PDA

View Full Version : Обезкосмяване на триъгълника!



Polita
02-27-2010, 17:28
Някой ходил ли е на козметик, и по точно за триъгълника? Боли ли много и какво точно представлява обезкосмяването, предполагам трябва да си гола?

angel4eto100
02-27-2010, 18:06
Има тема на първата страница :-x

buuu
02-27-2010, 19:02
оня ден ходих... освен космите ми свалиха и кожата .. ](*,) адски болки :lol:

HexGirl
02-27-2010, 19:08
:neutral:
аз ходя и то на цялото седалище и не ме боли много :)

Ebullience
02-27-2010, 19:12
Първите 6-7 пъти боли зверски, после по-малко, защото малко или много изтъняват. Но винаги си боли. И после се подува за няколко часа и е неприятно. Иначе е достатъчно да се съблечеш от кръста надолу.
За мен по-добра опция е лазерната епилация. Пак боли зверски първите 2-3 пъти, но знаеш, че след 7-8 вече няма изобщо да ти растат косми. Само че ако си ги скубала преди това трябва да ги бръснеш известно време и да чакаш докато станат по-дебели, защото тогава лазерът е най-ефикасен. 8)

anunu
02-28-2010, 09:19
Първият път ,когато ходих на кола маска на триъгълника много се притеснявах ,че боли...но уви не боля чак толкова ,процедурата трае около 5-6 мин. Издържа се на болката.След това се чуствах прекрасно и забравих за проблема с бръсненето. Бих ти препоръчала да идеш на ТОПЛА кола маска ,студената боли доста.

Assshley
02-28-2010, 09:33
Събличаш се от кръста на долу и да,боли първите няколко пъти,когато космите ти са по-дълги и с по-дебели корени.После,когато походиш няколко пъти болката намалявам,но за мене това е най-добрия вариант.Никога няма да си позволя да ги обръсна и после да заприличат на брада. :?

Hook
02-28-2010, 11:32
Не боли особено, а пък и си струва .. 30 мин. малко болка vs. 30 дни гладка кожа..
П.С. Аз като ходя и не ме кара да се събличам чисто гола от кръста надоло..

liim0nka
02-28-2010, 11:38
Даа...зверски било..аз също очаквах да е така, обаче според мен болката е далеч от зверска.Аз от години ходя на кола маска на крака,ръце,мишници и т.н. Може би съм свикнала, но както всички описвате, че болката е зверска..аз очаквах направо да припадна от болка..но не е така.Болката е моментна, вярно боли наистина доста.. но ако преди това си ги бръснала естествено, че ще боли.Давай смело, не се прави по този ужасен начин с бръсненето :?

ImmortalSportFreak
02-28-2010, 11:58
Апфф... плашите ме с тия болки бе хора... :lol: :lol: :lol: :lol: Не слагат ли местна упойка.. :razz:
Хубаво де.. Колко минути трае тая процедура ? .. и как те държат да не мърдаш смисъл слагат ли колани нещо.. :lol: :lol: Аз дето не съм търпяла почти никога болка (и то когато съм търпяла не е било кой знае какво.. ) това обескосмяване си го представям ужасно гадно... :lol:

ShtrudeL
02-28-2010, 12:01
Е пък като толко ви е страх от неизвестното,преди да идете си дръпнете един,два косъма с пинсета и ще добиете малка представа. Оо

KameliyaRivalle
02-28-2010, 13:14
Първите 6-7 пъти боли зверски, после по-малко, защото малко или много изтъняват. Но винаги си боли. И после се подува за няколко часа и е неприятно. Иначе е достатъчно да се съблечеш от кръста надолу.
За мен по-добра опция е лазерната епилация. Пак боли зверски първите 2-3 пъти, но знаеш, че след 7-8 вече няма изобщо да ти растат косми. Само че ако си ги скубала преди това трябва да ги бръснеш известно време и да чакаш докато станат по-дебели, защото тогава лазерът е най-ефикасен. 8)

Глупости на търкалета! Никога не спира да те боли напълно, също както и никога не спира да расте самия косъм там по триъгълника. Стават по-редки с времето- да. А и лазерната епилация не е кой знае какво... Просто е по-скъпо като процедура. Аз ходя на козметик и я моля- да ме пръсне с едно спрейче Лидокаин, за да може докато работи по краката, лидокаина да ме хване и така не ме боли. От личен опит Ви казвам да си намерите и добра козметичка. Първите няколко пъти бях при една жена,която ми докарваше родилни болки. Влизала съм със спирала и след кола съм излизала без. Трябва да Ви взима по малки участъци. А не с две ленти да обере всичко, защото говорим за чист непрофесионализъм,пестене на материали и огромна болка. При всяко момиче е различно. Някои ги боли адски- някои не. Аз съм от тези, които ги боли. Да, кофти е. Ама айде сега за 15 минути нищо няма да Ви стане. А и после поне месец няма да се занимавате с косми. По-добре така. Много по хигиенично е от самобръсначката. Това бръсненето не си е работа. Не посягайте към самобръсначката. Дразни кожата,космите загрубяват с времето. Отвратително е. И през ден трябва да се гърбиш там в банята като грешен дявол. Просто не пипаш със самобръсначка и това е. Все пак става въпрос за тебе като момиче. Що се отнася до епилация- всяка жена заслужава най-доброто. А и като се обръснеш един два пъти и понякога остават подкожни косъмчета, които се подвиват под самата кожа и опитвайки се да избият стават едни като пъпки по срамните ни места. Представяш ли си да легнеш с някое момче и да го посрещнеш със съзвездие от пъпки по твоето ''I'm so happy''??? Ше стиснеш зъби за 15 минути и готово. :)

brokeninside13
02-28-2010, 15:06
Абе някво хапче не може ли да се вземе за тая болка...Или няква упойка, нещо? :shock: :-D

dead_princess
02-28-2010, 15:11
^Абе ти добре ли си? Хапче или упойка за една кола маска.15 мин максимум ще изтърпиш, ако не си карай със самобръсначка.

SmilezZz
02-28-2010, 15:16
Боли,но не е болка за умиране..Когато свикнеш,а и без това космите започват да изтъняват и няма да те боли много..
Достатъчно е да се съблечеш от кръстта надолу