PDA

View Full Version : Любов ли?



GregoryHouse
02-28-2010, 15:19
Ето ме пак в този форум след толкова време. Преди все казвах, че любовта не съществува. Съществува егоизма на хората искат нещо. Внимание, разбиране и дрън дрън...И ето им начина да го получат. Тва нещо любовта същестува само в приказките. В реалния живот прощаваш правиш добрини и накрая си прецакан, щото другите не мислят като теб. Когато даваш вземат с пълни шепи и вземат ли вземат. И когато свърши имаш нужда ти от него, се оказва, че няма кой да ти го даде. Да обичаш другите си е просто преебано ако искаш да си щастлив. Ако искаш да си щастлив и обичан - обичай себе си не другите така винаги ще получиш това от което имаш нужда. Ето след като си мислех, че съм намерил любовта се върнах отново тук, на същото мнение като преди 2 години. И каква е равносметката, след толква усилия съм преебан. Ся ще получа опит за опровергаване от хора дето са се влюбили и т.н. и ще кажат не е така щото видиш ли при мен е друго. Ха питам аз вас не ви ли се случвало да мислите така. Ако ДА то значи поне веднъж сте прозряли истината.

Love aint worth it !

onestar
02-28-2010, 15:25
Едно любовно разочарование не означава, че чувството не съществува.

GregoryHouse
02-28-2010, 15:26
Идеалист...

BlueParadise
02-28-2010, 15:27
Всеки има свое виждане към нещата или по-точно любовта ... Като си я загубил се чувстваш преебан и си мислиш,че няма такова нещо,наречено Любов - тоест съжаляваш.Но други не съжаляват,че са изпитвали такива чувства дори да са я загубили... Отново се сещам за един израз - Няма да си идеш лесно от тоя свят,трябва да те заболи ! или в по-умален вид
Живота е гаден и после умираш ! :)

AutomatiC
02-28-2010, 15:28
спок бе

GregoryHouse
02-28-2010, 15:30
Така е живота е гаден, затова трябва САМ да си го направиш хубав. А не да чакаш на някой друг, защото просто няма да се случи. Тва което мога да кажа е, че някой хора могад да дават и прощават всичко, други не и като се срещант такива хора, а това е постоянно - преебавка. Така, че заеби таз любов да я даваш дръж си я за себе си по-добре.

BlueParadise
02-28-2010, 15:32
Ако не можеш да си щастлив поне я дай на някой друг,който ще е щастлив и няма да мисли като теб ! :)

GregoryHouse
02-28-2010, 15:34
И какво като я дам, тва да не е дъвка просто да го дам. Като дава човек нещо се надява да му върнат жеста когато той има нужда. Моля искам да ми кажеш същите думи когато си прецакан и преебан по начина който описвам. Не те знам момиче ли си момче, само мога да ти кажа значение няма и от 2те страни на барикатада е 1 и също.

onestar
02-28-2010, 15:34
Винаги са ми били смешни тези хора. Влюбвате се, преебават ви и вече започвате с "Любовтта не съществува" и тн.
Все едно това ще ти е единственото момиче...

AutomatiC
02-28-2010, 15:35
ти само любов към себе си ли трябва да изпитваш.нямаш ли майка и баща,не ги ли обичаш..пфф,това че някой те е наранил не означава,че любов няма,че тя само п р е е б а в а,но наблюдавайки каквото и да ти казват хората,ти ще си знаеш твоята.. :?

sladkish_14
02-28-2010, 15:36
BlueParadise Пхаха.

Много подкрепям този човек. Не, защото съм била разочарована ми защото изречението 'щото другите не мислят като теб' е толкова точно, че ЕВАЛА !

П.С - Няма да коментирам има ли любов, няма ли.. все ми е тая

GregoryHouse
02-28-2010, 15:36
Не разбира се, че няма да е единственото. Просто след като си бил в това положение си имаш 1 наум за следващия път. И кое ти е смешното? Къде е смешното да се посмея и аз.

BGbullet
02-28-2010, 15:44
В такива моменти се радвам, че не съм изпитал т.нар. "любов"

GregoryHouse
02-28-2010, 15:51
Любов има въпроса не е в това. Въпроса е заслужава ли си да я даваш и да чакаш да ти се върне...айде не ми слагайте думи в устата.

kypo
02-28-2010, 16:00
така е, и аз го установих и от година и половина вече съм свободен и щастлив. не ми пука за никой и немам нужда от любов, защото загубих много много време в заблуждение. и накрая тоя човек, за когото давах всичко ме прецака - все едно нищо не е било. рано е за любов - чукане и тва е.

