PDA

View Full Version : Кола маска вкъщи



DarkWitch
02-28-2010, 12:07
Искам да попитам за кола маската вкъщи.

Каква използвате и за кои зони? И ако може съвети за начинаещите :-D
Въобще споделете вашето мнение :)

ShtrudeL
02-28-2010, 12:11
Jankar - течна / за където си искаш.

аа за начинаещи: "нЕма се пуашиш копеУе!"

BuKLiChKa
02-28-2010, 12:21
между другото да не правя нова тема откъде мога да си купя кола маска на Jankar ( от аптеката става ли) и каква е разлика между студената и топлата кола маска :)

ShtrudeL
02-28-2010, 12:27
Става. Топлата се маже...прилича точно на мед и си е буквално топла и по тоя начин разширява малко или много порите и не боли толко колкото при студената (която е на лентички). Макар,че е и при двете боли ного. Оо

DarkWitch
02-28-2010, 12:38
аз искам да си взема от топлите.Ама да питам после самата лента дето лепиш отгоре не се взима отделно,в опаковката са 8-)

ShtrudeL
02-28-2010, 12:39
Има си в опаковката...Една или две...но може да използваш и някакъв ненужен плат...

Sissy90
02-28-2010, 12:46
Jankar - течна / за където си искаш.
Същата. Ползвам я за триъгълника, преди и за краката, но не ме устройва, защото тярбва да са дълги косъмчетата, пък не ми е офертно да ми космясват краката. Затоплям я малко (20 секунди в микровълновата, веднъж я оставих 30 и се изгорих после), мажа с ножчето от опаковката възможно най-тънко, залепвам лентичката от опаковката (или друго парче плат) и дръпвам рязко в посока, обратна на растежа на косъма. Купувам си я или от козметичен магазин, или от аптека. Евтина е, не боли много, после кожата леко се зачервява, то минава до час-два и става мека и гладка (след кола маската измивам кожата с топла вода и я намазвам с лосион за тяло, за да се махнат остатъците и да се поуспокои зачервяването).

BuKLiChKa
02-28-2010, 13:41
а 1 опаковка от тази кола маска на Jankar за какъв участък горе долу стига?

vow
02-28-2010, 15:15
хора помогнете ми къде греша и аз си взех Джанкар течна мажа тънък слой на крака лепкам и дърпам обратно на растежа на косъма, става, с корена ги взима, ама пак като си погледна крака и ми седат много останали в смисъл някои скъсени други изобщо непипнати, а на ръцете как трябва да я намажа понеже космите ми растат настрани и са по тенки не се ляпка надълго май а? на ръцете ми растат от дясно на ляво
как ляпкате и дърпате вий?

alehole
02-28-2010, 18:22
Жанкар или Джанкар ? :)
И наистина ли е добра от първия път да маха, а не да оставя по-къси ?
И тази опаковка видях,че е 2лв. и нещо,та за колко време или колко "мазания" е ?

DarkWitch
03-01-2010, 13:43
Искам да се похваля :D Днес си взех кола маска на Джанкар - течна за 1 и 20 от аптеката :-D чак се учудих :-o ,загрях я в микровълнова и с шатолката разнесох.Нямах никакви трудности и много добре се получи :grin:

alehole,да маха ги добре и не ги накъсва,но това зависи и от това дали дърпаш в посока обратна на разтежа на косъма и колко бързо дърпаш :-D

SmilezZz
03-01-2010, 14:05
И аз съм с Жанкар..
Доволна съм :grin: ,не боли..Ползвам я само за крака и ръце..За другите части на тялото си не искам да рискувам :-D :-D

Shadowsogirl
03-01-2010, 15:54
Ще задам един супер глупав въпрос, ама все пак.. :oops: :oops:
Има ли някакви лентички, при които няма толкова много мазане и лепкане, понеже така ми е бая трудно и бавно?

KumchoValcho
03-01-2010, 16:11
Ще задам един супер глупав въпрос, ама все пак.. :oops: :oops:
Има ли някакви лентички, при които няма толкова много мазане и лепкане, понеже така ми е бая трудно и бавно?Чел съм, че с бинт ставало много добре 8-)

DarkWitch
03-01-2010, 17:28
май вийт имаха кола маска,която само загряваш лентичката с ръка,лепиш и дърпаш,но не съм много сигурна.
:-o