PDA

View Full Version : С коя програма е правен клипа?



JoNsS
02-27-2010, 11:30
http://vbox7.com/play:2f0143d3 .. Наскоро попаднах на него и много ми хареса как е станал.. При опита ми да попитам авторката му получих само поздрави отправени към майка ми.. :( :( .. Ако някой може да ми помогне благодаря предварително :-) :-)

doomkillerr
02-27-2010, 13:41
Клипа не мога да бъда сигурен с каква програма е правен, но може да се направи абсолютно същия с програмката "Sony Vegas movie studio", обаче трябва много добре да работиш с нея и да си поиграеш с "keyframes" и тяхната подредба, продължателност и т.н. Не е много просто, но ако се занимаваш достатъчно време всичко ще стане 1:1 с въпросното клипче. В интернет можеш да намериш множество видео уроци (повечето са на английски разбира се), но с малко повече търпение и тренировки ще разбереш как става всяко едно действие! :)

bebzgirl
03-02-2010, 14:28
Клипа не мога да бъда сигурен с каква програма е правен, но може да се направи абсолютно същия с програмката "Sony Vegas movie studio", обаче трябва много добре да работиш с нея и да си поиграеш с "keyframes" и тяхната подредба, продължателност и т.н. Не е много просто, но ако се занимаваш достатъчно време всичко ще стане 1:1 с въпросното клипче. В интернет можеш да намериш множество видео уроци (повечето са на английски разбира се), но с малко повече търпение и тренировки ще разбереш как става всяко едно действие! :) doomkiller ами... не е с сони вегас аз специално се занимавам с такива програми и програмата е proshow producer надявам се да съм била полезна :-)

JoNsS
03-02-2010, 14:37
Мерсии адски много :-) :-) :-) :-) :-)

bebzgirl
03-03-2010, 12:59
Мерсии адски много :-) :-) :-) :-) :-) За нищо :-)