GregoryHouse
02-28-2010, 16:03
И ти си прав. Ама колко да ми е рано бе батка на колко да стана? 40? И ква гаранцията, че и тогава няма да е същото - 0. Гаранций в живота нема.

DarthLord
02-28-2010, 16:26
Едно любовно разочарование не означава, че чувството не съществува.
+1

GregoryHouse
02-28-2010, 16:29
А четете после пишете, използвайте главите не пишете по инерция

SoStarstruck
02-28-2010, 16:31
Прав си. Любовта е вълюебно чувство,а на тоя свят дали има чудеса все още не е доказано. :wink:

BlueParadise
02-28-2010, 16:33
Ами House то си е казано,като не прецакваш,ще бъдеш прецакан..много добре знаеш,че на тоя свят всеки си иска неговото...ии ако не искаш да ти е гадно,направи така,че да ни ти е гадно,справи се с проблема,бъде корав, бъде МЪЖ .. мъжете не плачат (както има такъв филм) когато намериш наистина ИСТИНСКАТА Любв ще разбереш,че си сгрешил,но както каза kypo - чукане и тва е !

smiirnoff
02-28-2010, 16:36
Любовта си я има. Тя няма да изчезне, а ще продължи да дразни и да радва различните хора.
Без любов не може - за мен е така, не знам за другите.
Но да, понякога наистина не си заслужава.
В момента любовта супер много ме дразни, щото аз като искам нещо, макар и малко - не го получавам. А ако се държа като идиот всичко си идва на мястото. о.О

Т'ва е любовта - понякога я обичам, а друг път я презирам, мразя я иии ме дразни супер много. 8-)
Такъв е животът. ^^

Няма да стане по - хубаво без нея. Ама и с нея не е розово :Д.
Аз нямам някакво специално отношение към любовта - който я иска, да си я търси, който не я иска, да не я търси.
На мен ми е все едно. Смисъл един ден е така, на другия - иначе. :Д

^^ ( и много тъпи обяснения напрайх, ама се едно)

peshost
02-28-2010, 16:39
Истинската любов има още време докато я срещнеш, стига да искаш, няма граници за нея. Като се влюбиш по друг начин ще мислиш, но не казвам, че няма да си с 1 наум, винаги трябва да е така.

fenastz
02-28-2010, 16:47
Естествено, че не съществува. Поне не съществува по начинът, който искаме. На колкото повече си готов за някоя, толкова по-безинтересен си за нея. Това е простата истина.

SoStarstruck
02-28-2010, 16:53
Естествено, че не съществува. Поне не съществува по начинът, който искаме. На колкото повече си готов за някоя, толкова по-безинтересен си за нея. Това е простата истина.Това е простата,но има и много други истини,които вече никой не забелязва. Или поне докато не стане прекалено късно... :wink:

fenastz
02-28-2010, 16:57
Естествено, че не съществува. Поне не съществува по начинът, който искаме. На колкото повече си готов за някоя, толкова по-безинтересен си за нея. Това е простата истина.Това е простата,но има и много други истини,които вече никой не забелязва. Или поне докато не стане прекалено късно... :wink:

Например ? Коя е твоята истина :-o

onestar
02-28-2010, 17:02
Не разбира се, че няма да е единственото. Просто след като си бил в това положение си имаш 1 наум за следващия път. И кое ти е смешното? Къде е смешното да се посмея и аз.
Погледни го така.
Влюбил си се, нали? Давал си любов, нали? Преебали са те -ок. А щеше ли да изпиташ (дадеш) това ако "любовтта не съществува"? Смешнотто е там, че когато си влюбен не можеш да я отречеш, но загубиш ли я - нейното съществуване просто се затрива. Как?
Любовта винаги ще си я има, друг е въпроса дали ще я изпиташ, дали ще я даваш и дали ще я получиш.

И още нещо. Това, което даваме, равно ли е на това, което получаваме? Не. Винаги единия дава повече.
И в днешно време е нелогично да мислиш, че някой ти е длъжен да ти върне "жеста", само защото ти си го дал без да бъде искан.

kypo - глупаво го каза, майна.

