PDA

View Full Version : Оплетена ученическа ситуация



tinakamenova
02-27-2010, 08:40
ние сме 6-ти клас малки сме но незнаето кфоо правим има едно мноо сладко момче в съседният клас пишем си заедно смс-и и така нататък и получевам смс:виж знам че ме харесваш но аз не те или поне не съм готов да си станем гаджета.МИсля си ВТФ?кой my е казал?аз от там започнах да го разобейдавам че не е така и още един смс добрееееееееееее.ужас са кво да правя да си станем по-добри приятели той като знае че го хар или да тр1гна с някое дръго момче да го накарам да ревнува и да спре да мисли че го хар!? той е скатер boy и обичада се закача да му се казва всично без некффф подсмис1л да тряя мисли и прави постоянно глъпости!HELP!

за пръв и последен път ще напиша,че кирилциата е задължителна

w0sh

и заглавието оправих

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-27-2010, 08:52
:shock: :shock: :shock: Ужас историята ти наистина е шокираща :shock:

Я по-добре се научи да пишеш,вместо да се занимаваш с глупусти,на които като пораснеш малко,ще се смееш!

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-27-2010, 08:54
Ти в даскало така ли пишеш?

Ти го харесваш и той иска да тръгнете,а му казваш,че не го харесваш,защо?

Научи се да пишеш и да мислиш малко (да поумнееш щото имаш нужда)

Неее,той й е казал,че не е готов за тази стъпка...


"vij znam 4e me hareswa6 no az ne te ili pone ne sum gotow da si stanem gadjeta"

darkPaladin
02-27-2010, 08:54
ъъъъ кажи нещо смислено,че съм махмурлия и нищо не разбрах


пп

в пияно състояние вкарвам по-добър правопис от теб

valdesbg
02-27-2010, 08:55
Из несвързаните комбинации отбукви забелязах "6 клас"...

В какъвто и аспект да е казано ясно показва несериозността наисторията.

Така че - залягай над учебниците, че догодина ще кандидатстваш.

darkPaladin
02-27-2010, 08:56
Ти в даскало така ли пишеш?

Ти го харесваш и той иска да тръгнете,а му казваш,че не го харесваш,защо?

Научи се да пишеш и да мислиш малко (да поумнееш щото имаш нужда)

Неее,той й е казал,че не е готов за тази стъпка...


"vij znam 4e me hareswa6 no az ne te ili pone ne sum gotow da si stanem gadjeta"

Усетих се бе Цвети (поне така мисля,че се казваше) ама и ти си една хиена нищо не изпускаш :D

fenastz
02-27-2010, 09:10
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: аахахах мн весела тема

и как сбърках Нощно Изкушение за Нощно Изключение :lol: :lol: :lol: :lol:

kindergarden
02-27-2010, 09:21
:lol: ех ех ех га и аз бех млада

п.п. не е толкова далеч в миналото :D

tinakamenova
02-27-2010, 09:54
просто писах на английски и те като са го превели на бг се е полу4ило така! :D въпроса е 4е наистина ми е нужна помощ!това което писа той е 4е знаел 4е съм го хар,но той не или поне не бил готив да станем гаджета!и тва на мен ми е първото отрязване смисъл никое мом4е не ми е казвало не и сега не мисля да се откажа!!!! :? :-o :lol: пък и за писането аз съм пълна отли4ни4ка по вси4ко а в нащо даскало няма много! :) :-D

ShtrudeL
02-27-2010, 10:04
И 4 вместо Ч ли ти е виновно? Както и да е... Ти не го харесваш и ти е все тая за него. Даже по писаниците ти ми приличаш на момченце, което си търси гадженце за гъзария в 6-ти клас и сега понеже не са му пуснали е жестоко наранено и разгневено.

tinakamenova
02-27-2010, 10:14
Междодругото изобщо не е така и вие не ме познавате и не знаете каква съм!Просто ми писна от всички момчета на единият му е гадно че съм му казала 'не' не другият...и т.н.Затова искам да престана да се занивам с всичко това и да харесвам наистина един човек!Пък и сме на по 13 сега сме побертета (навлизаме) и хормоните ни се бошуват :( :(

Stellsy
02-27-2010, 10:19
Децки историй.. Момчето ти е казало, че не иска да е с теб. И да тръгнеш с някое друго момче щом не му пука за теб, няма да го издразниш по този начин. Добре де .. като искаш да си харесаш някой човек, защо правиш тази тема?

soul1199
02-27-2010, 10:19
еми не те харесва момчето,сам ти го е казъл,остави го :?

tinakamenova
02-27-2010, 10:23
това че се включих в чат беше пълна идиотщина вие няма как да ми дадете съвет без да ме познавате!! :-x :-x :booooomb:

ShtrudeL
02-27-2010, 10:25
Междодругото изобщо не е така и вие не ме познавате и не знаете каква съм!

