PDA

View Full Version : Как да стана по-висока??



APieceOfShit
02-28-2010, 08:50
Значи аз съм почти на 14 и съм 1.50. Плс помогнете ми искам да стана по-висока всичките ми фр са поне 1.60 :x

SmilezZz
02-28-2010, 09:33
Няма такъв начин..Всичко си е до ген..
Ако вашите (или само един от родителите) е нисък има възможност да не пораснеш много.. :-o (доколкото знам)..

Иначе съм чувала,че плуването и баскетбола помагат

villytooOo
03-01-2010, 07:59
Тва не е никакав проблем, че си по ниска.. не се притеснявай ! и аз съм на подобно положение макарче не съм 150 :) .. Дори са ми правили комплименти . :д ии са ми казвали , че е по хубаво да си "джобно гадже" отколкото някоя камила която да върви по пътя с гаджето си и да го носи под рамото :д :) :)

shitaviq
03-01-2010, 15:55
Имаш още 4-5 години да растеш, спокойно, пък на момичетата не им отива да са високи.

Mimchy
03-01-2010, 17:15
Имаш още 4-5 години да растеш, спокойно, пък на момичетата не им отива да са високи.
ха ! и кой казва ,че на момичетата не им отива да са високи ?!?

аколкото до поблемчето ти не се притеснявай , първо в тази възраст момичетата и момчетата израстват,второ дори и да не пораснеш много ( ако това си ти е гена) пробвай да спортуваш , спорта развива тялото и дори да не помогне за височината ще имаш здраво тяло :) и накрая ако все пак не пораснеш много , немисля,че има нещо лошо да си ниска ;) и без това готините момчета са все ниски :D :-D :-D 8-)

xXxSmilexXx
03-01-2010, 17:24
Имаш още 4-5 години да растеш, спокойно, пък на момичетата не им отива да са високи.
ха ! и кой казва ,че на момичетата не им отива да са високи ?!?

аколкото до поблемчето ти не се притеснявай , първо в тази възраст момичетата и момчетата израстват,второ дори и да не пораснеш много ( ако това си ти е гена) пробвай да спортуваш , спорта развива тялото и дори да не помогне за височината ще имаш здраво тяло :) и накрая ако все пак не пораснеш много , немисля,че има нещо лошо да си ниска ;) и без това готините момчета са все ниски :D :-D :-D 8-)

Съгласна съм :lol: особенно за момчетата ^^ :P