PDA

View Full Version : жените или мъжете има по-силно приятелство..



yoyoo
02-28-2010, 10:48
според вас кое приятелство е по-издръжливо

Psychoman
02-28-2010, 11:00
Задаваш относителен въпрос, чийто отговор се намира в заглавието на темата.

Няма еднакви хора, няма мерило, което да определи кой е по - добър приятел и кой не. Хората са индивидуални, без значение дали са мъже или жени, могат да бъдат добри приятели. Е, едни могат, други не...

Това е като красотата, няма 'база данни' по която да се сравнява кой е красив и кой не.

ShtrudeL
02-28-2010, 12:23
Мъжете. Искам за най-добър приятел момче. Моя пол ми е ного лигав и несериозен. (повечето)

nIkEnCeTy_bE
02-28-2010, 12:36
Еми попринцип момчетата. Аз лично имам доста приятели момчета, което не мисля, че ме прави мъжкарана. Момчетата те разбират повече. Вярно, че има случаи, в които момчето има чуства и обратното, но зависи. Зависи на какво се гради приятелството. И с момичета имам много приятелства, но повечето пъти с момиче се карате за какви ли не работи. Момчета най вече, което е адски тъпо. Да загубиш едно голямо приятелство, заради някой които не заслужава, шанс.

PainMonopoly
02-28-2010, 12:44
И при двата пола може да бъде много силно в даден момент, но приятелството между жени е по-нетрайно.

Swinkenhoffer
02-28-2010, 12:55
Мисля, че между еднаквите полове винаги има един вид съревнование кой е по-по-най, дори и сред приятелите... сигурно го правим подсъзнателно и без да искаме, не знам.
Затова смятам приятелството между мъж и жена за най-силно. И да, напълно възможно е да има такова без някой да иска да ебе другия. 8-)

filmimilmi
02-28-2010, 13:17
Жените като се съберат само си завиждат. Мъжкото приятелство е много по-силно.

antiWHAT
02-28-2010, 13:28
мАжете

Dopeass
02-28-2010, 14:03
Истинско приятелство между жени е голяма рядкост, да не кажа, че е почти невъзможно. Между две жени може да има само завист, надпревара, интриги и т.н. (рядко се случва да липсват тези неща).
Залагам на мъжете.

SuNsEt
02-28-2010, 14:11
Мъжете естествено.

kypo
02-28-2010, 14:46
между човек и куче е най-доброто и силно приятелство. кучето никога няма да те предаде, а хората са кофти матриал - стане ли дума за пари или жена ще ти забият нож в гърба. установено е на база личен опит!

gret4ety
02-28-2010, 15:00
между човек и куче е най-доброто и силно приятелство. кучето никога няма да те предаде, а хората са кофти матриал - стане ли дума за пари или жена ще ти забият нож в гърба. установено е на база личен опит! да бе да... аз отгледах едно куче от малко и като стана на 2 години и го настъпах по опашката и то ме захапа :-x

ПС. Приятелството при мъжете е по трайно аз на жените по силно но закратко :)

dead_princess
02-28-2010, 15:02
Определено мъжете. Забелязала съм, че момчетата от моя клас са доста сплотени и винаги са заедно, а момичетата винаги се делим на групички.

Liar
02-28-2010, 15:04
Най-силното приятелство е между мъж и жена като двойка.Иначе всички се сравняваме с останалите представители на нашия пол,просто го правим по различни начини.

FuCkInBuBbLeGuM
02-28-2010, 16:10
между човек и куче е най-доброто и силно приятелство. кучето никога няма да те предаде, а хората са кофти матриал - стане ли дума за пари или жена ще ти забият нож в гърба. установено е на база личен опит! да бе да... аз отгледах едно куче от малко и като стана на 2 години и го настъпах по опашката и то ме захапа :-x

ПС. Приятелството при мъжете е по трайно аз на жените по силно но закратко :)

Ъ кучето те е захапало щото си му причинила болка и се с стреснало. А постави се на негово място :D .

по темата: Много зависи от хората. Понякога 2 жени могат да бъдат много добри приятелки ( не казвам, че имат издръжливо приятелство ). По- склонна съм да мисля, че между мъжете може да има по - издръжливо приятелство.

Yoana
02-28-2010, 16:15
Колкото и гадно да е - признавам си, между мъжете е по-силно, защото при жените винаги го има момента на завистта. НО не е изключено и съперничество между мъжете.

SunSmile
02-28-2010, 16:17
Мъжкото !!!!!!!

norge
02-28-2010, 16:21
Мъже. При жените няма приятелство.

alwaysnforever
02-28-2010, 20:42
Мъжете. :)

Sham
02-28-2010, 21:23
много се радвам, че имам причина да вярвам не само в силата и дълбочината, а дори и в магията на женското приятелство.

kuklichka_bg
03-01-2010, 06:16
Според мен има доста разлики в мъжкото и женското приятелство.мъжете не си казват всичко,докато жените да. :)

cherinka
03-01-2010, 07:44
Мъжете са по-завистливи, дори и по-големи клюкари от нас...

ShtrudeL
03-01-2010, 08:28
Според мен има доста разлики в мъжкото и женското приятелство.мъжете не си казват всичко,докато жените да. :)


Точно обратното. Ако имаш кофти прическа жената ще ти каже "О муцка много си си добре така",докато мъж на мъж би казал "На кво си се направил в главата бе?! ;D"
^^

jghgh
03-02-2010, 14:11
И при двата пола може да бъде много силно в даден момент, но приятелството между жени е по-нетрайно.
Ае всичко е относително..

Значи аз и моята приятелка сме мъжко ориентирани, по тая логика..
4 години сме си заедно и не се караме за глупости.
Просто това между нас е някаква невероятна близост, а не просто да си се шматкосваме заедно, за да можем лесно да се скараме и разделим.


Иначе по принцип, говори се, мъжкото приятелство е по-силно. Момчетата много се уважават, но пък, струва ми се, сякаш не си споделят много. Някой мъж трябва да каже.


Факт е, че за да си добър приятел, трябва да си самоотвержен. Не бих казала че на мъжете точно това качество им е по-присъщо или нещо такова, зависи си от човека.

Canis_Dirus
03-02-2010, 14:14
нищо не може да се мери с платоничната обич, която свървза мен и ShiZo!

Единствената причина досега за нея да не са написани роани, поеми и сонети е, че каймакът на световната литература не може да намери думи достатъчно чисти и възвишени, за да охарактеризира връзката ни!

NeENormalen
03-02-2010, 17:00
Мъжете разбира се... Жените - " Тя ми краде приятелите..." , "Тя ми сви гаднето" , "Изостави ме и отиде при известните" , " завижда ми и ми прави мръсно" и т.н.

cookie_master
03-02-2010, 17:04
При мъжете

Sham
03-02-2010, 17:05
//явно има нужда от изясняване значението на приятелство

Serseri91
03-02-2010, 17:28
Така, така.И аз ще започна - имам една приятелка с която сме доста близки от 4 години, но имам друга приятелка с която се знаем от "ей такива мънинки", приблизително 9-10 години.
Та първата мога с чиста съвест да я нарека истинска приятелка, доверявам й се, както и тя, бе знаете - всичките там приятелски отношения.
А с втората, която ми е позната от 10 години, не се чувствам така, въпреки че си говорим, че сме приятели и се държим така.Винаги когато съм с нея се замислям дали съм й приятен, дали й е забавно с мен.
По пътя на простата логика би предстояло тази с която се познавам от повече години да ми е по - близка приятелка, е не е така.
Мисълта ми е, че е относително - с една може да си приятел до гроб, с друга да си на кантар, да се колебаеш, да не си сигурен.

А просто защото мъжете сме по - откровени, се славим с това да сме добри приятели.Както казаха, но нека и аз да повторя, ако си със смешна прическа - то ние ти го казваме, дори се подиграваме.Лично на мен като ми писне с някой да излизам, спирам да излизам с него и му звъня след време пак, разликата е, че с момиче това не можеш да го направиш - ще ти вдигне скандал.

Основният проблем са маниерите на момичетата, емоционалността им, превзетостта, двуличността.

Не се обиждайте мадами, ама в голяма частност сте такива, разбира се има изключения.

HappyBoo
03-02-2010, 20:05
Относително е. Всеки човек е различен, има мъже приятели с адски силното приятелство както и жени приятелки. Не мога да кажа, и мисля, че никой не може да каже кой пол има по силно приятелство, тъй като всичко е според зависи от куп неща.