PDA

View Full Version : яко Mmorpg



lubo111
02-27-2010, 16:40
някой може ли да ми предложи яко mmorpg без wow :D че нз вече какво да играя :-D

Phantom93
02-28-2010, 08:17
Perfect World - International или PW-MY (малайзия)
Привейт сървъри - Fake ,Vendetta ..

MuffDiver
03-01-2010, 07:28
Aion online

haso
03-01-2010, 17:50
talisman ve :D

Force_bladeR
03-01-2010, 20:12
Cabal Online!

пък и ако ми намериш мморпг с по-хубава графика евала та :lol:

term0t0
03-02-2010, 06:23
говорите за mmorpg,а не казахте нищо за world of worcraft,lol pwned

Nam3less3
03-02-2010, 07:07
Cabal Online!

пък и ако ми намериш мморпг с по-хубава графика евала та :lol:На MMORPG-тата графиката е последното нещо, което интересува хората, а твърде добрата графика отблъсква клинети със слаби компютри даже..
Иначе вървежни са The Lord of the Rings Online, Eve Online, Lineage II, Guild Wars. Те могат да са заместители на WoW, останалите са просто клонинги и grind fest. Сега Blizzard май правят ново MMORPG, та освен него, не виждам друга алтернатива за качествено MMO.

lubo111
03-02-2010, 11:29
прав си за графиката но ако някой има комп като мене би предпочел игри с добри графики 8-)
а за новото рпг надявам се да е добре. а може и да е новият пач на уоу Cataclysm

Norty
03-02-2010, 18:07
Aбре пробваите класиката Mu Online за мене тва е игра 8) 8)

Luci
03-02-2010, 20:36
Shaiya Light and Darkness

BladeDancer
03-02-2010, 21:09
Lineage II, тъкмо въведоха много нови неща които да ориентират и да помагат на новите играчи и почването от 0-та е много лесно сега това което преди се е правило за месеци се прави за седмици, но пък от друга страна играта се води като много сложна много скилове тато-та , талисманчета, енчанти, специални умение , суб скилове и т.н. още много такива глупости които правят играта много по-добра и уникална сред останалите. Играя я от над 5 години и ще ти кажа че играта се е променила много и то много към добро !

Force_bladeR
03-02-2010, 21:49
Cabal Online!

пък и ако ми намериш мморпг с по-хубава графика евала та :lol:На MMORPG-тата графиката е последното нещо, което интересува хората, а твърде добрата графика отблъсква клинети със слаби компютри даже..
Иначе вървежни са The Lord of the Rings Online, Eve Online, Lineage II, Guild Wars. Те могат да са заместители на WoW, останалите са просто клонинги и grind fest. Сега Blizzard май правят ново MMORPG, та освен него, не виждам друга алтернатива за качествено MMO.

Ами нали е мморпг.. графиката е добра, но не е като на MW2,BFBC2, Crysis с 1000 енджина и т.н :lol: на стария PC със карта 128mb я играх..така, че никой не отблъсква :)
Пък и повечето мморпг-та са г/д като Lineage II. Същата визия, геймплей .. само където има разнообразие в куестове, итеми, магии и класове.. нищо друго :) Същите дървени човечета с опънат меч назад и тела напред :lol:

term0t0
03-03-2010, 09:01
Дали уорлд оф уаркрафт е дървена

BladeDancer
03-03-2010, 09:47
Дали уорлд оф уаркрафт е дървена
Не е дървена ама за сметка на това е лесна и детска... Нали знаете че лесните игри са обичани от всички, трудните не се играят толкова просто защото на хората им омръзва да се мъчат а накрая да излизат нообове. Знаете ли колко хора са идвали при мен да питат за Lineage II които преди са играли wow и колко им е харесвала играта, има лоша репутация у нас щото или хората започват в тъпи сървъри (Fun , PVP ) или някви нообчета дето не са я играли говорят насам и натам.

Имаше един горен пост че повечето игри са като Lineage II. Ще кажа играи 5-6 от големите и после играй Lineage II и тогава говори.

term0t0
03-06-2010, 06:40
Кое е лесното в wow? Левелинга?А дали е лесно да се гиърнеш като куче и да мелиш всичко по арени/райдове

BladeDancer
03-06-2010, 07:35
Кое е лесното в wow? Левелинга?А дали е лесно да се гиърнеш като куче и да мелиш всичко по арени/райдове

Защо постоянно говориш за лол бе момче. Спри се с това. Тъпа игра е лесна е и точка. Пробвай нещо друго и спри да се доказваш като тъп нолайфър който не оважава мнението на другите!

lubo111
03-08-2010, 04:24
Кое е лесното в wow? Левелинга?А дали е лесно да се гиърнеш като куче и да мелиш всичко по арени/райдове

Защо постоянно говориш за лол бе момче. Спри се с това. Тъпа игра е лесна е и точка. Пробвай нещо друго и спри да се доказваш като тъп нолайфър който не оважава мнението на другите!
WoW имаш предвид lol е съвсем друга игра 8-)

nedsan
12-30-2010, 12:23
Дърпай Shaiya от AeriaGames и се забавлявай , ако решиш да я цъкаш може да ме намериш по скайп (nedsan09) да то обясня някой неща и да ти дам едно БГ Форумче ;)