PDA

View Full Version : РАСТА?!



xXxSmilexXx
02-27-2010, 12:23
Здравейте,искам мнение преди да си направя dreadlocks.
Значи аз съм момиче много искам dreadlocks ,но са ми казвали, че няма разплитане или че може ,но мн от косата трябва да се отреже. Искам да попитам има ли някакъв начин да не я режа ? Обичам косата си и не бих го направила дори и да е за нещо което искам толкова много.
мс предварително =)) :oops: :-)

ravita
02-27-2010, 18:04
Не би си отразала косата но би си направила раста ?!!! Ми то жторото е 5 по-гадно . Особено за момиче, и повярвай ми говорила съм с момчета за това и съм ги питала как го приемат и всички са краино негативни по отношение на растата. Не си онищожавай косата за да си сложиш някъф кошер. Имам толкова приятели ( пък и аз по едно време бях запалена по тази идея ) които си направиха расти ( вярно че предимно бяха момчета ) и не издържаха и на втората седмица се постригаха. Та това е моето мнение ако все още не съм те разобедила тогава си направи...явно наистина го искаш. :)

boomboom
02-27-2010, 20:09
Растата е готина независимо за момиче или момче! Много по-добре отколкото скучна обикновена прическа. Само че за съжаление и аз съм чувала, че уврежда косата и след това трябва да се отреже. :/

DisturbiaV
02-27-2010, 20:11
няма разплитане-реже се.Може би и това е причината,която повече момчетата си правят такъв вид плитки