PDA

View Full Version : срамежлив



an0nimenn
02-28-2010, 12:32
Здравейте! Имам проблем.. отскоро почнах да излизам и да ходя по кафета с приятели/приятелки, но имам проблем когато стане въпрос да изразя чувствата си някак си немога.. И сигурно това е главната причина да нямам гадже дълго време преди като бях по-малък имах много възможности, но след това съжалявах.. е как да се престраша и да кажа на някоя че я обичам,винаги ме е било страх да не ме отхвърли и нарани..

martini
02-28-2010, 12:34
Докато не пробваш няма да разбереш дали ще те отхвърли или и тя ще ти признае,че има чувства към теб.Мисли повече за това,а не тръгвай направо с идеята, че тя ще откаже... Няма само едно момиче,понякога ще има такива,които ще отказват,но по-добре,така ще намериш подходящата...

perli4kaa
02-28-2010, 12:42
Докато не пробваш няма да разбереш дали ще те отхвърли или и тя ще ти признае,че има чувства към теб.Мисли повече за това,а не тръгвай направо с идеята, че тя ще откаже... Няма само едно момиче,понякога ще има такива,които ще отказват,но по-добре,така ще намериш подходящата...

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 12:57
Първо не казвай, на някоя, че я обичаш.Прекалено силно би било да го изречеш.Опитай се да се апстрахираш от страха си и приятесненията и просто флиртувай.И все пак не бъди прекалено нахален :)

soul1199
02-28-2010, 13:01
Докато не пробваш няма да разбереш дали ще те отхвърли или и тя ще ти признае,че има чувства към теб.Мисли повече за това,а не тръгвай направо с идеята, че тя ще откаже... Няма само едно момиче,понякога ще има такива,които ще отказват,но по-добре,така ще намериш подходящата...

ivcheto0o
02-28-2010, 13:32
Никога не можеш да знаеш как ще реагира.Рискуваи,нищо няма да загубиш само може да спе4елиш :)

Sladurcho
02-28-2010, 13:35
то не е нужно да и казваш " знайш ли кво много те обичам" просто се дръж добре с нея покажи и че имаш интерес че ти харесва и т.н. тя няма да е толкова проста че да не разбере за какво става въпрос а вече след това можеш да и кажеш за чуствата си директно

an0nimenn
02-28-2010, 14:21
мерси ще пробвам, но иначе до сега щях да имам поне 3-4 приятелки но някак си не ме привличаха и в един момент станах доста самотен.. някак си чаках подходящата.. а и немисля да казвам "обичам те" а да и го покажа с целувка..но докато изчакам подходящия момент те все се обвързват :?

FantaMen
02-28-2010, 14:39
Казваш си че това е последният ти шанс и нямаш право на грешки.. приемаш тази мисъл и ще ти е по лесно... аз така поне съм се справял...

veri313131
03-01-2010, 13:36
Никога не можеш да знаеш как ще реагира.Рискуваи,нищо няма да загубиш само може да спе4елиш :) :grin:

ReachlessGirl
03-01-2010, 14:46
то не е нужно да и казваш " знайш ли кво много те обичам" просто се дръж добре с нея покажи и че имаш интерес че ти харесва и т.н. тя няма да е толкова проста че да не разбере за какво става въпрос а вече след това можеш да и кажеш за чуствата си директно
++