PDA

View Full Version : Раздяла или пък не?



ZaGadKkAa
02-28-2010, 14:23
Ще кажа накратко какво се случи.Ходя с едно момче от точно един месец официално,преди това бяхме 2 месеца нон-стоп заедно един вид се опознавахме или по-точно ходихме,но без устен договор :D !Обаче последните 2 седмици много се карахме..аз наистина се привързах карахме се доста злобно,ноо се оправяхме и пак продължавахме,но днес..Вчера се скарахме и решихме днес да се видим да се оправим след много лигавене,дразнене и най-накрая проведохме нормален разговор и всичко беше наред уж нямаше проблеми!Поразходихме се още малко някъде 1 час по едно време той каза:Ти си супер печена,аз мисля,че съм затдъстеняк май вярно не си за мен (и преди ми е го е казвал затова споменава вярно) и каза,че късаме..вървяхме към спирката и през това време аз изроних и някоя друга сълза,реакцията му беше никаква.Пак поговорихме и той каза:Добре не късаме,окей!...след малко казва:Късаме и аз се ядосах и си хванах рейса и му прошепнах:Добре,това беше!После му пратих смс:Добре,може да скъсаме и ти оставям време да си помислиш (защото той говореше за някфо време) и по-натам може да ми акжеж какво искаш..не ми отговори и аз мъ звъннах:
Аз-Видя ли смс-а съгласен ли си?
Той:Не,по-добре да скъсаме грешката е в мен,не в теб.И почна да говори да се позабравим за един ден или там каквоо е и утре сме щяли да говориме в даскало..
Какво да правя?П.С-всички ми казват,че сме страхотна двойка и ,че понякога той се прави,че не ме забелязва и една от неговите грешки е ,че не си поакзва чувствата за моите още незнам (допълнения)

FantaMen
02-28-2010, 14:35
Доколкото разбрах ти искаш да си с него... Но в него сякаш си проличава една несигурност... а това не е на добре...щом казва че не те заслужава значи може би ... си мисли че нещата който той прави за теб не ти харесват... или и аз незнам но тази несигурност не е добре... Отвътре ужасно много иска да е с теб... това е сигурно..

ShtrudeL
02-28-2010, 14:47
Звучи ного комично ^^

ZaGadKkAa
02-28-2010, 14:50
комично си е :D ,но си комичен проблем,който ек омично сериозен :-P

ivcheto0o
02-28-2010, 14:52
Тия глупости 4е не бил за теб,4е грешката била в него не в теб са само оправдания.Поговорете си сериозно и откровено и решете какво да правите.

onestar
02-28-2010, 14:55
Доколкото разбрах ти искаш да си с него... Но в него сякаш си проличава една несигурност... а това не е на добре...щом казва че не те заслужава значи може би ... си мисли че нещата който той прави за теб не ти харесват... или и аз незнам но тази несигурност не е добре... Отвътре ужасно много иска да е с теб... това е сигурно..
Наистина ли смяташ, че отвътре той ужастно много иска да е с нея ?? Според мен пък той няма капчица уважение, нито чувства. Държи се като хлапе.
"Късаме! Добре, няма да късаме, окей? Не, късаме." Той си я разиграва на средния пръст, какви желания, какво нещо?

"...Ти си супер печена,аз мисля,че съм затдъстеняк май вярно не си за мен.... и каза,че късаме" - Това е едно от най-клишираните оправдания да се разделиш с някого.

Въобще няма смисъл да продължаваш с него, ако питаш мен...

Ако все пак искаш - спри да го търсиш. Пишеш му, обаждаш му се, опитваш да го задържиш... това е неговата цел. Отдръпни се, не му се обаждай, нека усети, че те губи. Това може да го мотивира. А ако не те потърси... майната му.

slynchoo
02-28-2010, 14:55
оставяй го и горе главата.

