PDA

View Full Version : Объркана съм



DevilWish
02-27-2010, 14:11
Здравейте.Може темата ми да ви се стори тъпа, но наистина вече ми трябва помощ. . :С
Имах си сериозен приятел и след като се разделихме си казах, че повече не искам сериозна връзка и тн, а само флиртове ,че даже и това е трудно.
Както и да е излезнах с едно момче и той ме хареса ужасно много.Срещата беше миналата събота . . видяхме се, пихме кафе и накрая като ме изпрати до спирката ме пита дали може да ме целуне и аз казах да, целунахме си и си тръгнах.Но не сме тръгвали дори.Той просто сам си реши, че сме заедно, почна да ми пише много мили смс-и.До тук добре.Но аз нямам желание за връзка.Той иска задушаваща любов . .1 път ме е видял и ми пише вече, че не иска да ме загуби никога.В такъв момент си мисля wtf по-голям си с няколко години, мислих, че ще разсъждава нормално, но не.2 пъти отлагах вече среща, защото просто нямам желание да го видя.Днес трябваше да ходя при него, но още дори не съм си научила, а утре отивам на гости.Той си мисли, че съм постоянно свободна за него.Както и да е.Днес още не съм му писала нищо специално освен, че трябва да уча /което е така/.Но ми писна, защото се чувствам тъпо.Едва ли не го лъжа и заблуждавам.Но аз съ мму казала само, че ми харесва и това не е лъжа.Но не съм казала, че съм готова за връзка.Знам, че ще е много наранен, но не е ли по-добре това да приключи вместо да ме чака всеки ден и да си прави илюзии?И как да му го кажа? :С
Мерси ако някой прочете романа . . :)

ShtrudeL
02-27-2010, 14:14
Кажи му го направо...че след предишната ти връзка ти е трудно и рано да започнеш нова...

Kukumqvka
02-27-2010, 14:16
Ами кажи му,точно и ясно..че не искаш ангажираща връзка,че не си готова за това все още.Може да те разбере и да я кара по-бавно. :)

DevilWish
02-27-2010, 14:18
Ама проблема е, че аз изобщо не го искам.Като приятел го ценя, но нищо повече.Това, че го целунах беше едва ли не на пук на мен самата, за да си кажа, че мога и друг да целуна след бившия.Както и да е.В момента също чака.И трябва да му кажа нещо.Не искам повече да си измислям обеснения защо не мога да ида при него.Но ако му кажа, не искам връзка ще вземе да каже "а до сега защо не каза нищо" и пак ще съм лошата.Много много е наивен.Веднага си мисли, че едва ли не всичко е до края на живота му :С

soul1199
02-27-2010, 14:30
Ама проблема е, че аз изобщо не го искам.Като приятел го ценя, но нищо повече.Това, че го целунах беше едва ли не на пук на мен самата, за да си кажа, че мога и друг да целуна след бившия.Както и да е.В момента също чака.И трябва да му кажа нещо.Не искам повече да си измислям обеснения защо не мога да ида при него.Но ако му кажа, не искам връзка ще вземе да каже "а до сега защо не каза нищо" и пак ще съм лошата.Много много е наивен.Веднага си мисли, че едва ли не всичко е до края на живота му :С кажи му,че искаш да си останете приятели и че не можеш още да преодолееш бившия си,кажи му,че не искаш да го заблуждаваш,мисля,че това ще е достатъчно ясно,да се откаже от теб :)

DevilWish
02-27-2010, 14:32
Страх ме е да не го нараня.Мразя да наранявам който и да е било.След последната раздяла реших, че ще стана егоист относно това, но не мога.Такава съм, че направо аз ще рева като трябва да му кажа, че не искам нищо.Просто ще се почне една драма "Оо ама ти така онака, защо чак сега" . . . . .. .
Мерси на отговорилите до тук.Защото наистина ми беше нужно да чуя няколко мнения.И дано получа още де

soul1199
02-27-2010, 14:40
Страх ме е да не го нараня.Мразя да наранявам който и да е било.След последната раздяла реших, че ще стана егоист относно това, но не мога.Такава съм, че направо аз ще рева като трябва да му кажа, че не искам нищо.Просто ще се почне една драма "Оо ама ти така онака, защо чак сега" . . . . .. .
Мерси на отговорилите до тук.Защото наистина ми беше нужно да чуя няколко мнения.И дано получа още детака или иначе ще го нараниш,каквото и както и да му го кажеш,дали е било по-рано или по-късно пак е едно и също,просто не се мрази за това,че не изпитваш към него същите чувства,няма смисъл

DevilWish
02-27-2010, 14:43
Права си.И супер много ти благодаря, че го каза, защото вече наистина се чувствах виновна.Писах му, че трябва да говорим.Ще му кажа, че ми е симпатичен и е много мил и приятен за компания ,но не съм готова за връзка.Ще му кажа ,че вчера съм разговаряла с бившия /истина е/ и съм осъзнала, че изобщо не ми трябва връзка, защото само ще го лъжа, защото ще мисля все още за бившия . . Как мислиш . . добре ли е?

