PDA

View Full Version : Любов или приятелство?



your7shadow
02-27-2010, 18:35
Здравейте теен читатели! 8-[ Тъй като казват че не e лошо да чуеш и чуждото мнение и за това ще ви разкажа моята история накратко:
С едно момче се познаваме от 3 години, ходихме 4 месеца и се обичахме много, но се разделихме защото нашите не одобрябаха връзката ми с него.От няколко месеца насам с него поддържаме приятеска връзка- илзизаме 2-3 пъти в седмицата, приказваме си, той ми споделя неща, аз на него също...но има неща които ме карат да се чудя дали изпитва нещо повече към мен освен приятелство, например: Той винаги е мил с мен; на този Свети Валентин ми подари гривничка; когато говоря с друго момче го усещам че ревнува, защото ме изпоглежда мен и момчето изпод око; запознаме с майка си..винаги се опитва да ме закриля...ii така...но да речем два дни подред вече бяхме се уговорили да излезем но той не дойде на нито един от тези 2 пъти-и за сега незнам каква е причината(защото не сме се видели)..И въпросът ми е такъв: Какво мислите вие-изпитва ли към мен приятелски чувства или нещо повече?...защото аз все още не мога да преценя.. :( :?:

Мерси предварително!

DarknessAngel
02-27-2010, 18:40
След една връзка все за някой ще се окаже "невъзможно" да загърби чувствата си. Мисля,че във вашият случай - това е той.Но това са само догадки. След като нямате проблем със споделянето - поговорете на тази тема. А и ако ти искаш достатъчно силно да си с него вашите ще са ти последният проблем. :)
Успех.

w0sh
02-27-2010, 18:41
Ъм.

Щеше да е по-лесно дати кажа ако четях мисли.
Но е вероятно да те харесва.

Но е вероятно да е женчо.

Вероятно е и да си въобразяваш.

Вероятно е да спра да пиша глупости.

Не знам. Питай го.

DoctorMouse
02-27-2010, 18:55
Сигурно те харесва ... но каква полза от това ?

Вие сте скъсали заради ваще ... ся к'во ще тръгнете пак.... за да скъсате пак? ... само на мен ли ми изглежда нелогично?

или си оставате само приятели....
или повече не си виждате....

your7shadow
02-27-2010, 19:02
Сигурно те харесва ... но каква полза от това ?

Вие сте скъсали заради ваще ... ся к'во ще тръгнете пак.... за да скъсате пак? ... само на мен ли ми изглежда нелогично?

или си оставате само приятели....
или повече не си виждате....

на което исках да наблегна е да дам примери как се държи той със мен и как мога да разбера дали изпитва нещо повече към мен..а това за родителите ми вече е минало...сега ако тръгнем нещата ще са по различни

DoctorMouse
02-27-2010, 19:08
лично според мен : имате шанс за втори шанс :D

Mimchy
02-27-2010, 19:08
по това,което казваш е напълно възможно да те харесва ;) но мож и д ане те харесва ти си човека ,който трябва да знае,все пак го познаваш и трябва да знаеш дали попринцип се дъжи така или го прави само когато харесва някого :) а и другия вариянт,който аз винаги препоръчвам е просто да го питаш , вяно не сте заедно но това не пречи да си поговорите и да си изясните кой какво чувства ;)

soul1199
02-27-2010, 19:15
Сигурно те харесва ... но каква полза от това ?

Вие сте скъсали заради ваще ... ся к'во ще тръгнете пак.... за да скъсате пак? ... само на мен ли ми изглежда нелогично?

или си оставате само приятели....
или повече не си виждате....

на което исках да наблегна е да дам примери как се държи той със мен и как мога да разбера дали изпитва нещо повече към мен..а това за родителите ми вече е минало...сега ако тръгнем нещата ще са по различни
ако го харесваш му кажи,а относно това дали те харесва,не моога да ти кажа,ако искаш го питай

your7shadow
02-27-2010, 19:35
Искам само да чуя мнения..а това вече какво ще правя аз или той ние ще си решим :)...но все пак до тук мерси на всички!:)

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 19:42
Мисля, че има нещо към теб, но не мога да съм сигурна.По-добре поговори с него :)

doomkillerr
02-27-2010, 20:53
Мисля, че има нещо към теб, но не мога да съм сигурна.По-добре поговори с него :)

И аз така мисля!

Авторката спомена в първия си пост, че с въпросното момче са се обичали много на времето... Много е вероятно момчето в момента да продължава да изпитва същите чувства, но да се страхува да не се повтори същата случка като преди... Само предполагам де! :oops: