PDA

View Full Version : Двама ?



melani
02-28-2010, 08:16
Здравейте ...рядко пиша във форума ,но този път просто не издържам и искам да чуя мнението на страничен човек ,защото приятлите ми ми дават противоречиви съвети .. Ето я и с две-три думи историята ...

Всичко започна в средата на юли ,тогава се срещнах с НЕГО ... отначалото само симпатии нищо сериозно от моя страна ,а тои изглежда
ше ужасно влюбен ...и в последствие се влюбих и аз ... след което той ме заряза заради супер тъпа причина ,аз много страдах пропилях си здравето ... събрахме се след месец и половина,простих му ,но ето че втори път ме заряза ,и то заради някво си друго моми4е .... Минаха мн месеци ,запознах се с друго момче ,с бившия продължавахме да си пишем .... И ето тъкмо когато по4наха да се полу4ават нещата с др момче ,бившия ми пак почна да се обеснява колко мн ме обича .... и държа да отбележа ,че го познавам страшно добре и съм сигурна че е искрен този път .... И съм на средата между това да се върна там където е имало истинска любов и да се надявам още да я има или да започна нещо ново,от което мога да очаквам всичко......

Благодаря на тези които ми изчетоха душевните терзания xD

blackydesign
02-28-2010, 08:32
Имал е своите шансове, пропилял ги е...
"този път" вече сме го слушали доста пъти ;)

MaLkaTa_LaDy
02-28-2010, 08:43
Щом можеш да очакваш всичко от новия, той е по-интересен. С него ще имаш повече тръпка. Не смятам, че трябва да се връщаш към нещо минало.

SmilezZz
02-28-2010, 09:04
Щом първите два пъти те е зарязал
=> ще се повтори и трети път..
"Този път не му се връзвай" - "Това не е истинска любов",както си мислиш..
Продължавай с новото момче и не се връщай назад в миналото,ако не искаш да страдаш отново

TooLittelTooLate
02-28-2010, 09:28
Много хора мислят, че миналото е минало, но понякога сърцето не вярва на това и се надява миналото да стане бъдеще. Може би е възможно, но не и често срещано. Ако наистина вярваш на бившия си и все още имаш чувства към него - не се отказвай от възможността. Послушай сърцето си. :)

sladyr4etoo
02-28-2010, 09:55
Имал е своите шансове, пропилял ги е...
"този път" вече сме го слушали доста пъти ;)

sexa_na_kompleksa
02-28-2010, 10:03
На твое място не бих се върнала за трети път при него. :? Малко несериозно ми изглежда поведението му. Ако толкова те обичаше, веднъж нямаше да те зареже, пък камо ли втори път...

BloomF
02-28-2010, 10:04
Аз бих избрала новия. Другите са написали причините^.

b3b3t0y
02-28-2010, 10:27
Аз бих избрала новия. Другите са написали причините^.
:-)

Hook
02-28-2010, 10:52
Изчакай известно време, за да си изясниш чувствата към двамата и да си наясно какво искаш ... и все пак замисли се дали си струва да страдаш за пореден (3-ти) път за някои, който отдавна трябва да е останал в миналото ...

ef4etyYy
02-28-2010, 11:03
извинявай, че питам, ама на колко години си? и защо мислиш, че там е имало "истинска любов" ? Зарязал те е веднъж, простила си му. Направил го е втори път. Искаш ли да имаш връзка с него и всеки ден да очакваш да го направи за трети път? Аз не бих искала.. (за каква истинска любив говорим, къде е тя?)
Аман от идиоти, не знаещи какво искат (за момчето говоря) :booooomb: :booooomb:

FromAutumToAshes
02-28-2010, 11:18
Искрен до момента, в който пак те зареже ? кх кх ... Новото винаги е по-интересо от старото ;)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 11:23
Направил го е веднъж, направил го е два пъти, защо да не го направи и трети ? Сама си проиграваш съдбата и здравето.Остави ги този път, нека да се върне при онази, заради която те е оставил.Ти се опитай да бъдеш щастлива с новото ти момче и спри да мислиш за бившия. :)

soul1199
02-28-2010, 12:59
Два пъти си му дала шанс-според мен няма смисъл да се връщаш при него,ако толкова много те е обичал,нямаше да пропилява втория си шанс.Пробвай с новото момче,повярвай ми,ще си по-щастлива с него,от колкото с бившия,късмет мацка :-)

Sladurcho
02-28-2010, 13:38
давай напред няма кво да го мислиш толкова.... от шансове файда няма..

Faces
02-28-2010, 13:57
1 път те е зарязал това е грешка 2-ри път вече си е навик ;) Не се ли усещаш че той прави всичко само щот му играеш по свирката.Върни се при него ако искаш пак да бъдеш зарязана гаранция ти давам че ще се случи пак.Била си го познавала хах той човек сам себе си не познава 100% така че просто виждаш това което ти се иска.Ти за него си вечния резервен вариант когато се обърка нещо се връща при теб но изкочили нещо ново ти пак отиваш на резервната скамейка.Миналото си е минало за да стои назад спри да ровиш там където няма нищо а потърси това от което имаш нужда гледайки напред ;)

loveisgonee
02-28-2010, 14:24
Имал е своите шансове, пропилял ги е...
"този път" вече сме го слушали доста пъти ;)

Точно и ясно.Направил го е вече два пъти на какво се основаваш,че няма да го направи пак?Според мен новото момче :-)

peshost
02-28-2010, 16:54
В никакъв случай не тръгвай с бившия, да си кажа и моето мнение, причините са като на останалите.

malkazlatna
03-01-2010, 15:27
едно нещо като стане 1 път не значи,че ще има 2,но стане ли 2 пъти ще има и 3-може да стане така, че да те зареже пак, но може да си е взел поука! може би е по-добре да опиташ с новия, за да не страдаш пак!

sladkish_14
03-01-2010, 15:43
Имал е своите шансове, пропилял ги е...
"този път" вече сме го слушали доста пъти ;)

Абсолютно.Много против съм тези протакания.Мило момиче, та той вече те е зарязал заради друга не виждам как би могла да простиш.Не зная на колко си, но твърдения от сорта ама той беше истинската ми любов, не биха могли да съществуват при това, че не веднъж си е тръгвал и те е оставял и не веднъж е било заради глупава причина и друго момиче. Не зная какво очакваш.Не се връщайте назад.

SoStarstruck
03-01-2010, 15:46
Заеби бившия и се захващай с новия.

Успех.

Nich
03-01-2010, 16:01
"само глупакът повтаря старите грешки надявайки се на нов резултат"

hopekiller
03-01-2010, 16:09
В някои случаи трябва да послушаш сърцето си, но в този - трябва да ползваш по - рационалния метод, а именно акъла си. Според мен това е крачка напред - ново начало.

moomoo
03-01-2010, 16:39
Хората не се променят. Направил го е веднъж ще го направи пак и пак и пак... Не се връщай, а продължи напред. Също помисли, че новото момче няма да се чуства добре ако ти го оставиш. :)

Stela90
03-01-2010, 17:33
щом те е зарязал два пъти и то втория заради момиче няма какво да му мислиш,все пак имаш ли достойнство ?

Take_That
03-01-2010, 20:43
Имал е своите шансове, пропилял ги е...
"този път" вече сме го слушали доста пъти ;)



++++++