ReachlessGirl
02-27-2010, 14:46
съгласна съм с написаното от soul1199 ..

DevilWish
02-27-2010, 14:51
Tokу що му написах дълго писмо и му казах цялата истина.Не искам да си играя с чувствата му и да съм с него, докато си мисля за друг.Раната ми е прекалено прясна.И по-добре по-рано от колкото по-късно . . Иначе ще продължавам да му давам напразни надежди...В момента чакам да кажа какво ще отговори.Супер много ме е страх какво ще каже.Корема ми е свит.Мразя някой да страда, заради мен :С

kronos
02-27-2010, 14:54
Нека да позная...ти си русото маце от снимката :P
А пък по темата мисля че и ти имаш грешка като си се сагласила да се целунете. След като не искаш да ходиш с него изобщо не е трябвало да го правиш. И един съвет - по добре да го нараниш сега отколкото да го лъжеш и пак да му го кажш след 1 месец. Ще хлътне още повече и тогава ще му е по кофти. Ако не може да сте само приятели или ставайте гаджета или го отрежи веднага

SmilezZz
02-27-2010, 14:56
Кажи му,че не можеш да преодолееш бившия и че не си готова за връзка..
Кажи му,че искаш да си останете добри приятели..

Както са казали:
Истината наранява,но лъжата убива..
Повярвай ми,ако го лъжеш че имаш някакви чувства към него - ще бъде много по-наранен


Нека да позная...ти си русото маце от снимката
Ако не греша,тя беше брюнетка /т.е. тази с черната коса и черното яке :-D /

DevilWish
02-27-2010, 15:05
С черната коса съм ;)
Получих отговор ,който изобщо не очаквах да получа . . всъщност доста по-добре отколкото очаквах.. Написа ми "Очаквах го.Все пак съм щастлив, че беше честна.Само ще ти кажа, че бившият ти не те заслужава.И все пак много късмет."
Мина прекалено добре ,за да е истина. :? Трябва да съм радостна, но се чувствам тъпо, защото знам как се чувства отвътре, защото му личеше, че е влюбен :С

soul1199
02-27-2010, 15:06
Права си.И супер много ти благодаря, че го каза, защото вече наистина се чувствах виновна.Писах му, че трябва да говорим.Ще му кажа, че ми е симпатичен и е много мил и приятен за компания ,но не съм готова за връзка.Ще му кажа ,че вчера съм разговаряла с бившия /истина е/ и съм осъзнала, че изобщо не ми трябва връзка, защото само ще го лъжа, защото ще мисля все още за бившия . . Как мислиш . . добре ли е?да,добре е :)


Tokу що му написах дълго писмо и му казах цялата истина.Не искам да си играя с чувствата му и да съм с него, докато си мисля за друг.Раната ми е прекалено прясна.И по-добре по-рано от колкото по-късно . . Иначе ще продължавам да му давам напразни надежди...В момента чакам да кажа какво ще отговори.Супер много ме е страх какво ще каже.Корема ми е свит.Мразя някой да страда, заради мен :С постъпваш правилно,за него ще е по-добре да приключи всичко сега,от колкото след време :)

soul1199
02-27-2010, 15:07
С черната коса съм ;)
Получих отговор ,който изобщо не очаквах да получа . . всъщност доста по-добре отколкото очаквах.. Написа ми "Очаквах го.Все пак съм щастлив, че беше честна.Само ще ти кажа, че бившият ти не те заслужава.И все пак много късмет."
Мина прекалено добре ,за да е истина. :? Трябва да съм радостна, но се чувствам тъпо, защото знам как се чувства отвътре, защото му личеше, че е влюбен :С е спокойно,ще те преодолее :)

DevilWish
02-27-2010, 15:11
Oх мерси.Супер много ми олекна честно.Вече се чувствам свободна. . . . Пак мерси за отговорите. :-) :-)

valdesbg
02-27-2010, 15:17
Ели, душичке. Няма лесен и безболезнен начин да кажеш на някого "Аз не те харесвам."

Затова бъди честна и откровена с него, както той е с теб. Кажи му това, което написа на нас, след което бъди категорична че не искаш връзка с него. Ти имаш право на избор и имаш право да кажеш "Не" когато искаш наистинатова. Ако наистина държиш на него, не би трябвало да си позволиш да го мотаеш и да му даваш празни надежди, нали?

