PDA

View Full Version : Хора,отговорете ми,моля ви :D



h0usel0ve3r
02-27-2010, 20:33
Дебел ли съм ? Висок съм 175 см и тежа 80 килограма. Чувствам се затлъстял.Вие как мислите ?

amk933
02-27-2010, 20:38
От 80 кила до 80 кила има огромна разлика...нещо тренираш ли? Това мускул ли е? Ние как да знаем дали става въпрос за мускулна маса или мазнини? Ако нищо не тренираш са много според мен. Аз съм същата височина и съм 60 кила с тухли в джобовете...

h0usel0ve3r
02-27-2010, 20:48
При мене ситуацията е мн странна ... през лятото ставам като фиданка и тежа както викаш ти 60 кила с напикани гащи .. а пък от друга страна през зимата пълнея. :o

Wojczek
02-27-2010, 20:52
Кажи по корема и бедрата имаш ли мазнини ? Ако нямаш да не ти пука, какъв се мислиш.. НЕ СИ ;д

NoOneElse
02-27-2010, 22:13
Виж тук! (http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa) Все пак това е относително...

ecstazy
02-28-2010, 08:06
При мене ситуацията е мн странна ... през лятото ставам като фиданка и тежа както викаш ти 60 кила с напикани гащи .. а пък от друга страна през зимата пълнея. :o попринцип повечето хора да не ти кажа и всички пълнеят през зимата и слабеят през лятото, не се притеснявай 1.момче си 2. висок си доста а само кажи на колко години си :-D пък ако не се чустваш добре в тялото си ходи на фитнес и маалко понамали яденето, не ти казвам да гладуваш :)

blackydesign
02-28-2010, 08:11
Аз съм 187см и съм 75кг и се чувствам добре... но зависи от адски много фактори...има голямо значение плътността на костите ти, структурата ти...
За мен най-важният фактор е как се чувстваш... Затова ако не се чувстваш добре, вземи мерки :)

h0usel0ve3r
02-28-2010, 10:48
При мене ситуацията е мн странна ... през лятото ставам като фиданка и тежа както викаш ти 60 кила с напикани гащи .. а пък от друга страна през зимата пълнея. :o попринцип повечето хора да не ти кажа и всички пълнеят през зимата и слабеят през лятото, не се притеснявай 1.момче си 2. висок си доста а само кажи на колко години си :-D пък ако не се чустваш добре в тялото си ходи на фитнес и маалко понамали яденето, не ти казвам да гладуваш :)
за яденето .. въобще не ям много .. мн малко всъщност ... и напоследък взимам мерки и си тренирам в домашни условия ... за 3 седмици свалих 3 килограма и половина и разликата се заблязва ... а и на 15 години съм :D ... аз се чувсствам добре щом моето момиче си ме харесва какъвто съм :grin:

ecstazy
02-28-2010, 16:11
При мене ситуацията е мн странна ... през лятото ставам като фиданка и тежа както викаш ти 60 кила с напикани гащи .. а пък от друга страна през зимата пълнея. :o попринцип повечето хора да не ти кажа и всички пълнеят през зимата и слабеят през лятото, не се притеснявай 1.момче си 2. висок си доста а само кажи на колко години си :-D пък ако не се чустваш добре в тялото си ходи на фитнес и маалко понамали яденето, не ти казвам да гладуваш :)
за яденето .. въобще не ям много .. мн малко всъщност ... и напоследък взимам мерки и си тренирам в домашни условия ... за 3 седмици свалих 3 килограма и половина и разликата се заблязва ... а и на 15 години съм :D ... аз се чувсствам добре щом моето момиче си ме харесва какъвто съм :grin:еми значи всичко си е ОК, радвам се :)

Johney
03-01-2010, 16:52
Нормално е през зимата да напълняваш - през повечето време най-вероятно седиш у вас / което е нормално имайки в предвид минусовите температури / . Трудно е да се прецени дали си пълен или не... относително е : ) . Зависи дали тренираш , какво тренираш и т.н. :)

NeENormalen
03-01-2010, 17:33
Бе супер си си бе човече... аз съм 185 на 90 килограма и се чувствам супер, макар че нямам грам мускули по мен :)

titinkaa
03-01-2010, 17:58
Добре де как ще стане тва всяка зима да качваш 20кг и посл еда ги сваляш все едно нищо не е,тва не е нормално така да си играе организма ти с килограмите надолу нагоре и то рязко,вземи мерки,иди при специалист

Reaper93
03-02-2010, 15:48
А при мен проблем ли е, че съм 170 и съм 45кг (момче съм)
Странното е, че си ям редовно, а си седя 45 :(

ImmortalSportFreak
03-02-2010, 17:50
А при мен проблем ли е, че съм 170 и съм 45кг (момче съм)
Странното е, че си ям редовно, а си седя 45 :(
много си слаб за височината си о.О
тренирай нещо - ходи на фитнес ;)

Reaper93
03-02-2010, 18:08
Мерси, ще почвам скоро :)
Мислех плуване да почвам, но първо трябва да се науча да плувам :D