ZaGadKkAa
02-28-2010, 14:57
Смея да твърда ,че го познавам и,че наистина тези неща,които мисли наиситна ги мисли..знам,че иска да е с мен,но в същото време нещо го спира..просто е доста несигурен и незнам защо.Въпроса е дали има смисъл да продължавам,защото аз искам,а той си мисли,че той не е за мен и ,че тези думи МИСЛЯ,ЧЕ НЕ СИ ЗА МЕН не съм ги разбирала по начина,който той иска..незнам какво му е в главата. :shock:

BlueParadise
02-28-2010, 15:02
Според мен и двамата искате да сте заедно,и двамата искате да видите кой е прав и кой крив..тези караници ще направят връзката ви още по-сладка ако не я прекратите... не прави инати и му кажи 1-2 приказки от сорта - ай да не се държим като лапета и да гледаме сериозно на нещата..ако наистина се съберете и се държите по-зряло ще ви е хубаво заедно :)

sexa_na_kompleksa
02-28-2010, 17:18
Накарай го твърдо да ти каже какво иска. Не да се оправдава, че не е за теб, че е задръстен и т.н. Ако ти искаш да си с него, и той иска същото - тогава какъв е проблема? И какво изобщо означават тези неща: "Задръстен съм, не съм за теб"?!

antifashionshit
02-28-2010, 17:55
проблем е в мен, не в теб - любимо извинение, когато някой не ще повече да е с момчето/момичето си и иска да се измъкне бързо

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 17:59
Остави го, може да имаш силни чувства към теб, обаче той направо ти се подиграва.Какво е това лигавене и късаме, не ккъсаме, ама не не .. късаме, ох чакай, не късаме.Глуспоти, ама пълниии глупости.Горе главата, бий му шута и да ходи да си придава важности другаде.Аман от разглезени момченца, не знаещи къде са.

Take_That
03-01-2010, 20:57
То не знае какво иска - остави го...

anonimchetou
03-02-2010, 08:06
на колко години сте ? А и връзката ви е започнала ужасно още от самото начало . На мен ми изглежда че тва момче още незнае какво иска. А то това вашето дори мисля че не може да се нарече връзка. тва късаме , не късаме аз съм задръстеняк а ти си еди ква си ми звучи адски детско.. Не се хаби много да привързала си си се към него но това е само 1 месец или там 3 както си избереш.. Детско ми изглежда всичко..

pussucetka
03-02-2010, 12:16
Доколкото разбрах ти искаш да си с него... Но в него сякаш си проличава една несигурност... а това не е на добре...щом казва че не те заслужава значи може би ... си мисли че нещата който той прави за теб не ти харесват... или и аз незнам но тази несигурност не е добре... Отвътре ужасно много иска да е с теб... това е сигурно..
Наистина ли смяташ, че отвътре той ужастно много иска да е с нея ?? Според мен пък той няма капчица уважение, нито чувства. Държи се като хлапе.
"Късаме! Добре, няма да късаме, окей? Не, късаме." Той си я разиграва на средния пръст, какви желания, какво нещо?

"...Ти си супер печена,аз мисля,че съм затдъстеняк май вярно не си за мен.... и каза,че късаме" - Това е едно от най-клишираните оправдания да се разделиш с някого.

Въобще няма смисъл да продължаваш с него, ако питаш мен...

Ако все пак искаш - спри да го търсиш. Пишеш му, обаждаш му се, опитваш да го задържиш... това е неговата цел. Отдръпни се, не му се обаждай, нека усети, че те губи. Това може да го мотивира. А ако не те потърси... майната му.

\:D/

HappyBoo
03-02-2010, 12:23
Явно не знае какво точно иска. Не се оставяй да те върти така, късаме,няма да късаме.. тва са лиговщини. Ако държеше на теб щеше да направи всичко възможно да те задържи. Личи си, че ти искаш да си с него за това му дай малко време колкото да помисли и разбере какво иска, но след това приеми решението му и не го търси.
Възможно е и да го е страх от сериозна връзка, но това не значи, че трябва да си играе с теб като с кукла.

mechtaq_za_teb
03-02-2010, 13:22
Ах.. колко съм ги слушала тия оправдания грешката е в мен, не в теб.... Оправдания! Гледа да се измъкне по лесния начин според мен.. и затова не си заслужава да се тормозиш.

malkazlatna
03-04-2010, 16:06
съжалявям за това, което ще кажа,но според мен е загубил интерес към теб, щом не се старае да те запази за себе си.. ако той е мислил,че не си за него,е щяло да си проличи или да ти го каже още когато сте излизали като фр.

soul1199
03-04-2010, 18:57
или не те харесва или има друга