PDA

View Full Version : Имам проблем с цигарите! Помощ!



nikity9926
02-28-2010, 14:25
Значи, преди време много, ама много пуших. Това беше преди около година. Отказах ги, ама сега направо много ми се пуши и не знам какво да правя... Умирам си да помоля една моя фр да ми даде в някое междучасие една цигарка... и тя пуши, де. Сега много ме е страх, майка ми преди година ме караше да ги откажа и успя, ама сега ме е страх да и кажа, че страшно много ми се пуши. Е, вчера дръпнах една и сега желанието направо ме убива! Какво да направя? Мога да се оставя на желанието или всяка вечер да гледам приятелките ми как пушат без мен и се забавляват... Моля ви помогнете ми с някое съветче!

BarbieWantsToBeMe
02-28-2010, 14:37
Не, моля те, недей да пропушваш пак!! Просто си мисли за нещо друго, не се изкушавай!!!!!!

pepsi333
02-28-2010, 14:46
Не, моля те, недей да пропушваш пак!! Просто си мисли за нещо друго, не се изкушавай!!!!!!

Права е ! Това е ужасен навик :booooomb:

PsyDoggy
02-28-2010, 14:51
Ако щи помогне мога да ти кажа, че като видя момиче което пуши направо се отвращавам :x . Незнам кфо ва е хванало днешните момичета, но вече са на изчезване тези, койно не пушат ( за мое голямо сажаление ).

Така че като си помислиш за цигара иди в маркета земи 1кг сладолед и нагавай до припадък :-x :razz:

cherrygloss
02-28-2010, 14:56
Ще повторя горното мнение, но НЕ ЗАПОЧВАЙ!И аз се отвращавам да гледам "деца" да пушат.Да деца са! На 13-14-15 години..Всички около мен пушат, но аз никога не съм и опитвала!Просто знам как ще изглеждат те след 20 години и как ще изглеждам аз.. ;)

pepsi333
02-28-2010, 14:59
Незнам кфо ва е хванало днешните момичета, но вече са на изчезване тези, който не пушат ( за мое голямо сажаление ).
Подкрепям те !
Така че като си помислиш за цигара иди в маркета земи 1кг сладолед и нагавай до припадък :-x :razz:
Е чак пък толкоз :-D Да може да го послушаш но сигурно има и някой друг начин --> Чувал съм за хиляди таблетки за отказване на цигари, но друг е въпросът колко помагат ;]] :lol:

TomR
02-28-2010, 15:27
Приятелките ти не се забавляват защото пушат...

perli4kaa
02-28-2010, 15:42
Не, моля те, недей да пропушваш пак!! Просто си мисли за нещо друго, не се изкушавай!!!!!!

Права е ! Това е ужасен навик :booooomb:

съгласна съм