PDA

View Full Version : Метъл xx (:



SunnyTime
02-27-2010, 16:08
Хей всички (:


Знам,че по едно време имаше доста "метъл" и "рок" теми,но нещо или се изгубиха,или аз не ги виждам..?


Таа,реших да направя тази тема,защото си търся е такова нещо ---> http://img230.imageshack.us/img230/7771/img0456sr9.jpg но никъде не мога да открия ): (Ако някой знае от къде мога да намеря (по точно да си поръчам) нека каже,моля.. )

Таа,предлагам тази тема да е сборище на метълисти и рокери (: :D

Предлагам в тази тема да се обсъбждат предстоящи концерти,албуми..

Всеки да разкаже за концертите,на които е бил...

Да постне снимки на яки аксесоари и дрехи..

Да напише нещо за любимата си група...

От колко време е почитател на тежката музика...

Какви стилове слуша..

От кои сайтове си поръчва аксесоари и дрехи...

И такива работи (: Ще се радвам ако темата се разрастне (:
А ако има такава,заключете моята (:



http://rockclub.blog.bg/photos/88296/original/rock.jpg

FuCkInBuBbLeGuM
02-27-2010, 18:37
Ами ако си от София може да отидеш в Метъл Хевън. Там има много видове нашийници. Иначе за поръчка - от сайта им може http://metalheaven.bg/

Концерти - била съм на Crematory и The Rasmus. На Crematory си прекарах страхотно може би защото бях с хубава компания. На The Rasmus също много се изкефих.

Любимата ми група - Cradle Of filth. Вокала ме радва супер много, песните им също... друго кво да кажа :D

Почитателка съм от около 3 или 4 години

Слушам предимно блек. Също и готик, фолк (метъл) и малко траш.

Аксесоари не си поръчвам, защото ми е по - приятно да отида до някой метъл магазин, да разгледам и да си избера нещо.

iLovePussyJuice
02-27-2010, 19:07
Яки дрехи и аксесоари няма :D

Групи доста...

ами минаха някакви години вече 8-)

пауър, фолк, мелодет...предимно

не си поръчвам...смятам ги за гей 8-)

BluEWisH
02-27-2010, 22:04
тва дето си го търсиш и аз мога да ти го дам. На кучето е същото..
Вземи се в ръце бе братле деба и метъл деба..

billytalent
02-27-2010, 22:10
Същият нашийник го имаше в The Black Widow ако си от София,за другите неща ще пиша като се наспя 8-)

SunnyTime
02-28-2010, 16:53
Много искам такъв нашийникк..А в МетълХевън нямаа ): такъв ):

Та,от къде другаде мога да поръчам такова чудо?

Поздрав:
Sotana Arctica - Fullmoon
Tool - Parabola

XTREMEFREERIDE
02-28-2010, 17:13
Ами,само слушам музиката изобщо не наблягам на аксесоари и дрехи. Имам си някакъв мой си стил , демек обличам се както ми е удобно и не мога например да се наказвам с кубинки , колкото и да ме радват. Най - много да си взема някоя тениска на група или някое по така рокерско якенце <3 .

На концерти за съжаление не съм имала щастието да бъда , освен тези на групи на приятели. Незная дори причината каква е. Предполагам ще се ходи на Металика тая година , ама само си предполагам. ;D

Не само съм почитателка. Тая музика е моята любов ! Ама много жестоко съм влюбена в нея ! Обожавам да слушам метъл , както и да подрънквам по някоя любима песничка на китарата. Супер много ме успокоява и ми действа много добре на психика и всичко.

Щом става въпрос за любима група , аз съм категорична - Sonata Arctica. Много ме привлече Power Metal-а още преди 2 години , а по-точно Соната. Най - много ме е яд за предишният им китарист - Яни , който вече не свири с тях, а със Cain's Offering , което ме кара да слушам и тях. Слушам най - вече пауър , траш и хйеви. Не си падам много по блек и дет. Ама мога да слушам всякакъв метъл и рок.

За мен тая музика никога не умира.

FuCkInBuBbLeGuM
02-28-2010, 17:40
Много искам такъв нашийникк..А в МетълХевън нямаа ): такъв ):

Та,от къде другаде мога да поръчам такова чудо?

Поздрав:
Sotana Arctica - Fullmoon
Tool - Parabola

А защо искаш да го поръчаш? Не можеш ли да отидеш да си купиш?

Parabola :smt007

SunnyTime
02-28-2010, 17:58
^ Не съм от София,нямам време да ида ):

sword
02-28-2010, 18:03
^ Не съм от София,нямам време да ида ):

http://www.rocklandbg.com/index.php?t=2&cat=28&type=2

explorer
02-28-2010, 19:32
Не бих се нарекъл метъл и нямаше да пиша в тая тема, обаче видях Parabola...

Tool ..

Една от любимите ми групи, не само метъл, а Parabola ми е една от любимите песни. А като се сетя, първия път ги чух съвсем случайно и изобщо не ми харесаха, изнервяха ме и се чудех какви хора я слушат тая музика..

Но определено не понасям всякакъв тип метъл. Снощи бях на концерта на Odd Crew - много добре се представиха, въпреки че нищо тяхно не знам общо взето. Обаче някои песни, които пускаха преди самото участие, изобщо не бяха по моя вкус. Т.е. и за тях се чудя какви ли хора ги слушат, хаха.

Rammstein са вторите. Трети май нямам..

PS Аксеосари и т.н. - хич, на външен вид не приличам на метъл изобщо. Абе не ме мразете, че писах в темата:)

PS 2 Забравих - харесвам дуум и малко блек.

SunnyTime
03-05-2010, 12:41
Гледам,че темата се загуби.. ):

Ще напиша какво харесвам аз..

Любимите ми групи са:
After Forever,Sonata Arctica,Arch Enemy,Disturbed,Godsmack от части (:

After Forever и Sonata Arctica ги обожавам...

Ще разкажа за първия концерт,на който бях.Беше в София в НДК-то и беше на Deep Purple (легенди!) Билета беше 30лв! ... Искарах си чудесно.Видях една невероятна група от времето на баща ми и останах с невероятно впечатление...Беше страхотно!


Слушам готик метъл.

Дрехи купувам от МеталХевън и от РокЛанд понякога. (Предимно поръчвам,защото нямам време да ходя до София)

Фен съм на тази музика от....уау..от както се помня.Баща ми е заклед рокаджия и аз по него :D Майка ми слуша каквото и пусна,тя не се впечатлява много,но баща ми като чуе чалга си заравя главата в пясък :Х (Ха,аз като него :D )

Таа,пишете (: Ще се радвам да се запозная с още групи (:

Поздрав
Sonata Arctica - Fullmoon (една от любимите ми песни)

billytalent
03-05-2010, 13:32
Любимите ми групи са доста-Cradle Of Filth,Dimmu Borgir,Graveworm,Cadaveria и т.н.Слушам предимно Блек,Дет и Готик метъл.Ходила съм на много концрети,но първият ми по-сериозен 8-) беше на Айрън Мейдън-никога няма да го забравя,тогава не знаех на кой свят се намирам от щастие :) Слушам такава музика откакто се помня,вкъщи всички слушат метъл и рок...иначе дрехи и аксесоари си поръчвам онлайн,защото в моя град няма подобни магазини,а нямам много време да ходя до София или други градове