SoStarstruck
02-28-2010, 17:04
Естествено, че не съществува. Поне не съществува по начинът, който искаме. На колкото повече си готов за някоя, толкова по-безинтересен си за нея. Това е простата истина.Това е простата,но има и много други истини,които вече никой не забелязва. Или поне докато не стане прекалено късно... :wink:

Например ? Коя е твоята истина :-oНякой друг път на ЛС,сложно и лично е. :wink:

Не се правя,че всичко знам и всичко съм разбрала,открила съм една от истините,а другите .. може би в следващия ми живот. :)

MaLkaTa_LaDy
02-28-2010, 17:32
Предопачитам да изпитам и щастието от любовта и болката след раздялата, отколкото нито едно от двете. Тръпката е важна!

Bellatrix
02-28-2010, 17:33
Понякога искаме или не, се чувстваме така. Но да решиш, че не си струва... нееее. В момента изживявам много болезнена за мен раздяла. Бяхме заедно осем месеца и давах всичко за него, просто всичко. Накрая ме остави и замени. Да, боли ме, чувствам се прецакана, чувствам се измамена, ограбена (защото дадох всичко, за да получа нищо), но в крайна сметка никога няма да кажа: Ами то любовта не си струва.
Струва си. Любовта е едно от най-великите изживявания и е много по-добре да си си изживял прекрасните моменти дори после да боли.
Пък и в живота си го има тоя кръговрат. Прецакват те, ти прецакваш, пак теб те прецакват и така... Не е толкова едностранно.

soul1199
02-28-2010, 17:38
Ето ме пак в този форум след толкова време. Преди все казвах, че любовта не съществува. Съществува егоизма на хората искат нещо. Внимание, разбиране и дрън дрън...И ето им начина да го получат. Тва нещо любовта същестува само в приказките. В реалния живот прощаваш правиш добрини и накрая си прецакан, щото другите не мислят като теб. Когато даваш вземат с пълни шепи и вземат ли вземат. И когато свърши имаш нужда ти от него, се оказва, че няма кой да ти го даде. Да обичаш другите си е просто преебано ако искаш да си щастлив. Ако искаш да си щастлив и обичан - обичай себе си не другите така винаги ще получиш това от което имаш нужда. Ето след като си мислех, че съм намерил любовта се върнах отново тук, на същото мнение като преди 2 години. И каква е равносметката, след толква усилия съм преебан. Ся ще получа опит за опровергаване от хора дето са се влюбили и т.н. и ще кажат не е така щото видиш ли при мен е друго. Ха питам аз вас не ви ли се случвало да мислите така. Ако ДА то значи поне веднъж сте прозряли истината.

Love aint worth it !да ти кажа и аз така мисля от няколко седмици насам,преди мислех по друг начин,че любовтта съществува,но в този скапан свят,каква любов?!някви празняри да ми са обясняват,че ме обичат,а даже не ме познават или пък един път сме се видяли и вече мн ме обичат,wtf?

soul1199
02-28-2010, 17:39
Ето ме пак в този форум след толкова време. Преди все казвах, че любовта не съществува. Съществува егоизма на хората искат нещо. Внимание, разбиране и дрън дрън...И ето им начина да го получат. Тва нещо любовта същестува само в приказките. В реалния живот прощаваш правиш добрини и накрая си прецакан, щото другите не мислят като теб. Когато даваш вземат с пълни шепи и вземат ли вземат. И когато свърши имаш нужда ти от него, се оказва, че няма кой да ти го даде. Да обичаш другите си е просто преебано ако искаш да си щастлив. Ако искаш да си щастлив и обичан - обичай себе си не другите така винаги ще получиш това от което имаш нужда. Ето след като си мислех, че съм намерил любовта се върнах отново тук, на същото мнение като преди 2 години. И каква е равносметката, след толква усилия съм преебан. Ся ще получа опит за опровергаване от хора дето са се влюбили и т.н. и ще кажат не е така щото видиш ли при мен е друго. Ха питам аз вас не ви ли се случвало да мислите така. Ако ДА то значи поне веднъж сте прозряли истината.

Love aint worth it !да ти кажа и аз така мисля от няколко седмици насам,преди мислех по друг начин,че любовтта съществува,но в този скапан свят,каква любов?!някви празняри да ми са обясняват,че ме обичат,а даже не ме познават или пък един път сме се видяли и вече мн ме обичат,wtf?