Просто бъди смела.. и директна. Лесен начин - няма :)

Успех!

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2010, 15:25
Щом не искаш да си с него - просто му кажи, че не си готова за нова връзка, че имаш нужда да си сама и т.н. На сила хубост така или иначе не става, затова бъди максимална откровена с него във всяко отношение. Просто каквото искаш да му кажеш - го кажи. Така ще си с чиста съвест пред себе си. (:
Въпреки че понякога това е нож с две остриета. Веднъж ми се беше случило, че въпреки че и аз бях крайно откровена, се оказа, че това още повече го било привлякло към мен, защото не съм казвала нещата с недомлъвки, а съм заявявала точно и ясно какво искам/не искам, какво очаквам/не очаквам.
Така че не се знае и в твоя случай дали няма тази твоя откровеност да я приеме за рядка добродетел. :) Но така или иначе трябва да му обясниш как стоят нещата.

xXxSmilexXx
02-27-2010, 15:31
Реши какво чувстваш и се опитай да му обясниш.

DevilWish
02-27-2010, 15:37
В момента още си говорим . . и ми обеснява, че иска да му дам още 1 шанс .. и накрая ми каза ще те оставя намира тогава, но не се отказвам от теб.Ако решиш, че ти липсвам и тн, пиши ми.И знай, че те харесвам и знам, че и ти ме харесваш.
Пфф наистина не знам.Ще оставя нещата така и като не му пиша повече трябва да разбере, че явно не ми липсва... Пфф

kronos
02-27-2010, 15:50
явно не си му първата която го отрязва. На тебе може да ти се струва че добре е минало ама на него сигурно направо му се плаче ама не го признава. Както и да е..ще му мине. И все пак..да ме запознаеш с русото :P

SpOrTs_GiRl
02-27-2010, 15:50
Разбира се, че е по-добре да му кажеш .... Поговори с него и му обясни това, което обясни и на нас. Не е нищо кой-знае какво .. По-добре да го разбере от по-рано.

DevilWish
02-27-2010, 15:54
явно не си му първата която го отрязва. На тебе може да ти се струва че добре е минало ама на него сигурно направо му се плаче ама не го признава. Както и да е..ще му мине. И все пак..да ме запознаеш с русото :P
Ела в Белгия :) ;) Ама си има гадже ;)

kronos
02-27-2010, 16:03
намери ми работа и ще дойда :)

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 16:10
Добре си направила, че си му казала.В крайна сметка не всичко в този жиовт е лесно.Ще го преодолее, какво толкова :)

Take_That
02-27-2010, 17:45
но не е ли по-добре това да приключи вместо да ме чака всеки ден и да си прави илюзии?И как да му го кажа? :С

1-во - Да по-добре е да приключи :) Няма смисъл да лъжеш и себе си и него.
2-ро * Кажи му го направо. Няма смисъл от овъртания :)

soul1199
02-27-2010, 18:58
В момента още си говорим . . и ми обеснява, че иска да му дам още 1 шанс .. и накрая ми каза ще те оставя намира тогава, но не се отказвам от теб.Ако решиш, че ти липсвам и тн, пиши ми.И знай, че те харесвам и знам, че и ти ме харесваш.
Пфф наистина не знам.Ще оставя нещата така и като не му пиша повече трябва да разбере, че явно не ми липсва... Пффеми той постепенно ще разбере,че не си заинтересована,още не го е разбрал,но и тва ще стане,радвам се,че ти олекна и че съм помогнала по някакъв начин :)

bratignat
02-27-2010, 19:02
Ами искаш ме искаш, ще си лошата щом ен си му казала отначалото. Не отлагай, по-добре лоша сега, отколкото мнгоо лоша после, ако ме разбираш. В момента човекът сигурнос е самонавива, как теб или те е срам или имаш нужда да те доубеди, че сте един за друг.

DevilWish
02-27-2010, 19:08
Ами искаш ме искаш, ще си лошата щом ен си му казала отначалото. Не отлагай, по-добре лоша сега, отколкото мнгоо лоша после, ако ме разбираш. В момента човекът сигурнос е самонавива, как теб или те е срам или имаш нужда да те доубеди, че сте един за друг.
Да опитва се да ме убеди, но се радвам, че му казах.Не съм обещавала нищо, казах просто ,че нямам в момента желание за връзки.Особено сериозни..

soul1199 - много ми помогна :-)

veri313131
02-27-2010, 22:00
Според мен,както и според доста хора както виждам,трябва да си му кажеш направо.Мисля,че той не е хлътнал доста по теб,така че няма да бъде съкрушен.

ScionOfStorm
02-28-2010, 11:02
Въпрос:

като искаш да си му само приятелка и го възприемаш така, защо по дяволите си му дала да те целуне?