PDA

View Full Version : стара история,която не е за всеки



veri313131
02-27-2010, 22:28
Здравейте,
Аз съм на 15 години.Той е на 19.Разликата както виждате не е адски голяма.Аз съм от София,той е от Монтана.Разстоянието не е много голямо.С това момче се познава сигурно от 10 години,ако не и повече.Аз имам баба в едно село близо до Монтана,както и той.Аз го харесвам от много време.Това ми беше първото чувство,което изпитах.Като бях малка да кажем 5-6-7 години си играхме заедно и всичко си беше наред.Докато аз не пораснах и тогава разбрах за първи път какво е привличането.Той това го усещаше.Явно и той не беше безразличен спрямо мен..Ето дойде и първата целувка.Бях на 11 или 12 вече не помня.Но обстоятелствата са такива,че аз съм си на София той на Монтана.Винаги,когато си ходех нещо се закачахме,но това си го знаехме само ние.Не искахме никой да знае (нали знаете какво е на село)Аз пораснах още.Вече сме в една компания.Последният път,когато си бях на село беше миналата лятна ваканция.Той ми писа отново смс да се видим и аз естествено приех.Говорихме си,разменяхме си по някоя целувка.Докато... той не каза хайде да го направим...Разбирам го добре той е на 19,обаче за мен е още рано(поне така мисля).Аз му отказах на секундата.От тогава той дори не ме и поглеждаше.Вътрешно чувствам,че има чувства към мен,защото го виждам как се дразни,когато танцувам или си говоря с някое друго момче.Сега си пишем по скайп,но почти винаги аз му пиша.Чудя се какво да правя? Сега може би пролетната ваканция за кратно може да си отида на селото ми..Искам да сме заедно.Дори,когато съм в София не спирам да мисля за него.Когато си отида дали да му се обадя да излезем или.. нямам никаква представа изобщо когато го видя какво да направя,така че нещата да клонят към нещо повече от сегашното Здравей.
Мерси предварително.Съжелявам за романа,но...

Kukumqvka
02-27-2010, 22:36
Ми излесте,вижте се.Но какво може да се получи между вас? - Нищо,само нещо за кратко до като си там.Прекарвайте си хубаво и това ще е. :)

Mimchy
02-27-2010, 22:49
За да имаш връзка от разтояние ,трябва да имаш много силни нерви и редом с това много силни чувства към дадения човек.Иначе няма как да се получи . Мисля че трябва да се гордееш със себе си,че не си го направила с него защото в повечето случаи момичетата сме много по-влюбчиви и може би щеше още повече да се влюбиш в него (може би и той в теб) ищяхте сам да се ядосвате и да страдате един за друг на такова разтояние.. Ти най-добре си знаеш отношенията с него , но обясни му,че ти е много добър риятел,че го харесваш от малка и така нататък всичко,което си написала тук, но че не си готова да го направиш и че (предполагам) искаш първия човек с когото ще го направиш поне да ходите.. Вярвам че ако наистина е разбрано момче,или те харесва ще те разбере и ще спре да страни от теб .Напълно е възможно да си накърнила достойнството му като си му отказала и за това да прави така се ,но поговорите ли нещата трябва да се поизяснят :) Успех

DekoDenev
02-28-2010, 05:25
veche sum imal takava vruzka ot razstoqnie blenuvani sreshti ...mnogo samota i sulzi i edin skapan telefon koito ne svalqsh ot uhoto si spored men nqma smisul na tvoita vuzrast da se zarobvash s takava vruzka az izgubih pochti 2 godini ot jivota si v lutane v neshto tolkova beznadejno...moeto momi4e beshe ot stz malko po daleche

anonimchetou
02-28-2010, 06:14
мм незнам сама го каза че след като си му отказала да правите секс някак са захладняли нещата. Направи си изводите. А и какво като се дразни че танцуваш с други това не значи кой знае какво. И още нещо мисля че е поискал секс много рано да ок може да се познавате от адски много време но вие сте си говорели , виждали сте се разменяли сте си по някоя др целувка и изведнъж бам айде напрао до секс се стигна.. Мисля че трябва да се случат още доста неща преди секса.