BloomF
02-28-2010, 17:44
Когато нямам любов я търся и отчаяно искам да я почувствам. А когато я имам/както сега, макар и споделена/ се питам: Защо ми трябваше да се влюбвам? Кога ще свърши всичко това?... Без любов съм по - спокойна. Няма за кой да мисля постоянно къде е, с кой е, какво прави, какво му се върти в главата.. Но от друга страна и без това чувство не е особено приятно/на моменти/.

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 17:49
Една раздяла не означава, че любовта не съществува.Това е нещо нормално, кръговрата на живота - днес си с някои, утре си сам, просто ПРИРОДА. Не съм съгласна с теб.Любовта я има, това че ние си мислим, че я няма, не означава, че сме прави и не грешим.Ако я няма, как има влюбени хора, женени, които са заедно до края на живота си.Какво ще кажеш, че те са заедно по навик ли ? Едно разочарование на един тийнейджър не означава нищо, нещщо напълно нормално е.И аз съм сама в момента и няма никой до мен, който да ме подкрепя и да ме кара да се чувствам обичана, но какво от това ? Защо трябва да завися от някой си, за да съм щастлива.Аз съм това, което съм, със или без някой до мен.Въпрос на време е празнината в сърцето ми да се запълни от някоя нова любов, така интересна и голяма както всяка предишна, докато не срещна истинския и правилния. :)

GregoryHouse
02-28-2010, 17:54
Една раздяла не означава, че любовта не съществува.Това е нещо нормално, кръговрата на живота - днес си с някои, утре си сам, просто ПРИРОДА. Не съм съгласна с теб.Любовта я има, това че ние си мислим, че я няма, не означава, че сме прави и не грешим.Ако я няма, как има влюбени хора, женени, които са заедно до края на живота си.Какво ще кажеш, че те са заедно по навик ли ? Едно разочарование на един тийнейджър не означава нищо, нещщо напълно нормално е.И аз съм сама в момента и няма никой до мен, който да ме подкрепя и да ме кара да се чувствам обичана, но какво от това ? Защо трябва да завися от някой си, за да съм щастлива.Аз съм това, което съм, със или без някой до мен.Въпрос на време е празнината в сърцето ми да се запълни от някоя нова любов, така интересна и голяма както всяка предишна, докато не срещна истинския и правилния. :)

Хайде сега прочети пак коментарите ми. Не казах ли изрично, че не казвам любовта не същестува, а просто не си заслужава да я раздаваме. Иначе браво за коментара де. Голям размисъл си ударил/а.
И не съм тинейджър вече...

vesito13
02-28-2010, 18:10
GregoryHouse, останах с впечатлението, че 2 години ти си вярвал в любовта, раздавал си я, надявал си се, че и в живота може да има нещо от приказките. Но когато всичко е свършило, общо взето си се сгромолясал на земята и ти е дошъл акъла. Както през тези 2 години ти си вярвал в любовта. смятал си, че си заслужава, така и влюбените смятат така. Може би някой ден и те ще са на мнението, с което си и ти в момента. Но до тогава най-вероятно ще вярват в любовта, както и ти си вярвал някога.

П.П. Добре дошъл, отново :) Пак ще четем уникални мнения :)

GregoryHouse
02-28-2010, 18:18
О не се надявай. Вече не съм като преди. Просто се усещам. Сега съм...зъл. И не само заради това а и заради много други неща. Myaxaxaxa :D :D

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:27
Една раздяла не означава, че любовта не съществува.Това е нещо нормално, кръговрата на живота - днес си с някои, утре си сам, просто ПРИРОДА. Не съм съгласна с теб.Любовта я има, това че ние си мислим, че я няма, не означава, че сме прави и не грешим.Ако я няма, как има влюбени хора, женени, които са заедно до края на живота си.Какво ще кажеш, че те са заедно по навик ли ? Едно разочарование на един тийнейджър не означава нищо, нещщо напълно нормално е.И аз съм сама в момента и няма никой до мен, който да ме подкрепя и да ме кара да се чувствам обичана, но какво от това ? Защо трябва да завися от някой си, за да съм щастлива.Аз съм това, което съм, със или без някой до мен.Въпрос на време е празнината в сърцето ми да се запълни от някоя нова любов, така интересна и голяма както всяка предишна, докато не срещна истинския и правилния. :)

Хайде сега прочети пак коментарите ми. Не казах ли изрично, че не казвам любовта не същестува, а просто не си заслужава да я раздаваме. Иначе браво за коментара де. Голям размисъл си ударил/а.
И не съм тинейджър вече...

