PDA

View Full Version : Мамка му..,защо все така става..



ilko0214
02-28-2010, 14:05
Абе хора стрешно съм притеснен,ядосан,изнервен, аранен и какво ли още не!Винаги става така,че страшно много хлътвам по някое момиче,правя какво ли не,но не става и не става,връзка неуспяваме да наприм :( !След това аз съм страшно наранен и просто искам да имам приятелка и да изживявам хубавите моменти!После си търся момиче намирам си,но я харесвам малко,а тя се влюбва в мен :? ,аз тръгвам с нея правим кратка връзка и скасваме,ии опа след няколко дена (или седмица)излиза момиче по което изгарям от любов и това момиче излиза от никаде просто идва аз се влюбвам страшно много..но,тя неизпитва нищо ии кръговрата започва отначало :( :-o :shock:

onestar
02-28-2010, 14:13
Май не знаеш какво търсиш...

ilko0214
02-28-2010, 14:33
Май не знаеш какво търсиш... Напротив,знам какво искам,но когато се влюбя истински нищо нестава!А когато просто ве увлека леко-става...!

FantaMen
02-28-2010, 14:37
Любовта иска търпение... както и винаги да можеш да приемеш горчивият и вкус.. :)

sladkish_14
02-28-2010, 14:41
Много бързаш, в смисъл такъв, че сякаш не може да живееш без любов.Ми остани за малко сам, какво е това твоето луд за любов.Има време сама ще дойде, ти сам насилваш нещата и търсиш нещо, което не се търси, а само си идва.

ivcheto0o
02-28-2010, 14:47
Много бързаш, в смисъл такъв, че сякаш не може да живееш без любов.Ми остани за малко сам, какво е това твоето луд за любов.Има време сама ще дойде, ти сам насилваш нещата и търсиш нещо, което не се търси, а само си идва.

BlueParadise
02-28-2010, 15:07
Любовта иска търпение... както и винаги да можеш да приемеш горчивият и вкус.. :)
Абсолютно вярно !

П.С. - но и оше нещо има...един от законите на Мърфи гласи : От най-гадното ще ти се падне най-гадното ...


или го промени,като бъдеш търпелив или продължавай да си правиш гадно,като много бързаш !

ilko0214
02-28-2010, 15:09
Много бързаш, в смисъл такъв, че сякаш не може да живееш без любов.Ми остани за малко сам, какво е това твоето луд за любов.Има време сама ще дойде, ти сам насилваш нещата и търсиш нещо, което не се търси, а само си идва. Разбирам ииии си е така де оба4е се 4удя едно за6то когато без да тарся любов ии изникни някое моми4е и се влюбя истиники вие ни6то нестава ! Просто тарся отговора 6то се така се полу4ава,но него намирам :? :(

GregoryHouse
02-28-2010, 15:13
Заеби ти таз любов, за кфо ти е. Тва е най-неблагодарното нещо на света, в него можеш да успееш само ако си егоист. Ако си добър и разбиращи прощаващ накрая завършваш преебан прецакан и с ръка в задника.

BlueParadise
02-28-2010, 15:29
Не се опитвай да накараш и други да са като теб ... не всеки се чувства така - казах ти ! Всеки има право на каквото иска !

GregoryHouse
02-28-2010, 15:32
Аз никого не мога да променя насила но за сметка на това мога каажа това което мисля и чувствам и някой може да открие капчица истина в него която да му помогне.

fenastz
02-28-2010, 16:18
Познато...

peshost
02-28-2010, 16:27
Щом си бил наранен и ядосан, превръщаш това в нещо като оръжие - казваш си сам, че ти е писнало и все нищо да не става и съм сигурен, че попадаш на неподходящи, казвам го от личен опит. Изчакай известно време, спри да се влюбваш, в смисъл такъв дай си някаква друга цел, не да търсиш момичета. Успех.

soul1199
02-28-2010, 16:38
Много бързаш, в смисъл такъв, че сякаш не може да живееш без любов.Ми остани за малко сам, какво е това твоето луд за любов.Има време сама ще дойде, ти сам насилваш нещата и търсиш нещо, което не се търси, а само си идва.

wasch0
02-28-2010, 18:04
Много бързаш, в смисъл такъв, че сякаш не може да живееш без любов.Ми остани за малко сам, какво е това твоето луд за любов.Има време сама ще дойде, ти сам насилваш нещата и търсиш нещо, което не се търси, а само си идва.


+ :)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:07
Ти не си ли момчето, дето харесваше момиче от неговия клас или от неговото училище .. нещо такова беше ?