PDA

View Full Version : Отвратителен проблем с Интернета



Petrow
02-28-2010, 07:18
Проблема е следният : Моето пц не се изключва почти никога.. само го рестартирам...както и да е това не е от голямо значение... На 5 рестарта 3 от тях са със ш****** проблем.. А той е ... като ресна пц-то после нямам нет.. на Виваком съм.. на модема всичко свети .. на пц-то показва че няма връзка от модема до компа.. 100000 пъти рестартирам модема и компютъра нищоо .. нет НЯМА и НЯМА.. :? И като че от само себе си хоп... ето го нета има си нет.. днес пак ми направи този.. проблем даже върнах пц назад.. систем ресторе,, мислих че ще помогне но НЕ и това не помогна...след пак няколкото "хиляди" рестартвания на модема... ето че дойде... но ми писна на почти всеки рестарт после да се мъча като "грешен дявол" да пусна нета.. а незнам къде е проблема... :? :x

Petrow
02-28-2010, 08:54
с кабел съм.. Мерси много ще пробвам :-)

blackydesign
02-28-2010, 08:55
Вариантите са 2... 1ият и по-вероятен... модемът на Вивател се бави при връзката с компютъра...главно защото е китайски :D
Другият е твоето "чудо на техниката" да не харесва туй китайско нещо и да не му допадат драйверите му...вариантите са ти два: 1вият е описат от Сани (Добре ми звучи "Сани" , не за друго :D ) , 2рият е да изхвърлиш боклука, който си си купил и да пуснеш един кабел...или да си купиш истински рутер :P

Petrow
02-28-2010, 08:57
Братята китайци отново объркват работата :D :lol: :lol:

doomkillerr
02-28-2010, 10:26
Братята китайци отново объркват работата :D :lol: :lol:

Ами, че то едно 60% от цялата електроника в България е правена в Китай... :P

Проблема може да е и от LAN картата на компютъра, от самия кабел за връзка между рутера (модема) и РС-то и като краен вариант в самия модем (рутер)! Пробваш наред и установяваш в кое е проблема... :oops: