PDA

View Full Version : Много боли!



memeto1
02-28-2010, 15:30
Здравейте! На 18 съм и имам приятел от доста време! Реших, че съм готова вече да правим секс, но на мен ми е за първи път и в момента, в който се опита да пъхне члена си ме болеше толкова, че спряхме... Опита с пръст - ок, но след това отново ме заболя много и спряхме. Какво да направя?! Обичаме се и искам той да е Човека!

krem4et0
02-28-2010, 15:43
Възбуди се, овлажни се, отпусни се, стисни зъби за секунди и опитай пак. И аз бях така. Чак на 3-тия опит стана. Преди това дори и да ме докоснеше там с пениса си болеше.

krem4et0
02-28-2010, 15:48
miminko, какви 3 пръста. Правя редовно секс от 4 години и повече от 2 е абсурд да влязат и сега. А на втория боли зверски и определено е неприятно.

Ma3x
02-28-2010, 16:14
ахахаха на една и ровичках с 3-те пръста половин час докато се скъса тъпия химен :Д кат видях кръвта ми олекна :Д

krem4et0
02-28-2010, 16:14
Просто да не объркаме момичето. Не за друго.

Ma3x
02-28-2010, 16:24
е как да се изкажа ?

ef4etyYy
02-28-2010, 18:16
стисни зъби, изтрай малко и ше мине, мисли си колко ше ти е кеф после :grin: :P

nikity9926
02-28-2010, 18:29
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:35
Трябва да си максималко възбудена и навлажнена.Опитайте с повече ласки и прочие :)

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:41
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

И какво гордееш ли се като първия ти път е бил на 14 ? :? А и не забравяй факта, че колкото по-рано го направиш, толкова по-малка е болката ;)

art
02-28-2010, 19:04
Най-важното е да се отпуснеш.Не мисли за болката,а за това, че това е човека, когоро обичаш или изобщо не мисли за нищо. Нека той бъде по-нежен използвайте и повечко лубрикант и сте готови. :P

djipsito
02-28-2010, 23:09
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

И какво гордееш ли се като първия ти път е бил на 14 ? :? А и не забравяй факта, че колкото по-рано го направиш, толкова по-малка е болката ;)

Да бе, все едно се хвали, кво геройство само...

Аз съм чувала и че по-слабичките повече ги боли.. Мен ми прилоша първия път..

Като пробвате пак се опитай да не мислиш как те е боляло предишния път.. отпусни се, мисли за това как ще става все по-хубаво и се наслади на твойто момче ;р

Emilen
03-01-2010, 12:04
Има хора с по-ниска граница на болката. А има и различни видове химен, което пак може да е фактор да те боли много. В определени, изолирани случаи се налага хирургическа дефлорация. Ако смяташ, че не можеш да понесеш болката, консултирай се с гинеколога си. Може точно ти да си от статистически малкото по-особени случаи.

zay4e
03-01-2010, 13:42
И при мен беше така, но търпях , защото знаех че с отлагане няма да намалее болката :) потърпи малко и после всичко ще е ок :)

Neopitom3na
03-01-2010, 17:41
просто се отпусни.. важно е и той да те навлажни добре.... повече любовна игра и ще се справиш :P

memeto1
03-01-2010, 17:44
на 18 за пръв път?

Да, и се радвам, че не съм го правила ей така и после да съжалявам.

Благодаря ви за съветите все пак, но и предния път, въпреки че бях доста възбудена, не се получи.

shokoladka_
03-01-2010, 18:50
Аз преди няколко дена го направих и наистина и мене ме болеше мн ама после 2рия не боли вече :) stiskai zubi i tva e

xkorem
03-01-2010, 19:11
С пръстчета става най-добре

cveti92113
03-05-2010, 13:46
Кирилицата в този форум е задължителна!
krem4et0

dimitar_ak
03-05-2010, 13:55
Мила, малко са жените които са се омъжили за 1-я, с когото са спали. Така или иначе все някога ще те напусне или ти ще напуснеш него. Щом не си сигурна сега и си задаваш въпроса ДАЛИ, значи най-вероятно не е той човека за 1-я ти път.

tanch3t093
03-05-2010, 14:43
Лелее аз съм със същия проблем! С гаджето пробвахме за пръв път преди около месец ... Въпреки, че бях възбудена много ме болеше ... Спряхме, после пак опитахме, но с пръсти - леко свиквах, но после пак пробвахме болката беше нетърпима :( Вчера пак пробвахме - този път той рязко го направи, и пак беше нежен и вниателен. Съвсем малко влеза много ме заболя! После видях, че имам кръв ... Това означава ли, че химена се е разкъсал? После пак ли ще боли толкова? Или работата е почти свършена? ..

BloodyDahlia
03-05-2010, 15:45
на 18 за пръв път?

Да, и се радвам, че не съм го правила ей така и после да съжалявам.

Благодаря ви за съветите все пак, но и предния път, въпреки че бях доста възбудена, не се получи.
Миличка знам за какво говориш, аз първия път почти припаднах от болка. Както казаха в няколко предни поста, стисни зъби и ще мине, с лубрикант наистина се пооправят нещата . Стискай зъби и късмет

ilenceto92
03-07-2010, 14:04
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

krem4et0
03-08-2010, 15:50
Това означава ли, че химена се е разкъсал? После пак ли ще боли толкова? Или работата е почти свършена? ..

Хименът покрива входа на влагалището. не е 2-3-5 см навътре,а точно на входа. При първото проникване част от него се къса. Напълно хименът се къса при първото вагинално раждане. До тогава има остатъци от него. Освен самата болка от разкъсването има и друга допълнителна - разширяване на влагалището от проникналия пенис. Тази болка не е за подценяване, защото именно тя се появява и при 2-ри, 3-ти, n-ти акт. Причината е по-малкото влагалще от големината на пениса (около 2 пъти по-малко). Ако жената не е възбудена, влагалището не се разширява. Мен лично цялата първа година на сексуалния ми живот ме боля именно от самото разпъване.

Doga
03-08-2010, 16:28
После,като стане,като "обърнат терлик" ще пишеш тема: "Нищо не усещам!?" :-D

dimitar_ak
03-09-2010, 10:31
После,като стане,като "обърнат терлик" ще пишеш тема: "Нищо не усещам!?" :-D

Многото сексуална практика укрепва влагалищните мускули, а не ги отпуска. Варианта много секс равно на кофа е детска фантазия.

ilenceto92
03-09-2010, 16:49
Стискъш зъби и траеш малко... но после е кеф... :P Успех :-)

tsoko
03-09-2010, 18:04
Бъди един път мъж в тоя живот ! :D

UNITED
03-09-2010, 20:46
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

Много тъпо :? Познавам студентки,интилигентни и умни момичета,на които определено не им липсват убожатели (в смисъл не са задрастенячки) и са още девствени,това прави ли ги,долни,малоумни и тъпи ? :shock:

lenito_sf
03-09-2010, 20:57
БЛАГОДАРЯ! Твоята тема е първата нормална в тази част на форума, която виждам от много време :shock: :)

По въпроса ти,казаха ти вече.. отпусни се просто :)

fenkaaa
04-03-2010, 01:05
Леле .. Първият ми път беше на 14 и въобще не беше болезнен.Нищо лично към авторката,да послуша по горните съвети .. Просто отдели повече време на любовната игра,за да се възбудиш и овлажниш и .. действайте :)

nniicckkoo
04-03-2010, 06:48
После,като стане,като "обърнат терлик" ще пишеш тема: "Нищо не усещам!?" :-D :razz: :razz: :razz: :D :D :D така беше с бившата ми...първо мрънкаше че я боли,а после че не усеща нищ0 :D :D :D

MissKriss
04-03-2010, 14:25
Ам нз още не съм правила секс, но мисля че трябва да си максимално отпусната. :grin:

qna0115
04-03-2010, 14:45
Аз пък когато го направих за първи път бях на 13 и половина,сега съм на 14 и малко :) , мога да ти кажа,че не осетих нищо,но при всеки си е различно,успех мила и знай, че болката преминава :) после ще ти е супер! Успех с момчето... :)

Doga
04-03-2010, 19:53
Имам една позната много е красива,има много хубаво тяло има,много е умна,учи за адвокат (2-ри курс на 21 години),също има много "свалячи".Та тя казва,че за нея най-важното е да завърши,а за любов има много време пред себе си.Това прави ли я задръстенячка и т,н. - Не, даже е голяма купонджийка и й се възхищавам на момичето

cherry23
04-03-2010, 20:08
Ммм всеки казва тярбва да се отпуснеш,да се навлажниш..Аз съм с приятеля ми от близо 1 година и не отдавна го направихме.Преди това отпускала съм се,имало е случаи да се навлажнявам ама разберете дали от притеснение при първия ми път просто не можах по никакъв начин да се отпусна и да се възбудя.
Също така,всеки път като се опитваше да вкара дори и 1 пръст аз се стягах на секундата.Трудно е,но се опитай да се отпуснеш.В последствие при мен се получи и дори не осещах нищо към края.[/b]

TykaSePisheNick
04-03-2010, 21:27
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

И какво гордееш ли се като първия ти път е бил на 14 ? :? А и не забравяй факта, че колкото по-рано го направиш, толкова по-малка е болката ;)
То като си на 14 дали с пръсти, дали с "мъжки полов инструмент" ше те отпушат май все тая :lol:

stupid0boy
04-03-2010, 22:02
Стискъш зъбки и после ще сереш кат' самосфал... ЛЕСНО е....

Zaritu
04-04-2010, 11:36
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

е и? половата система съзрява наи добре до 18 години ... а и щом в това развратно време е остискала до 18 моите поздравления :)

mimsssssss
04-04-2010, 12:28
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

И какво гордееш ли се като първия ти път е бил на 14 ? :? А и не забравяй факта, че колкото по-рано го направиш, толкова по-малка е болката ;)
Тва пък от къде го измисли за болката... за всеки си е индивидуално, една приятелка го направи на 17 и каза, че дори болка е нямало, а за кръв не се е и сетила...
Относно по темата - загрявайте предварително, за да се възбудиш. Ако искаш директно да ти го вкара, няма да стане

Team
05-08-2010, 05:24
Бъди един път мъж в тоя живот ! :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

titio0
05-19-2010, 08:49
Възбуди се, овлажни се, отпусни се, стисни зъби за секунди и опитай пак. И аз бях така. Чак на 3-тия опит стана. Преди това дори и да ме докоснеше там с пениса си болеше.

Нека да редужа 10 15 минути пръстчета и след това .. Си знаеш :D

FamauseBaby
05-23-2010, 06:52
кажи на приятеля си да те отв0ри с пръсти .. кат0 го правиш за първи път е мн як0 :grin: :oops:

myrapture
05-23-2010, 07:46
Миличка аз имах същият проблем!В момента съм на 18 направих го малко преди да ги навърша (перфектна възраст по мое мнение)Всички казват стискай зъби ала бала..Аз ще ти дам едно съветче,аз какво направих.Бях зверски притеснена,ако щеш вярваи цялата се тресях той малко се притесни даже :D Хем беше и така доста опитно момчето,но аз притеснена,стегната на макс :D
Тъм моя съвет..Ние бяхме нали мисионерската.Когато тръгна да го вкарва аз го хванах за таза и по този начин контролирах дълбочината.Първите 1-2 пъти го вадеше когато адски ме заболеше но после трябва да го оставиш да влезе по навътре и по-бързо.После ме обърна на задна,но бях легнала и го накарах да легне плътно върху мен-като го усещах толкова близо също ме успокои!Но това,че го държах адски много ми помогна.И ако наистина много се обичате само като гледаш човека и знаеш,че е взаимно това много ми помогна.
ПС:Ние си наехме стая в един хотел в Копривщица-атмосферата също помага!

gogo4o4o
05-23-2010, 08:03
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...

