PDA

View Full Version : Постоянно излиза...



ralicastoqnova
02-28-2010, 08:53
Здравейте.

Моят проблем е следния. С приятеля ми започнахме да правим секс преди няколко месеца (заедно сме от година). Както той, така и аз сме имали полови контакти и преди, така че не ни беше за пръв път. Но нека премина към същината на проблема.
Винаги, абсолютно винаги когато правим секс пенисът му излиза през 1-2 минути и се налага да започваме отново и по този начин като спираме така се губи цялото удоволствие... Неприятно е, говорили сме по темата, сменяли сме позите, правихме всякакви неща, а този гаф продължава да става...
Първата ми мисъл бе, че му е твърде къс... ама мамка му чак толкова къс не е. Имала съм партньори и с по-малък пенис, а това постоянно излизане не се е получавало.
Попитах го дали това му се е случвало и с другите момичета с които е бил, и той ми отговори, че и с другите е било така.
Не знам... много искам да разрешим този проблем, а си нямам на идея какво да направя, някой от вас може ли да сподели някакъв опит и да ни помогне.

Благодаря предварително.

AlokiNn
02-28-2010, 08:55
Достатъчно твърд ли му е ?
Кой е отгоре кой е отдолу ?
Много ли го вкарва/изкарва или лекичко?

ralicastoqnova
02-28-2010, 08:59
Достатъчно е твърд - да.

Независимо дали съм отгоре или отдолу пак излиза. Но когато съм отгоре ми се струва, че се случва по-рядко.

За вкарването и изкарването... ами първоначално е лекичко, но когато забързаме започва да излиза... пробвахме варианта да я караме леко, но го правим толкова внимателно и бавно стараейки се и мислейки само за това да не излезе, че цялото удоволствие изчезва.

AlokiNn
02-28-2010, 09:05
Еми мацко.. Когато ти си отгоре ти командваш парада.. демек усещай малко повече.. и внимавай. Не съм имал този проблем, нито пък съм чувал за подобно нещо.. В главата само ми се върти че не му е достатъчно твърд или че много го изкарва

hoooodyhoooooo
02-28-2010, 09:13
Уроци по кормуване...Ми сериозно, застани отгоре, извий си кръста на полудъга, така че максимално да влиза, и няма как да излезе...

MakeMeLaugh
02-28-2010, 09:17
Щом не е къс, значи или не му е достатъчно твърд, или го вади прекалено много и после не улучва..

Другия вариант е да го прави умишлено или подсъзнателно като започва да усеща, че може да свърши.

Но аз мисля, че го вади повече и затова така става.

ralicastoqnova
02-28-2010, 09:20
Благодаря много на отговорилите...

xExplosioNx
02-28-2010, 11:44
Сиг. неможе да уцели :lol:

beretta92sd
02-28-2010, 11:48
или си пракалено влажна и се плъзга навънка :)

krem4et0
02-28-2010, 15:54
Момиче, ти вагинални мускули нямаш ли? Не чакай само на него,ами стягай и твоите. Пробвай да си кръстосаш краката на нивото на корема. Така хватката на влагалището е много силна.