PDA

View Full Version : Отечествен фронт...



NamelessRomantic
02-27-2010, 15:39
Гледахте ли днешния брой?Искам да видя мнението ви...Права ли е дамата?Всички българи сме свине,или всички български са претенциозни?Ставаме ли или не?Защо тази персона изрича точно тези думи пред милиони хора?

Liar
02-27-2010, 15:53
Не съм гледала предаването,но съм чела мнения на жени,омъжени за чужденци или живеещи в чужбина.Масово казват,че мъжете уважават майките на децата си,че не са навиквани за щяло и нещяло,общо взето получават по-добро отношение.Цитирала съм техни думи,аз съпоставка не правя/

mArMaLaDkA
02-27-2010, 16:07
Шоуто на Карбовски не от вчера или днес си прави предаването от разни измислени сензации. Случайно го хванах преди има-няма 15 минути - ами, и днешното предаване не беше нещо по-различно. Въпросната госпожица приличаше на бавноразвиваща се, разсъжденията й пък бяха на такава. Уж не се интересувала от евреите, заради това, че й купуват разни неща и заради секса, а накрая се споменава интересния й смс колко щастлива била с голямото мъжко достойнство, което е на нейно разположение, парите и т.н. Претенциите й бяха големи, а тя реално, нямаше нищо по-особено, освен големи гърди, което пък няма как да компенсира за глупавите й разсъждения, меркантилната й душица и вида на мишка. Ако 90% от българките са такива(което ме съмнява, предвид първите ми две изречения), абсолютно заставам зад идеята да пребивават в Тел Авив или където и да било другаде, за да паразитират.

Infinity
02-27-2010, 19:38
Дамата , че си беше зле , беше си. Факт е .
Но друг факт е също , че в България жената се приема за някаква даденост и изобщо не се цени. А трябва !
Тук просто е прието " това е женска " работа и толкова.
Малко са хората , които всъщност оценяват точно тези работи.
Ако в чужбина " майката на децата ми " е нещо велико , нещо , на което се гледа , като на Бог 8-) , то тук просто еей така се приема.
Абе не ми харесват някои " български " разбирания.. :?

Celence
02-27-2010, 20:09
Защо въобще се подлага на обсъждане това предаване и се вълнувате от излъченото?!
Ако си мислите, че хората, които излъчват там са отражение на българите и на действителността, жестоко се лъжете.
На всеки трябва да му е ясно, че Карбовски е голям боклук и манипулатор. Претендиращ, при това, че се занимава с обществени проблеми, а единственото, за което говори са цигани, травестити, наркомани и неземни идиоти.
Може би, самото име Отечествен фронт би трябвало да ви отвращава? Тези, които върнаха България в каменната ера, а той дори има смелостта да си кръсти глупавото предаване на ОФ :x Бляк

NamelessRomantic
02-27-2010, 20:14
Защо въобще се подлага на обсъждане това предаване и се вълнувате от излъченото?!
Ако си мислите, че хората, които излъчват там са отражение на българите и на действителността, жестоко се лъжете.
На всеки трябва да му е ясно, че Карбовски е голям боклук и манипулатор. Претендиращ, при това, че се занимава с обществени проблеми, а единственото, за което говори са цигани, травестити, наркомани и неземни идиоти.
Може би, самото име Отечествен фронт би трябвало да ви отвращава? Тези, които върнаха България в каменната ера, а той дори има смелостта да си кръсти глупавото предаване на ОФ :x Бляк

Това е ясно,предаването няма никаква морална стойност както и да го гледаме,просто повдигнатия днес въпрос ме накара да се замисля.

ZipFail
02-27-2010, 21:00
Ти какъв отговор очакваш ? Всички българи са свине, а всички евреи са романтични милонери и пичове..

Мацката достатъчно ясно показа колко е бавна - понеже връзките и досега били кофти (то никой нормален няма да се хване с такъв идиот), то българските мъже не струват..

Пачата е златотърсачка и освен това е емоционално увредена, нищо ново.. :)

BrainlessROCKBABY
02-27-2010, 22:20
Оставете това, че е развратна кучка. Накара ме да се замисля за българските мъже и как с много мъки се намират свестни.

BlueAvalanche
02-28-2010, 10:48
Ебаната ционистка може да си тегли ножа.