PDA

View Full Version : Как да постъпя?Обичам я с цялото си сърце!!!



alex861
02-28-2010, 10:04
Здравеите!!!

Напоследък се случвя нещо в живота ми което ме кара да се побърквам и да не спирам да мисля за нея.
Сега ще ви разкажа нашата история.
Запознахме се в нета преди точно година,писахме си около месец,харесахме се и излезнахме на среща.По същото време обаче аз имах приятелка но новото момиче от нета беше момичето за което винаги съм мечтал.Нещата потръгнаха перфектно и двамата се харесвахме много .Излизахме всяка вечер и с течение на времето станахме много близки.Мина месец и аз обясних на старата си приятелка че съм срещнал момиче във което съм много влюбен.Тя ме разбра до някъде и се разделихме като приятели.Тогава нещата в живота ми вървяха повече от добре,имах добра работа и момиче което адцки много обичам.Минаха около 5-6 месеца,двамата преживяхме много и решихме да заживеем заедно.Двамата се обичахме много,имахме подкрепата на родителите ни и всичко беше повече от добре докато един ден аз се прибрах от работа.Тя беше в нашата стая и очите и бяха пълни със сълзи.Поговорихме си но тя не ми каза какво става.След около седмица една вечер преди да вечеряме бяхме в стаята и тела ми звъна.Видях,че е баща ми и му затворих а тя се обърна към мен,усмихна се и ме попита(гаджето ли беше). Аз останах като гръмнат от този въпрос.Отидохме да хапнем и по едно време тя стана ,отиде до стаята и взе телефона ми и го сложи точно между нас двамата.След около 5 мин тела звъна и видях,че бившата ме търси,вдигнах и тя ме попита дали искам да излезем а аз и казах,4е нямам такова желание и затворих.Тогава приятелката ми стана и отиде в нашата стая.Когато отидох при нея я заварих да плаче,питах я какжо става но тя не ми каза ни6то.На другия ден аз я закрах до училището и.След около 5 мин виждам на тротоара следната гледка,моята приятелка и бившата си говорят адски задълбочено.очудих се и отидох при тях.Когато си тръгнахме приятелката ми каза край,до тук беше есичко.Отидохме до вкъщи,събра си багажа и си тругна въпреки моите опити да я спра.Тя бе6ше разбрала,че докато съм ходил с нея съм бил и с другата.Това адцки много я нарани и тя неможа да го преглътне,каза ми че можем да бъдем само приятели и нищо повече на този етап.Аз се одръпнах,след доста опити да оправя цялата каша.През изминалите месеци излизахме чат пат и виждах че тя се чуства добре в моята компания но дистанцията беше налице,смеехме се ,забавлявахме се и така минаха около 5 месеца.Една сутрин се чухме и решихме да илзезем.Видяхме се,обядвахме и тогава тя ми каза че е направила грешка след като аз я попитах дали немисли,че е згрешила с неиното решение да се разделим.Каза ми същто,че няма безгречни хора,че ако можеше щеше да върне времето назад.Същия ден видях голяма промяна в нея спрямо отношението и към мен.Сега се виждаме,тя се гушка в мен и си личи от самолет че се разтапя в прегръдките ми.Вчера когато се разделяхме аз я целунах по нослето и забелязах че не се дръпна,нито си извурна главичката както правеше преди.Обичам я адски много и чуствата ми към нея не са се променили макар,че в момента имам друга приятелка .Ще съм ви благодарен ако ми дадете добър съвет как да подходя за да не пропилея шанса които имам сега.МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

buuu
02-28-2010, 10:22
мн дълго е :lol:

Lincheto
02-28-2010, 10:24
Ми пич сам си си виновен. Защо докато си бил с нея, си излизал с бившата си? Нали си я обичал?

Ми като за начало се раздели със сегашната си приятелка. Няма смисъл да я залъгваш, че може да излезе нещо след като обичаш друга.

След това обясни на момичето в което си влюбен, че я обичаш и че искаш втори шанс (щото всеки има право на това) и че няма да я разочароваш отново.

Ако не иска да избързвате, не я притискай и й дай време.

b3b3t0y
02-28-2010, 10:25
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?

yoyoo
02-28-2010, 10:38
според мен трябва да оставиш новото момиче и да се върнеш при тази която обичаш

alex861
02-28-2010, 10:40
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?

Който няма време за съвет може да го подмине.

alex861
02-28-2010, 10:41
според мен трябва да оставиш новото момиче и да се върнеш при тази която обичаш
е нали и аз това искам :)
ти май не си прочела вси4ко а?

anonimchetou
02-28-2010, 10:41
и аз това се питам сичко в било перфектно между вас били сте си щастливи защо ти е било да излизаш с бившата си ?! Адски глупава постъпка според мен.. След като си имал това което искаш и си обичал това което си имал защо изобщо ти е трябвало да излизаш с бившата.. ?!

alex861
02-28-2010, 10:44
Ми пич сам си си виновен. Защо докато си бил с нея, си излизал с бившата си? Нали си я обичал?

Ми като за начало се раздели със сегашната си приятелка. Няма смисъл да я залъгваш, че може да излезе нещо след като обичаш друга.

След това обясни на момичето в което си влюбен, че я обичаш и че искаш втори шанс (щото всеки има право на това) и че няма да я разочароваш отново.

Ако не иска да избързвате, не я притискай и й дай време.
Разделих се с момичето когато разбрах че я обичам :) (месец след като тръгнахме)

Hook
02-28-2010, 10:46
Дори и да се съберете отново тя никога няма да гледа по същия начин на теб, няма да го има старото доверие.. И все пак .. желая ви успех :)

onestar
02-28-2010, 10:54
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?
Тях ги мързи да четат, не обръщай внимание :wink:

Обичаш бившата си, искаш да си с нея, тя не се "дърпа", до някъде също показва желание. Какво чакаш? :)

egois74e
02-28-2010, 10:55
имаш големи шансове - не се предавай... раздели се със сегашната си приятелка, за да не и даваш надежди и помоли твоето момиче за втори шанс... а и при условие, че тя ти е казала, че няма безгрешни хора значи, че е готова да ти прости... успех и гледай на нещата позитивно .. за мен лично има изгледи да се съберете и то големи :-) :smt023

ShtrudeL
02-28-2010, 10:56
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?

Ами да! Толко ли не могат да се обясняват кратко,точно и ясно?! Учи се дори по Бълг. език. Като почнат да разтягат локуми значи...

egois74e
02-28-2010, 11:00
^^ който не му харесва дължината не чете... просто е.. не виждам защо трябва да мрънкате.. той е по дългите обеснения и така ще се обяснява ... когато някой се изкаже кратко после почвате с въпросите "Ми уточни когаа...", "Не разбрах на колко си/е..." :? ...

alex861
02-28-2010, 11:30
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?
Тях ги мързи да четат, не обръщай внимание :wink:

Обичаш бившата си, искаш да си с нея, тя не се "дърпа", до някъде също показва желание. Какво чакаш? :)


6 месеца съм чакал този момент.
неискам да пребързвам и да пропилявам шанса си :)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 11:35
След като я обичаш защо мамка му си тръгнал с друга ?? Ето заради тези твои безсмислени действия си страдал и ще продължаваш да страдаш.С какво и показа, че я обичаш, когато тя е поискала да се разделите, като си изтичал при друга ли ? :x

Nich
02-28-2010, 11:38
сега имаш друга?... ми ти май просто не искаш да си сам.... :?

alex861
02-28-2010, 11:51
След като я обичаш защо мамка му си тръгнал с друга ?? Ето заради тези твои безсмислени действия си страдал и ще продължаваш да страдаш.С какво и показа, че я обичаш, когато тя е поискала да се разделите, като си изтичал при друга ли ? :x
моля истеричките да стоят настрана. :o
и от къде знаеш кога съм истичал при друга????

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 11:56
След като си пуснал тема във форума, в който всъщност всеки свободно може да изразява мнение ще търпиш и моите изказвания.ОК ? А и с всичко разказано излиза така, че оставяш едната заради другата, после другата те оставя и ти изтичваш при трета, общо взето курвенски номера.Не знам, не мога и да бъда сигурна, но от написаното от теб излиза така ;)

soul1199
02-28-2010, 13:22
сега си с друга,моя съвет е да попиташ момичето,което обичаш дали иска да се върне при теб и ако каже да,скъсай с приятелката си,за да не стане пак същото

soul1199
02-28-2010, 13:23
След като я обичаш защо мамка му си тръгнал с друга ?? Ето заради тези твои безсмислени действия си страдал и ще продължаваш да страдаш.С какво и показа, че я обичаш, когато тя е поискала да се разделите, като си изтичал при друга ли ? :x да права си,но все пак се опитва да оправи нещата

Sladurcho
02-28-2010, 13:28
От къде знаеш че пак няма да те остави... била напрвила грешка нямало безгрешни хора.. и кога го е осъзнала след като ти си се строшил да я молиш и след като си си намерил друга приятелка.... Според мен колкото и да я обичаш не оставяй момичето с което си в момента защото от двата стола пак ще се окажеш на земята

T91
02-28-2010, 15:23
Писна ми от това - Можем да бъдем само приятели . Какви приятели бре , до вчера сте се въргаляли в едно легло и сте се кълняли в обич пъф , че е и смешно дори .

ПС. Пич дано се оправиш , не се отказвай !

sladkish_14
02-28-2010, 15:30
Ужас ! Сменяш ги, като носни кърпички.Накрая като прочетох имам си друга приятелка и :shock: :shock: :? .. Обичал я ама имал друга приятелка нашия и сега с новата ти приятелка ще се получи както с предишната. Обичаш си я /новата/, ама се занимаваш с бившата.В бати кръговрата се вкарваш, гледай си живота и се научи веднъж завинаги да не се занимаваш в бившите си.Само нараняваш хората. От такива, като тебе АМАН!

alex861
02-28-2010, 16:39
Ужас ! Сменяш ги, като носни кърпички.Накрая като прочетох имам си друга приятелка и :shock: :shock: :? .. Обичал я ама имал друга приятелка нашия и сега с новата ти приятелка ще се получи както с предишната. Обичаш си я /новата/, ама се занимаваш с бившата.В бати кръговрата се вкарваш, гледай си живота и се научи веднъж завинаги да не се занимаваш в бившите си.Само нараняваш хората. От такива, като тебе АМАН!

auuu,мерси за куража които ми даваш.
ще взема твоята критика на първо място :)
и още веднъж мерси.

sladkish_14
02-28-2010, 16:59
Какъв кураж да ти дам, бе момче ? Да зарежеш в момента момичето, което лъжеш, че обичаш заради бивша ? След като сте се разделили и с бившата заради друга такава.Научи се да гледаш напред. Гледай го нашия за какво се тревожи, а мислиш ли момичето с което си сега, като разбере, че целуваш бившата си по нослето как ще се почувства ? Глупаци.. Искал кураж, търси го от приятелката си !

alex861
02-28-2010, 17:05
Какъв кураж да ти дам, бе момче ? Да зарежеш в момента момичето, което лъжеш, че обичаш заради бивша ? След като сте се разделили и с бившата заради друга такава.Научи се да гледаш напред. Гледай го нашия за какво се тревожи, а мислиш ли момичето с което си сега, като разбере, че целуваш бившата си по нослето как ще се почувства ? Глупаци.. Искал кураж, търси го от приятелката си !
да съм казал че обичам сегашната си приятелка???
маи ти се превижда
Сегашната ми приятелка знае от самото начало че обичам бившата си така че пали мотора и не си давай критиките тук :-P

sladkish_14
02-28-2010, 17:11
^ Ми тогава какво ни питаш нас тука, като ти е ясно вече положението.Остави го момичето по - добре ще му е без тебе и се хвани пак с бившата си, тя ако е толкова `акълна` дет се вика пак щи върже. Съжалявам, че не ти се харесва мнението ми, но ако не си разбрал още в този форум не се изразява само мнение, което би се понравило на автора. :wink:

П.С - Оставам с убеждението, че ти просто се страхуваш да не останеш от 2 стола на земята и ни питаш нас, дали тези `знаци` на бившата ти са сигурни.Еми обърни се към някоя гадателка

nikity9926
02-28-2010, 17:57
Приятел, виж са. Ти сам си си виновен, пък и мога да ти кажа как се чуства тя. Чуства се използвана, като заместител. Ти обаче нещо тука обърка историята. Значи не дей да си мислиш, че тя ще те приеме само с едно "извинявай". Разбил си й сърцето, разбираш ли? Тя обаче все още те обича така, че има шанс да се сдобрите. Ама чуй са. Не дей да правиш прибързани крачки. Давай по-бавно, пример:
Среща, както си я целунал, целувчица, прегръдка и така... разбираш какво имам предвид. Успокой се! Има голям шанс да се сдобрите :)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:05
Какъв кураж да ти дам, бе момче ? Да зарежеш в момента момичето, което лъжеш, че обичаш заради бивша ? След като сте се разделили и с бившата заради друга такава.Научи се да гледаш напред. Гледай го нашия за какво се тревожи, а мислиш ли момичето с което си сега, като разбере, че целуваш бившата си по нослето как ще се почувства ? Глупаци.. Искал кураж, търси го от приятелката си !
да съм казал че обичам сегашната си приятелка???
маи ти се превижда
Сегашната ми приятелка знае от самото начало че обичам бившата си така че пали мотора и не си давай критиките тук :-P

Напълно право е момичето, май нервния в тази тема си ти, а не ние.Да бил казал, че я обичал, ами като не я обичаш защо си с нея бе.Как имаш сърце да си с човек, който не обичаш, а да се кълнеш в любов.Това е нечовешко.Или ще кажеш, че не казваш на приятелката си, че имаш чувства за нея и другите му глупости там .. каквото и да кажеш ще е лъжа.Искал си да оправиш нещата ? И как по-точно искаш да ги оправиш, като ги въртиш по 10 едновременно ли ? Ооо да, ама ти верно си си осъзнал грешката бе.Не мисли, че искам да се заяждам с теб или нещо подобно, всеки сам избира как да живее живота си, обаче ти се правиш на някакъв какъвто не си май.Кво някъв играч ли си, сваляч ли ?

ПП: А щом сегашната ти приятелка знае за чувствата ти към бившата значи сте яко тъпи и двамата.За какво сте заедно заради едното чукане ли. Пфф да ви имам връзката, винаги съм мечтала за нещо такова. Съжелявам, ама .. ТЪП СИ !

alex861
02-28-2010, 18:22
^ Ми тогава какво ни питаш нас тука, като ти е ясно вече положението.Остави го момичето по - добре ще му е без тебе и се хвани пак с бившата си, тя ако е толкова `акълна` дет се вика пак щи върже. Съжалявам, че не ти се харесва мнението ми, но ако не си разбрал още в този форум не се изразява само мнение, което би се понравило на автора. :wink:

П.С - Оставам с убеждението, че ти просто се страхуваш да не останеш от 2 стола на земята и ни питаш нас, дали тези `знаци` на бившата ти са сигурни.Еми обърни се към някоя гадателка

TI OBI4ALA LI SI ISTINSKI NQKOI PREZ JIVOTA SI?

wasch0
02-28-2010, 18:24
мн дълго е :lol:

Хората само като видят какво чудо текст си вкарал се отказват да го четат! :?

alex861
02-28-2010, 18:35
Какъв кураж да ти дам, бе момче ? Да зарежеш в момента момичето, което лъжеш, че обичаш заради бивша ? След като сте се разделили и с бившата заради друга такава.Научи се да гледаш напред. Гледай го нашия за какво се тревожи, а мислиш ли момичето с което си сега, като разбере, че целуваш бившата си по нослето как ще се почувства ? Глупаци.. Искал кураж, търси го от приятелката си !
да съм казал че обичам сегашната си приятелка???
маи ти се превижда
Сегашната ми приятелка знае от самото начало че обичам бившата си така че пали мотора и не си давай критиките тук :-P

Напълно право е момичето, май нервния в тази тема си ти, а не ние.Да бил казал, че я обичал, ами като не я обичаш защо си с нея бе.Как имаш сърце да си с човек, който не обичаш, а да се кълнеш в любов.Това е нечовешко.Или ще кажеш, че не казваш на приятелката си, че имаш чувства за нея и другите му глупости там .. каквото и да кажеш ще е лъжа.Искал си да оправиш нещата ? И как по-точно искаш да ги оправиш, като ги въртиш по 10 едновременно ли ? Ооо да, ама ти верно си си осъзнал грешката бе.Не мисли, че искам да се заяждам с теб или нещо подобно, всеки сам избира как да живее живота си, обаче ти се правиш на някакъв какъвто не си май.Кво някъв играч ли си, сваляч ли ?

ПП: А щом сегашната ти приятелка знае за чувствата ти към бившата значи сте яко тъпи и двамата.За какво сте заедно заради едното чукане ли. Пфф да ви имам връзката, винаги съм мечтала за нещо такова. Съжелявам, ама .. ТЪП СИ !
DA,SEGA SE SETIH,AZ SUM NAI TUPIQ I NAI PROSTIQ A TI SI NAI YMNATA I NAI VELIKATA.
SAMO NERAZBRAH ZA6TO SUM TUP?
ZA6TOTO ISKAM DA BUDA S EDINSTVENATA JENA KOQTO SUM OBI4AL PREZ JIVOTA SI LI?

sladurche01
02-28-2010, 18:40
Седя зяпам монитора втренчено и немога да ти се начудя на ДЕТИНСИЯ акъл!Отново ти си си виновен !!! :( иии според мен не би трябвало да искаш "съвети и мнения" а да се замислиш върху постъпките си! а може би ти трябва друга професия
:D {съжалявам за сърказма} :D

lLady_MooN_RaiN
03-01-2010, 06:28
Ами така е като се опитваш да си намериш приятелка по метода на маймунката (не пускаш единия клон докато не си се хванал здраво за другия). Не разбирам, защо си ставал гадже с това момиче, с което си сега, при положение, че още обичаш другата. Така нараняваш хората, не го ли осъзнаваш? Нормално е да е обидена, нормално е да я боли. Ако е единствената жена, която си обичал...макар че сигурно по-скоро е момиче, но както и да е, зарязвай сегашната и се бори за любовта.

alex861
03-01-2010, 06:57
Ами така е като се опитваш да си намериш приятелка по метода на маймунката (не пускаш единия клон докато не си се хванал здраво за другия). Не разбирам, защо си ставал гадже с това момиче, с което си сега, при положение, че още обичаш другата. Така нараняваш хората, не го ли осъзнаваш? Нормално е да е обидена, нормално е да я боли. Ако е единствената жена, която си обичал...макар че сигурно по-скоро е момиче, но както и да е, зарязвай сегашната и се бори за любовта.

Когато една жена види че си и в кърпа вързан дотам си.

valdesbg
03-01-2010, 07:10
Алексчо, Алексчо... едно време ти приказвах някои работи, ама ти си седя на ушите :)

Сега си сърбай попарата.

lLady_MooN_RaiN
03-01-2010, 10:44
Ами така е като се опитваш да си намериш приятелка по метода на маймунката (не пускаш единия клон докато не си се хванал здраво за другия). Не разбирам, защо си ставал гадже с това момиче, с което си сега, при положение, че още обичаш другата. Така нараняваш хората, не го ли осъзнаваш? Нормално е да е обидена, нормално е да я боли. Ако е единствената жена, която си обичал...макар че сигурно по-скоро е момиче, но както и да е, зарязвай сегашната и се бори за любовта.

Когато една жена види че си и в кърпа вързан дотам си.

И затова трябва да се правиш на по-готин, отколкото си ли? - доста тийнейджърско разсъждение...и глупаво при това.

alex861
03-05-2010, 06:04
Алексчо, Алексчо... едно време ти приказвах някои работи, ама ти си седя на ушите :)

Сега си сърбай попарата.

Още малко остана брат :)
Май сме на финала :)

XTREMEFREERIDE
03-05-2010, 07:03
Първо зарежи сегашната си приятелка тоя път.