PDA

View Full Version : За училищния вестник



galu6a
02-28-2010, 10:47
трябва да поготвя две статии за училищния вестник погледнете какво съм написала и кажете мнение

Любовта в училище


Любовта е навсякъде: вкъщи, на улицата, в кафето и в училище.
Всеки човек е преживявал красивото чувство да си влюбен и мъката по несподелената любов. Най-често първите стъпки в любовта са точно в училище. Всеки тайно е харесвал някой свой съученик и се е опитвал да го впечетли, но в повечето сличаи неуспешно. С времето всеки е осъзнал, че е нямало смисъл да влага толкова много чувства и след това се е смял на своите постъпки.
В днешно време учениците все по-рано започват да разбират умисала на думите „Влюбен съм”, който в повечето случаи свършва с думите „Вече не те обичам”, но има и втори вариант, в който двойката дори след училище продължава да се обича, създава семейство и деца. Е това е рядкост, но все пак се случва.
В „Търговска гимназия” има много сличаи от първи вариант с краткосрочни връзки, но има и случаи от втори вариант.
Нека да запазим добрите си отношения към бившото гадже от другия клас. Все пак това е „Търговска гимназия”, а не гимназия „Хвани си гадже”



5 съвета как да изглеждаме интересни в училище, спазвайки правилника


1.Униформата
 Смени ризата с по-интересна
 Можеш да слагаш широк колан под бюста
 Вместо вратовръзка сложи интересен шал
 Съвет: Винаги носи останалите части от униформата, ако някой учител ти създава проблем

2.Косата
 Топирване и вафли в корените придава обем на косата
 Използвай ленти. Купи няколко цвята ленти така ще си различна всеки ден
 Изправяй или къдри косата.Къдриците можеш да предадеш по няколко начина - ролки, фолио, маша, преса и др.
 Конските опашки ниско долу не са за препоръчване, те скриват красотата на косата ти. Можеш да я вдигнеш високо горе, така ще покажеш здравината на косата си

3.Аксесоари
 Винаги можеш да сложиш по-интересни обици или пръстени. Те винаги ще те направят забележима

4.Грим
 Слагай грим само за да подчертаеш красивите си части. Никога не прекалявай

5.Маникюр.
 Пусни си дълги нокти, използвай заздравители за да не се чупят.
 Купи си печати - с тях става лесно и ефектно

С тези съвети ти винаги ще бъдеш винаги интересна и в такт с модата.

petiam
03-01-2010, 17:27
харесва ми :) [/i]

FlowerPower
03-03-2010, 10:09
Не е зле, сигурно ще пуснеш и някакви пикове?