PDA

View Full Version : Психолог



petrunka
02-27-2010, 17:40
Има ли нещо като он-лайн психолог или психолог, който може да приема деца под 18, без да е необходимо съгласието на родител?
Значи проблемът ми е, че много често изпадам в състояния на свръхвъзбуда и свръхактивност, редувани със състояния на силно отчаяние и нежелание за каквато и да било дейност, чувство за вина за нещо съвсем дребно, липса на мотивация, рязко спадане на постиженията засега само по олимпиадите, намален апетит.

blackydesign
02-28-2010, 07:42
Има ли нещо като он-лайн психолог или психолог, който може да приема деца под 18, без да е необходимо съгласието на родител?
Значи проблемът ми е, че много често изпадам в състояния на свръхвъзбуда и свръхактивност, редувани със състояния на силно отчаяние и нежелание за каквато и да било дейност, чувство за вина за нещо съвсем дребно, липса на мотивация, рязко спадане на постиженията засега само по олимпиадите, намален апетит.

Не ти трябва психотерапевт, състоянието, в което се намираш се нарича "пубертет" ! Живей си живота... и спри да ходиш на олимпиади по всички предмети! ;) :P

petrunka
03-02-2010, 15:20
Има ли нещо като он-лайн психолог или психолог, който може да приема деца под 18, без да е необходимо съгласието на родител?
Значи проблемът ми е, че много често изпадам в състояния на свръхвъзбуда и свръхактивност, редувани със състояния на силно отчаяние и нежелание за каквато и да било дейност, чувство за вина за нещо съвсем дребно, липса на мотивация, рязко спадане на постиженията засега само по олимпиадите, намален апетит.

Не ти трябва психотерапевт, състоянието, в което се намираш се нарича "пубертет" ! Живей си живота... и спри да ходиш на олимпиади по всички предмети! ;) :P

Е вече съм почти на 17, от 2 години не раста като гъбка, би трябвало да съм минал този период

NeENormalen
03-02-2010, 15:44
Бе това ти е временно, теб ти трябват занимания, забавления и огромно количество алкохол и жени!!! Възползвай се докато е време!

golf_5_r32
03-04-2010, 11:01
Бе това ти е временно, теб ти трябват занимания, забавления и огромно количество алкохол и жени!!! Възползвай се докато е време!

да направи момчето битов алкохолик.. :D

Сега сериозно излез малко и спри с олимпиадите зарежи може би всичко отпосни се така за 3 4 дена ако искаш бягай и от даскало и ще видиш как е :)

blackydesign
03-04-2010, 16:05
Има ли нещо като он-лайн психолог или психолог, който може да приема деца под 18, без да е необходимо съгласието на родител?
Значи проблемът ми е, че много често изпадам в състояния на свръхвъзбуда и свръхактивност, редувани със състояния на силно отчаяние и нежелание за каквато и да било дейност, чувство за вина за нещо съвсем дребно, липса на мотивация, рязко спадане на постиженията засега само по олимпиадите, намален апетит.

Не ти трябва психотерапевт, състоянието, в което се намираш се нарича "пубертет" ! Живей си живота... и спри да ходиш на олимпиади по всички предмети! ;) :P

Е вече съм почти на 17, от 2 години не раста като гъбка, би трябвало да съм минал този период

Споко, нормално е ;) Следващият път като ти стане кофти без видима причина, просто се замисли какво би те направило щастлив и го направи :)

EdinBulgarin
03-13-2010, 13:41
При по малките индивиди това нещо се лекува като им се дава да се занимават с играчки или им се обръща повече внимание. В тази вече страшно напреднала възраст (не се бъзикам) варианта е да се намери хоби, подходящ спорт или нещо друго в състояние да отвлича мислите ти. Задължително е то да се изразява във действия извън дома нямащи нищо общо със машината кът' голям бял камък. Защото за времето прекарано пред нея се натрупва енергия, после идват нерви от скука, като имаш свободно време не знаеш какво да прави и тн и тн. Няма лошо да се посъветваш със психолог (някой беше казал психотерапевт - моля правете разликата)
Мисля че всяко училище може да те насочи към безплатен такъв ако си под 18. Но ако не ти разбере проблемът напълно може още повече да те обърка такаче пробвай първо без помощ ;]

PLEYGIRL
03-15-2010, 18:49
Тези неща са ми убийствено познати мойто момче... просто имаш нужда да задоволиш своя сексоален глад ... щом ходиш по олимпиади значи ще ме разбереш.. може да съчетаеш танци,спорт,излизане,диско еки и училище и дори за някои да е смешно ти имаш нужда от секс.... " свръхвъзбуда и свръхактивност" точно това означава и всички останали симптоми са имено следствие от това .... Успех в начинанието... :)

LittleCuteStar
03-16-2010, 14:00
Бе това ти е временно, теб ти трябват занимания, забавления и огромно количество алкохол и жени!!! Възползвай се докато е време!

да направи момчето битов алкохолик.. :D

Сега сериозно излез малко и спри с олимпиадите зарежи може би всичко отпосни се така за 3 4 дена ако искаш бягай и от даскало и ще видиш как е :)


Ахам :D :D Късмет :-)

vakanciq123
03-16-2010, 19:24
Бе това ти е временно, теб ти трябват занимания, забавления и огромно количество алкохол и жени!!! Възползвай се докато е време!

да направи момчето битов алкохолик.. :D

Сега сериозно излез малко и спри с олимпиадите зарежи може би всичко отпосни се така за 3 4 дена ако искаш бягай и от даскало и ще видиш как е :)


Ахам :D :D Късмет :-)

Мдаа тва с училището ме изкефи :grin: :grin: 8)
Пробвай ;)
***сериозно*** :-P

petrunka
03-25-2010, 18:29
Между другото в последно време имам постоянно какво да правя, даже си намерих компания, която засега ми прави добро впечатление, а от известно време даже престанах да се влюбвам в първото срещнато момиче и съм доволен засега, но казвам само засега.