Ахм и аз така говорех в 6-ти клас. Простено ти е.



Пък и сме на по 13 сега сме побертета (навлизаме) и хормоните ни се бошуват :( :(

Точно така. Позволено ви е и да не знаете какво искате.

tinakamenova
02-27-2010, 10:36
Но може би той го е казъл,защото не се познаваме особено много! :oops: и една моя приятелка от неговият клас преди като му е казала че го харесва той отговорил:Добре! :D А при мен даже е по-добре!може би съм мо симпатична,но не е влюбен още в мен !!!! И въпроса е дали трябва пове4е да се опознаем като знае че го харесвам или да се опзнаем ма той вече да мисли че не го харесвам?! :( :( :(

ShtrudeL
02-27-2010, 10:40
но не е влюбен още в мен !!!!

...






АХАХАХАХАХХАХАХАХ ^^

tinakamenova
02-27-2010, 10:48
При вас големите може нещата да са по-различни,но при нас са така...все още :D :D :D

lawl
02-27-2010, 10:54
lolwtf Оо

tinakamenova
02-27-2010, 10:57
ТАКА СИ Е.... :) :)

lawl
02-27-2010, 11:04
ТАКА СИ Е.... :) :)

в крайна сметка нищо не се разбира от историята ти , лол.

tinakamenova
02-27-2010, 11:11
Е поне някой е разбрал :D :D :D много извинявайте ако не се разбира,но бях доста притеснена от ситуацията :shock: :lol: :shock: :lol:

ef4etyYy
02-27-2010, 11:34
отличничка викаш :-o абе я си погледни коментарите бе...
Междодругото
побертета
бошуват
и т.н.
окей, :lol: окей...

иначе кфо, казал ти е, че не иска да ходи с теб. Ако поиска той сам ще дойде :)
:lol: :booooomb:

antifashionshit
02-27-2010, 12:02
обичам го тоя форум :razz:

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 17:24
Правописа ти е отчайващ.Първо се научи да пишеш и четеш и тогава се занимавай с момчета ! ;)

DarthLord
02-28-2010, 16:42
ние сме 6-ти клас малки сме но незнаето кфоо правим има едно мноо сладко момче в съседният клас пишем си заедно смс-и и така нататък и получевам смс:виж знам че ме харесваш но аз не те или поне не съм готов да си станем гаджета.МИсля си ВТФ?кой my е казал?аз от там започнах да го разобейдавам че не е така и още един смс добрееееееееееее.ужас са кво да правя да си станем по-добри приятели той като знае че го хар или да тр1гна с някое дръго момче да го накарам да ревнува и да спре да мисли че го хар!? той е скатер boy и обичада се закача да му се казва всично без некффф подсмис1л да тряя мисли и прави постоянно глъпости!HELP!

за пръв и последен път ще напиша,че кирилциата е задължителна

w0sh

и заглавието оправих


?????

egois74e
02-28-2010, 21:52
междОдругото пОбертета не е виновен за правописа ти :D :grin: ..и за да не е спам, ще ти кажа, че наистина е отчайваща ситуацията ти..какво по-лошо за твоето его от едно отрязване ... това са опредлено маловажни проблеми, с които да занимаваш и нас и себе си .. защо е трябвало да отричаш... недостойно ли е да харесваш някого? Срамно ли е? Само от това разбирам, че си недорасло дете... ми като 'не те щял' момъка какво по-ясно.. няма да сте заедно (не че той знае какво иска), но според мен темата е повече как да се оправдаеш пред него, че не го харесваш и той да ти повярва, защото едва ли не е унизително да признаеш, че харесваш някого... детешки истории :o :o

BlueParadise
03-01-2010, 13:20
ъъъъ кажи нещо смислено,че съм махмурлия и нищо не разбрах


пп

в пияно състояние вкарвам по-добър правопис от теб

Ами то и да не си махмурлия пак няма да разбереш :lol:

LovEsIckk
03-01-2010, 13:30
Още до като прочетох,че си 6ти клас,спрях да чета нататък..
Вашата 'любов' я знам.
След 2 месеца тема в 'Секс' - Бременна ли съм?

me4o0
03-05-2010, 16:00
До колкото разбрах ти го искаш и някой му е казал и после ти е писал, че не те иска и ти се чудиш кво да правиш?

Ми кажи, че си се базикала с него защото няма какво да првите в часовете и някой пък го е сметнал за истина и кат го видиш не му обръщай внимание.... ох и аз се обърках

8-) :booooomb: