PDA

View Full Version : Има ли истински приятели ?



sashit0
02-28-2010, 08:09
Вижте сега... Аз съм момиче на 11г. и си мисля, че няма истински приятели... Напоследък споделих много важни за мен тайни, а за един миг всичките спомени ми се очерниха :cry: Кажете ми, че има моля ви, защото вече живея само зареди своите близки и, за да подкрепям едно много скъпо за мен момче :-) Всяка нощ плача без да ме усетят и само това момче ме разбира :) :) Много ще съм ви благодарна ако ми кажете дали има истински приятели или не :) :smt008 8-[

blackydesign
02-28-2010, 08:26
Вижте сега... Аз момиче на 11г. и си мисля, че няма истински приятели... Напоследък споделих много важни за мен тайни, а за един миг всичките спомени ми се очерниха :cry: Кажете ми, че има моля ви, защото вече живея само зареди своите близки и, за да подкрепям едно много скъпо за мен момче :-) Всяка нощ плача без да ме усетят и само това момче ме разбира :) :) Много ще съм ви благодарна ако ми кажете дали има истински приятели или не :) :smt008 8-[

Четейки подписа ти, ми идва на акъла, че днешните лапета са адски загубени! Върви играй навън вместо да седиш пред компютъра, приятели има, бъди спокойна! Рядкост са, малко ще имаш, но ще разбереш когато са там ;) Бегай сега да играеш!

SmilezZz
02-28-2010, 09:17
Ти си само на 11..Играй си с куклички :lol: :lol: ...
Не се занимавай от малка с тези въпроси,когато пораснеш още малко - ще пазбереш дали има..

Но все пак - ИМА..Рядко срещани са - но ги има..

Nestlee
03-02-2010, 13:05
Абе вече и аз се чуда. :Х Винаги съм искала да си имам 2- 3 приятелки много верни. Тоез да си споделяме тайни, да излизаме заедно и т.н. Ама в последно време разбирам, че приятелките са еднодневни. В смисъл днеска ти си ми "бест френдката" ,обичКам те мнОО ,утре Аня за която вчера казвах, че е курва . :D Ужас !! Незнам и вече се опитвам и аз да използвам хората .Преди 4-5 години гледах една сапунка и една от главните героини много ми хареса колко е добра и се смятах за много лоша и т.н. и ето сега виждам, че аз съм прекалено добрата и всички ми се качват на главата . 3атова внимавай какво си пожелаваш ! Но знам, че тези които сега ми се "качват на главата" след време (2- 3 годинки) аз ще се "качвам на тяхната" .Убедена съм в това !! :)

golf_5_r32
03-04-2010, 09:44
Малии аз до 14г си играх с конструктора и толкова съм патил от "приятели" така, че има време и ще ти кажа.. стига ти само един приятел но да знаеш, че е истински :)

Nestlee
04-02-2010, 14:46
стига ти само един приятел но да знаеш, че е истински :)

Така е, но когато го няма... :cry::cry::cry:

nIkEnCeTy_bE
04-02-2010, 16:38
Oще си на 11. Тепърва ще се сблъскаш с нови хора, дали предатели или приятели. Истински приятели има, стига да ги намериш. Приятелството се доказва постоянно, но в днешно време приятелите се броят на пръсти. Има време още, излизай и играй с децата на улицата, както ааз правих, а не да задаваш такива въпроса, защото сега не му е времето. Когато влезеш в ново даскало след някоя друга година, пак ще си говорим. Ще разбереш кой ти е истински приятел с времето. И аз съм минала през този период като теб, да казваш нещо на някой и той да отиде да го клюкари. ;)

Pa3yMeH
04-02-2010, 16:45
Не разбирам, защо слагате всички деца под общ знаменател. Аз съм срещал деца на 12-13 дето мислят по-зряло от хора на 15 години :-o

Относно темата: Истински приятели има, просто още не си ги намерила ;)

DeinStern
04-02-2010, 17:37
Има истински приятели.. да, както казаха всички, малко са, но ги има. И все пак не се тревожи за тези неща още от сега. Радвай се на детството си, на това, че си още само на 11 и подобни грижи трябва да са далеч от теб. :) Дори сега да си мислиш, че никой не те разбира, с времето ще намериш близки хора, на които да можеш да споделяш.

onestar
04-02-2010, 21:50
Има.

Всъщност не се доверявай прекалено на хората... включително и гореспоменатото, от теб, момче.

danibebi
04-03-2010, 17:51
На 11 все още живеех в своя детски свят.Те първа ще се сблъскаш с реалността и ще разбереш.Всеки вярва,според това на какви хора попада.Аз мисля,че има,но са в адски голяма рядкост. :(

Paramour
04-07-2010, 15:18
Истински приятели има, но трудно се намират... А когато ги намериш, дръж ги здраво :) :) :)

vilito2589
04-23-2010, 12:03
мии истински приятели има но много трудно се намират ще ги намериш рано или късно не се безпокой но дотогава ще начериш и много фалшиви които във всеки момент ще могат да те предадът и изобщо няма да им пука за това че теб те боли не се отчайвай потърсиги те са там :) :) :) :) :)

ParisSlava
04-23-2010, 13:53
Стига,ти си още малка (е,не чак толкова) , ще съзрееш ще видиш че има приятели истински или не,има ги просто не си ги срещнала.^^ Не се отчаиваи тичаи и играи навън.Ще пораснеш,ще си отговориш сама на въпроса.

Sisi7u
04-23-2010, 15:52
според мен - няма !! но това е само според мен .. поне аз не съм срещала такива ;]]

malcho0
05-01-2010, 20:51
Истински приятели има може би ти все още не си ги срещнала :-P

kari606
07-31-2010, 11:12
според мен - няма !! но това е само според мен .. поне аз не съм срещала такива ;]]

solarKiss
08-10-2010, 19:48
стига ве бхт тъпото...момичето е разочаровано..вие сте мн зле ве...пише,защото вярва,че има приятелство..и иска да е сигурна..поне така предполагам...ИМА ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО...нооо истинските приятели са твърде малко...не се доверявай на "приятели",които познаваш от 5 месеца или година...приятелството по скоро ИСТИНСКОТО ПРИЯТЕЛСТВО СЕ ГРАДИ С ВРЕМЕТО...С ТОВА ДАЛИ ТЕ УВАЖАВАТ..ДАЛИ КОГАТО СПОДЕЛЯШ МЪНИЧКИ НЕЗНАЧИТЕЛНИ ТАЙНИ...ЩЕ ГИ КАЖЕ НА НЯКОЙ..пък колкото до това..,че е казала тайните ти хмм...може би показва какъв човек е всъщност ; )) вярвай на това момче,което те разбира...споделяй ...щом има какво...но никога не се доверявай прекалено мн на всички..,защото живеем в такова време,че всички гледат как да те ****** .. пък и ти си само на 11 .. колко такива разочарования ще имаш...БЪДИ НАД НЕЩАТА И ДА НЕ ТИ ПУКА ОТ НИЩО ;]]

pe6oSribata
08-10-2010, 19:54
бе кви приятели кво нещо бе,някъв сопол на 11 години...вари игрей с куклички както викат тука пичовете,кво си затормозяваш главата с излишни глупости,за всяко нещо си има време.

LipSy
08-11-2010, 07:00
Абе на 11 ти пък какви чааакк толкова големи тайни можеш да имаш?! На 11 аз и моите приятели си говорехме за игри и си играехме на кобра и на криеница! :D :P :lol: Да, има истински приятели, обаче си тръгнала да ги търсиш прекалено рано!!!

DJR3Sp3k7
08-11-2010, 07:07
Просто когато срещнеш някой човек или дете поздрави го аз например дори на 35-36години мъже поздравявам играй с твойте приятели колкото повече време отделяш за тях толкова по добри приятели ще станете!! :) Имам приятели от 5-6 години така и колкото повече време сте приятели например след 2-3 години ако още сте приятели сподели и само на момиче мисля от твоя пол.

coldstuff
08-11-2010, 11:31
xax ima istinski priqteli stiga da si gi nameri6 :?

venelinka
08-13-2010, 14:30
Има истински приятели, просто още не си ги срещнала. Още си малка, не се отчайвай, животът е пред теб. Ще има много хора, които да те предават и нараняват, но ти не спирай да търсиш добротата в хората. :)

MaRiElKaAa
08-16-2010, 06:50
Независимо от годините , човек може да срещне истински приятел, на когото да се доверява и разчита, и то в момента, който наи-малко е очаквал.

fire
08-16-2010, 10:04
според мен има истински приятели, но се срещат рядко.. :)

kotetyyyy
08-16-2010, 14:10
Има истинскА приятелкА. Но истинскИ приятелкИ не знам. Истинска приятелка можеш да имаш само една, а не да сте 3чки. Какво ще стане, ако другите 2 се скарат? Ще те накарат да избираш между тях двете. И още други. Най-добре е да си имаш една, но истинска приятелка. Да сте заедно и да можеш да и споделяш всичко без да се притесняваш че тя ще каже на другите. Повечето съученички не знам дали могат да са верни приятелки, защото може да се случи така, че ако им споделиш нещо и те не истърпят да се стискат и да каже нещо като... " Не казвай на .... че съм ти казала и не казвай на другите, но тя..." Ще си намериш най-добра приятелка и ти ще го усетиш. Ще усетиш че и тя започва споделя тайните си с теб, които ти единствена знаеш! Надявам се да си намериш твойта " содна душа". Успех :-) :-) :-) Ще си намериш със сигурност! Може би не точно веднага, а след година, но със сигурност ще я намериш!

evgeni22
08-16-2010, 18:12
има истински приятели но много рядко се намират....

m0nichka98
08-27-2010, 19:53
Не разбирам, защо слагате всички деца под общ знаменател. Аз съм срещал деца на 12-13 дето мислят по-зряло от хора на 15 години :-o

Относно темата: Истински приятели има, просто още не си ги намерила ;)

напълно съм съгласна не може едно 11,12годишно момиче или момче пораснало повече на акъл за годините си да го накараш да иде да си играй в пясъчника и с кукличките !!
аа по темата: истински приятели се срещат рядко но все пак се срещат не си казвай тайните без да си 100% сигурна, че няма да те издадат : ))

medencety
08-27-2010, 21:14
Да ти кажа истински приятели Няма от личен опит знам колкото и да ти се правят на приятелки все някога ще си намерят по добра от тебе и ща зарежат да имаш истински приятел си е голям късмет това се случва 1 на милион !!! :-D

dreamerrr
08-28-2010, 04:30
ами според мене не тря да бега и да си играе , ако иска да разбере :-D има истински приятели ! рано или късно ше ги намериш , дори да е само един повярвай ,друго не ти трябва ! ще си мислиш ,че никога не се е предполагала ,че може да има такава силна приятелска обич , но да загубиш най-добрия си приятел боли най-много от всичко !! :?

purehate
08-28-2010, 19:36
Омг... на 11 си и мислиш,че няма леле в заблуда си и то голяма вие сте още на децкия акъл и квоото ви кажат го разпространявате из цялото даксало ... но като пораснете малко ще ви дойде акъла и при мен беше така,но след години нещата се оправиха..а дали има истински фр има ест,че има ама никой не им е виновен на тези който не могат да си намерят аз имам и не се оплаквам,но има хора който не стават за фр та камоли за истински приятели или както го казвате най-добри фр.. затва след време вс ще се оправи като пораснете малко ;)

merriie
09-01-2010, 06:05
имам 1 и е истинска :)

djigitoriq
09-01-2010, 07:28
Според мен има истински приятели, но не всички са такива.
Бъди с приятелите ти, които те подкрепят.