Много тъпо :? Познавам студентки,интилигентни и умни момичета,на които определено не им липсват убожатели (в смисъл не са задрастенячки) и са още девствени,това прави ли ги,долни,малоумни и тъпи ? :shock:

Нарочно ли пишеш с толкова грешки?

tanch3t093
09-05-2011, 09:48
...

tuzaro
09-05-2011, 10:28
miminko, какви 3 пръста. Правя редовно секс от 4 години и повече от 2 е абсурд да влязат и сега. А на втория боли зверски и определено е неприятно.
И аз съм така,попринцип съм адски тясна,а правя секс от мнооого време..Е,не приемайте всичко буквално-имах предвид предиграта да е по-дълга и постепенно да се разширява... :)
Аз не се изказах точно /или поне в случая/,извинявам се,за което. :) :-Dние определено ги обичаме такива 8)

Garvanec
09-05-2011, 13:04
на 18 за пръв път? Както и да е. Значи при мен беше друго де, бях на 14 ама както и да е. Виж отпусни се и се овлажни. Стисни зъби за секунди и изчакай леко. Помоли го да е по нежен сега пък нататък...
Тоест момичето е точно , за което я поздравявам . Много ме хваща яд , като си мислите че като се проебете на 13,14 години сте голяма работа или сте много вървежни.Пикли...

Anja
09-05-2011, 13:14
miminko, какви 3 пръста. Правя редовно секс от 4 години и повече от 2 е абсурд да влязат и сега. А на втория боли зверски и определено е неприятно.

Девствена съм (поне физически) обаче при мен три пръса влизат без проблем и дори не ме боли... :? Явно наистина разликата при всеки човек е много голяма...

09-05-2011, 18:37
miminko, какви 3 пръста. Правя редовно секс от 4 години и повече от 2 е абсурд да влязат и сега. А на втория боли зверски и определено е неприятно.

Девствена съм (поне физически)
.. физически си девствена, но психически не?! :lol:

TheGuardian01
09-05-2011, 18:54
miminko, какви 3 пръста. Правя редовно секс от 4 години и повече от 2 е абсурд да влязат и сега. А на втория боли зверски и определено е неприятно.

Девствена съм (поне физически)
.. физически си девствена, но психически не?! :lol:
Стига де, любов моя, остави децата да си мислят,че вътре в главите си са с по 5-10 години напред с МАТРИАЛА :D :D :-)

granger
09-05-2011, 20:42
Темата е от февруари 2010 ,какво сте се разписали всички?!

09-05-2011, 20:43
Темата е от февруари 2010 ,какво сте се разписали всички?!
Никой не гледа 4 страници назад... :D

macromicro
09-05-2011, 20:52
Леле дано никога не правите анален секс защото сигурно ще се гъкнеш :shock: .Отпусни се първият път винаги боли,всичко е в главата ти.

macromicro
09-05-2011, 20:54
Темата е от февруари 2010 ,какво сте се разписали всички?!
Какво като е от тогава.Момичето и приятелят й може още да изчакват и тя да се нуждае от още кураж.

granger
09-05-2011, 21:02
Темата е от февруари 2010 ,какво сте се разписали всички?!
Какво като е от тогава.Момичето и приятелят й може още да изчакват и тя да се нуждае от още кураж. :lol: :lol: :lol: :lol: Съмнявам се,че още изчакват ,какъв е смисъла да се отварят стари теми и да се ъпват,като са непотребни?!. :lol:

Gerityyy08
09-08-2011, 13:29
При мен болеше само докъто влезе. Поседях неподвижно в положение пенисът му вътре, свикнах и започнахме.