darkPaladin
02-28-2010, 07:34
следващият

sexa_na_kompleksa
02-28-2010, 07:34
Според мен е най-добре да се откажеш от него.
Първо заради разстоянието. Кога ще се виждате? Само лятната ваканция? За мен лично, това не е връзка.
Второ заради намеренията му. Най-вероятно му е само за секса. Разбрал е, че имаш чувства към него и си е казал: "Тази е малка, глупава и влюбена - ще ми пусне". Това, че се дразни, когато комуникраш с други, повярвай ми, абсолютно нищо не значи - някои хора ревнуват дори и да нямат чувства. ; )
Трето заради твоите чувства. Струва ми се, че някакси сама се навиваш. А и това е просто привличане, не е нищо повече, сама ще разбереш след време. (:
Евала ти, че не си му пуснала, дано успееш да излезнеш от "капана" му! (:

SmilezZz
02-28-2010, 09:11
И според мен е най-добре да се откажеш от него..
Ти сама каза,че след отказа е охладнял - явно нямал чувства,а е искал само секс..
Но може да излезете,да си поговорите - НО не мисля,че нещо може да се получи между вас../Освен секса - и то ако се съгласиш/ :?

sladyr4etoo
02-28-2010, 10:09
не може да стане нещо между вас..
любовта от разтояние спец на твоята
възраст не може да просъществи много..
а и от негова страна май не може
да се нарече любов,а секс.. :?

SoAfraid
02-28-2010, 10:51
И според мен е най-добре да се откажеш от него..
Ти сама каза,че след отказа е охладнял - явно нямал чувства,а е искал само секс..
Но може да излезете,да си поговорите - НО не мисля,че нещо може да се получи между вас../Освен секса - и то ако се съгласиш/ :?


Както ти казваш и още двама-трима преди теб да се отказва от него, помислете малко 1 момче като прави предложение за секс към момиче и претърпи отказ какво може да стане, например мен би ме било срам да говоря пак с това момиче, това също е вид охладняване. Може да се е почувствал гузен нещо от сорта, че е направил грешка и т.н. Също така има и такива на който след отказ не им пука, не го познавам въпросното момче и нищо не мога да ти кажа.

Моя съвет: най-добрия начин за разрешаване на такива проблеми е да се говори по тях. Обади му се седнете поговорете това онова, и тогава вече си прави изводи.

Надявам се да ме разбрахте какво искам да кажа.

ef4etyYy
02-28-2010, 11:07
мм незнам сама го каза че след като си му отказала да правите секс някак са захладняли нещата. Направи си изводите. А и какво като се дразни че танцуваш с други това не значи кой знае какво. И още нещо мисля че е поискал секс много рано да ок може да се познавате от адски много време но вие сте си говорели , виждали сте се разменяли сте си по някоя др целувка и изведнъж бам айде напрао до секс се стигна.. Мисля че трябва да се случат още доста неща преди секса. ++++++

FromAutumToAshes
02-28-2010, 11:13
Евала, че не си се нае*ала с него ;)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 11:41
Би трябвало да те разбере, след като не искаш и мислиш, че не си готова за секс, той не трябва да те насилва.Не, че го е направил, но така е поставил нещата все едно излиза с теб само заради секса.Глупаво е.Защо не му споменеш като си пишете, че може би ще ходиш на село пролетната ваканция.Ще видиш каква е реакцията му и ще прецениш дали да му намекнеш да се видите или няма смисъл. :)

Sladurcho
02-28-2010, 11:44
Ми майната му бе кво си седнала да се притесняваш... не си била готова не си го направила той кат е такъв.... и като не е успял да те разбере да си гледа работата

pussucetka
02-28-2010, 12:21
Абее не си заслужава .. :? Може да се познавате от много време,но според мен само любов неможе да има .. :? И кфо ако се примири да сте заедно без да го правите .. нали знаеш той е на 19 и се нуждае от това .. като си идеш на София мислиш ,че няма да ти изневерява и още по зле ще стане .. повече ще страдаш .. остави го .. и щом е охладнял към теб явноо .. само за секс те търси ... както казват тези по отгоре .. понеже си малка и влюбена дай да те излъжем и да те напраим за смях пред самата себе си .. :?

soul1199
02-28-2010, 13:08
искал е да те наебе и тва е,и след като ти си му отказала,той е разбрал,че няма да стане и отишъл при друга