PDA

View Full Version : Приятелка, ама не



cho0pzy
02-27-2010, 20:04
Такамм .. първо здравейте. Момиче съм,, от София. xD Видях, че раздела е за училище и приятели, така че ще пусна темата си свързана с проблемите си тук, пък каквото стане . :D
Незнам от къде да започна .. Първо имам две най-добри приятелки. Трите винаги излизахме навсякъде, забавлявахме се, споделяхме си, плачехме, но тази година няма нищо такова. Едната от нас започна да излиза с по-известните в даскалото и ни как да кажа - заеба. След даскало ни лъже, че се прибира да учи, а всъщност излиза с тях. Събота и неделя не иска, в скайп не пише . Вече съм се побъркала. И в училище няма какво да си кажем, дори вече не зная за какво да си говоря с нея. Виждаме се всеки ден, но се очуждихме. Преди няколко седмици с другата ми приятелка се уговорихме да поговорим с нея и стана както очаквах - лъжи, мажения, извинения, ала бала. Направих се, че й вярвам и затворих очи. От тук нататък вече не знам какво да правя. Страх ме е, ако кажа на другото момиче какво мисля тя ще го приеме всякаш я наговарям ии не знам. Просто супер кофти ми е от случилото се с едно незабравимо приятелство и дори не знам дали искам съвет какво да правя или просто исках да споделя какво чувствам. Но както и да е пускам темата. :)

mArMaLaDkA
02-27-2010, 20:10
Съществата от женски пол са(/ме) интригантки. Не могат(/жем) да са(/ме) две на едно място, камо ли три. Свиквай.

Chacho
02-27-2010, 20:35
Свиквай.

И още нещо. По-добре си казвай каквото мислиш, не крий че знаеш, че еди-кой-си те лъже.

KpucmuHa
02-27-2010, 20:50
еми щом вече не иска да ви е приятелка не може да я накарате на сила, нека си отива при другите приятели

rtpghhfcz
02-27-2010, 21:07
няма известни, какво е това? Всички са еднакви. Ще се срещаш с много хора, ще завържеш нови приятелства, ще откриеш страхотни хора и ще бъдеш разочарована в същото време от други, които си смятала за добри хора, на които може да се разчита. Явно си 14-15, защото това е проблем,срещан в този период, приеми фактите и я остави, дръж си другата приятелка. Не му мисли, не се пили, реалността- това боли.

nIkEnCeTy_bE
02-27-2010, 22:07
Ще си намериш приятели, защото виждаш ли какво става - всичко е до едно време. Момичето си е намерило приятели. Това е най тъпото, да тръгнеш с известните. Явно толкова ви е била приятелка. Оставете я, като я зарежат "известните" ще дойде да хленчи. Каквото мислиш и го кажи. Да разбере, каква приятелка е изпуснала. Какво ще се притесняваш какво ще си помисли. Казваш си и това е.

amk933
02-27-2010, 22:40
Съществата от женски пол са(/ме) интригантки. Не могат(/жем) да са(/ме) две на едно място, камо ли три. Свиквай.

Искрено и лично с mArMaLaDkA Ризова... :-D

За съжаление това е истината.

Този живот е лицемерие и интриги. Училището и улицата са един евфемизъм - като пораснеш, ще е по-страшно. Бий и шута на тази приятелка и кажи на другата какво мислиш. Тя на дали е сляпа - най-вероятно е разбрала, че другата е отиграла селска вечеринка с привидни извинения и предполагам обилна доза крокодилски сълзи а ла Дългост и Тъпота. Останете си двете и вижте дали на тази ще и дойде акъла. Ако дойде хубаво, ако не дойде пак хубаво. Ако е достатъчно умна ще се върне при истиснките си приятели и ще зареже секундната слава с най-известните в училището (само мога да си представя с какво са известни така като съдя по от поста ти).

Успех. Не си го слагай много на сърцето. По-добре е човек да се отърси от лицемерните идиоти покрай себе си докато е време... :)

SmilezZz
02-28-2010, 08:49
Напълно съгласна съм с mArMaLaDkA и amk933..

Такъв е живота..Но да не ти пука - щом не иска да е с вас - оставете я..
Кажи й на тази "приятелка /предателка/ - всичко което мислиш..Кажи й,че знаеш,че те лъже.
.Абе Просто й кажи истината..
И да не ти пука след това..
Още колко приятелки ще срещнеш в живота :?

tainaTaa
02-28-2010, 09:08
Според мен трябва да кажеш на другото момиче, поговорете с нея, пък ако не иска да е с вас да си ходи с другите. Да не ти пука

NeENormalen
03-02-2010, 13:21
Направих се, че й вярвам и затворих очи.
Те тук ти е грешката... но разбирам ви жените - слаби сте! Когато изпаднеш в такава ситуация единственото разумно нещо което трябва да направиш е да кажеш каквото ти е на сърце ( и не само срещу приятели, ами и срещу гаджетата)... съветвам те да я оставиш намира... рано или късно те ще я отхвърлят защото и тях ще почне да лъже... и чак това ще разбере какви приятелки е изтървала!!! :o :o :o 8)

Chacho
03-02-2010, 13:57
Направих се, че й вярвам и затворих очи.
Те тук ти е грешката... но разбирам ви жените - слаби сте! Когато изпаднеш в такава ситуация единственото разумно нещо което трябва да направиш е да кажеш каквото ти е на сърце ( и не само срещу приятели, ами и срещу гаджетата)... съветвам те да я оставиш намира... рано или късно те ще я отхвърлят защото и тях ще почне да лъже... и чак това ще разбере какви приятелки е изтървала!!! :o :o :o 8)

Има жени, има и жени. Не слагай под общ знаменател.