Е съжелявам, моя е грешката, наистина не прочетах всички коментари, домързя ме :lol: Просто наистина вярвам, че я има или поне вътрешно се надявам.Просто преди бях съвсем различна, не ми пукаше за никой, в света ми бях само аз, близките ми и приятелите ми.Бях типичното разглезено момиченце, дето мама и тати му дават всичко лъскаво и скъпо, което поиска.Любовта я замествах с нови объвки и скъпи чанти.Не влагах нищо във връзките си, бях с някого не от любов, а за да има някой до мен.Колкото повече растях толкова повече осъзнавах грешката си и сега живея само и единствено с надеждата да намеря човек, който да ме обича и подкрепя.Имаше такъв, но аз го изгубих, понеже ме хвана страх, че и каменно момиче като мен може да изпита любов и привързаност .. :(
Хайде сега прочети пак коментарите ми. Не казах ли изрично, че не казвам любовта не същестува, а просто не си заслужава да я раздаваме. Иначе браво за коментара де. Голям размисъл си ударил/а.
И не съм тинейджър вече...[/quote]

vesito13
02-28-2010, 18:27
То и преди имаше нещо зло в теб :-D Точно това е, което ме радва на мненията. Нужна е и една такава личност на места :)

GregoryHouse
02-28-2010, 18:31
До момичето със сложното име... о сладур, сега само си одраскала повърхността :)

@Vesito13 така е и преди имаше, но по скоро беше добронамерено 8-)

soul1199
02-28-2010, 18:40
О не се надявай. Вече не съм като преди. Просто се усещам. Сега съм...зъл. И не само заради това а и заради много други неща. Myaxaxaxa :D :Dпреди мн ме кефеше,не знам,къде се покри 8-)

GregoryHouse
02-28-2010, 18:49
Ей го на къде то в началото си пише...по любов...и къде се върнах като свърши...де...или тука или в психиятрята...то аз по принцип съм си за там ами се крия :D

smiirnoff
02-28-2010, 19:03
Да не копираш доктор Хаус :Д ?

^^

GregoryHouse
02-28-2010, 19:05
Хаха вярно, че и той беше в психиятрията :D ...което е някак си плашещо...и ако се замислим неговото може да се случи на всеки в нормалния живот.

soul1199
02-28-2010, 19:20
Ей го на къде то в началото си пише...по любов...и къде се върнах като свърши...де...или тука или в психиятрята...то аз по принцип съм си за там ами се крия :D да бе мн ми липсваше,чудих са дълго къде си,а ти по любов,споко то и аз сиг съм луда,тъй че ще се крием,няма как 8-)

BGbullet
02-28-2010, 19:48
Оххх.... сигурно досега съм разгледал стотици теми в този раздел на заблудени хора, които казват, че няма любов (не че аз знам де ама тва си е друга работа :D ). Та вижте... любовта, че я има я има. Но любовта не е само тая "тръпка" , гушкания и т.н. Любовта върви ръка за ръка с раздялата. Те са в комплект... Днес си влюбен, утре си прецакан... Такъв е живота... Айде ще поразгледам още теми и лягам :)

PsyDoggy
02-28-2010, 20:53
Gregory House. Аз мисля по същия начин :? 8) любов ли ? :razz: :razz:

fc
02-28-2010, 21:15
Новия сезон на Хаус почва :-D :-D

Любов няма, съществува социално програмиране.

BigFakeSmile
02-28-2010, 21:29
от една страна разсъждавш много правилно, но от друга си голям песимист, макар че мислиш че си реалист
съществува това чувство, вярно, че не вярвам във вееечната любов и от двете страни, но определено има нещо
Човек не може цял живот да семята от връзка на връзка или само секс...имаме и други нужди

профила ти с право е посветен на Грегъри Хаус, като съдя по мисленето ти
пак повтарям, до някъде съм съгласна, но живот без болка живот ли е? Нали трябва да преживееш много и различни неща, за да оформиш здрав характер и да станеш силен?

Chefinkaaa
03-01-2010, 10:44
BlueParadise Пхаха.

Много подкрепям този човек. Не, защото съм била разочарована ми защото изречението 'щото другите не мислят като теб' е толкова точно, че ЕВАЛА !

П.С - Няма да коментирам има ли любов, няма ли.. все ми е тая



++++ :))