PDA

View Full Version : Дали ме е обичал??



TheOneAndOnly
02-28-2010, 15:56
Изведнъж се промени много- не ми се обаждаше със седмици, каза, че съм го притискала... Аз естествено сложих край, но виждам, че той е бил въздуха, без който не мога да дишам... Слънцето, което озаряваше моя ден вече го няма, а предполагам ме е забравил напълно...
Заради всичките си други проблеми забравяше за мен, и това ме нараняваше изключително много...

GregoryHouse
02-28-2010, 15:57
Ами хората не сме длъжни да тичаме постоянно след другия и да се грижим за него. Понякога трябва да се погрижим и за себе си.

fenastz
02-28-2010, 16:15
Преживей го.

SoStarstruck
02-28-2010, 16:26
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...

speedemon5
02-28-2010, 16:31
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...Е леко преувеличаваш :wink:

ivcheto0o
02-28-2010, 16:33
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...

TheOneAndOnly
02-28-2010, 16:35
А отначало беше толкова мил... Като тръгнехме някъде ме хващаше за ръката, а напоследък бяхме като чужди...

SoStarstruck
02-28-2010, 16:36
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...Е леко преувеличаваш :wink:Ожени/омъжи се някой ден и ще видиш за какво става на въпрос. :) Дано да е истинска доживотна любов (хах),но ако не е,ще видиш..

SoStarstruck
02-28-2010, 16:37
А отначало беше толкова мил... Като тръгнехме някъде ме хващаше за ръката, а напоследък бяхме като чужди... Точноо,точно,аз ти казвам. :wink: Т'ва е вечната любов,в която всички се кълнат. :)

BlueParadise
02-28-2010, 16:37
Да..омръзнала си му и е намерил баналниа начин да ти го подметне.. ще ти мине..не влагай чак толкова емоции за някой кото не прави същото за теб 8)

anonimkata18
02-28-2010, 17:10
Занимавам се с едно момче вече 9 месеца.. в началото ми беше много яко с него.. бяхме заедно на море.. излизахме само 2мата.. супер много ме кефише и така първите 3 месеца бяха добре, но след това не знам точно кой от нас се промени аз или той, но почнахме да се караме, непрекъснато да спорим.. сега сме в периода преди истинския край.. късаме събираме се и така.. като съм с него супер много ме дразни, а като скъсаме ми става гадно при мисълта, че ще бъде с друго момиче.. но наскоро започнах да си харесвам много едно момче от моя клас и вече не ми пука толкова.. Съжалявам че се отклоних от темата.. но мисълта ми е, че или си му омръзнала или си го подразнила с нещо.. може би просто е в момент, в който не иска да има гадже..

soul1199
02-28-2010, 17:32
А отначало беше толкова мил... Като тръгнехме някъде ме хващаше за ръката, а напоследък бяхме като чужди... всички са така отначало,но после ти бият шута и е искал ти да го скъсаш за да е по-лесно за теб,продължи напред и не се връщай назад

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:17
Само колко романтично написано, но не винаги всичко е толкова розово и красиво както си го описала.Момчето се нуждае от свобода и лично пространство, което явно си пропуснала да му дадеш - дай му я сега :)

vesito13
02-28-2010, 18:23
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...Не знам защо реши, че момчето е "типичен пикльо". Това, че явно връзката им се е изчерпала и са имали проблеми, не го прави пикльо. А крайни заключен, като това, че на мъжете не може да се има доверие ... Все едно да кажеш, че на всяка жена може да се има доверие.
И това колко е до време си зависи от хората :?

wasch0
02-28-2010, 18:27
Разбирам те напълно.. не искам да те отчайвам, но почти година не съм спирала да обичам "моя въздух без, който не мога" .. обвинявам се много, че съм скъсала с него, но отй пордължава живота си..

SoStarstruck
02-28-2010, 18:27
Истинската причина не е,че си го притискала .. просто си му омръзнала вече и сега използва най-елементарното извинение за край на връзката ви,типичен пикльо. Мъжете са си такива,да им нямаш доверие. :wink: И преди сега да ми се нахвърлят някои,не съм казала,че не могат да обичат или да ценят и т.н. Могат много ясно,и те са човешки същества,НО всичко е до едно време. Затова браковете са най-тъпото нещо,измислено на тая планета,но това е друга тема...Не знам защо реши, че момчето е "типичен пикльо". Това, че явно връзката им се е изчерпала и са имали проблеми, не го прави пикльо. А крайни заключен, като това, че на мъжете не може да се има доверие ... Все едно да кажеш, че на всяка жена може да се има доверие.
И това колко е до време си зависи от хората :? Хубаво,живей си в приказките. Всеки си избира начина на живот и ценностите си. :wink: Няма какво да ти обяснявам и на теб,кой каквото иска да си прави.

vesito13
02-28-2010, 18:34
Хубаво,живей си в приказките. Всеки си избира начина на живот и ценностите си. :wink: Няма какво да ти обяснявам и на теб,кой каквото иска да си прави.Въобще не живея в приказките, видяла съм много разочарования, страдала съм, боляло ме е, чувствала съм се предадена и това определено не е приказка. Знам, че живота си има и сурова страна, но просто трябва да се бориш с нея, да я изживееш. Отдавна не вярвам в приказките, че всичко е розово. Но въпреки това е обидно да наричаш някой "типичен пикльо", или да казваш на кой може и на кой не да имаш доверие.
Както и да е "Всеки си избира начина на живот и ценностите си."

ReachlessGirl
02-28-2010, 18:46
Шанс .. продължаваш напред и това е .. все ще си намериш и друго "слънце", което да те огрее ..

SoStarstruck
02-28-2010, 18:53
Хубаво,живей си в приказките. Всеки си избира начина на живот и ценностите си. :wink: Няма какво да ти обяснявам и на теб,кой каквото иска да си прави.Въобще не живея в приказките, видяла съм много разочарования, страдала съм, боляло ме е, чувствала съм се предадена и това определено не е приказка. Знам, че живота си има и сурова страна, но просто трябва да се бориш с нея, да я изживееш. Отдавна не вярвам в приказките, че всичко е розово. Но въпреки това е обидно да наричаш някой "типичен пикльо", или да казваш на кой може и на кой не да имаш доверие.
Както и да е "Всеки си избира начина на живот и ценностите си." Лекичко. Въпрос на мнение е.

Ти мислиш така,аз иначе. Какъв ми е той,че да го чувствам обидно да го наричам "пикьо" ?! На такъв ми прилича и толкова. Не съм заповядала на кой да се вярва или на кой не. С никой не се разпореждам. Давам съвет на авторката,нека тя да си прецени сама какво да прави. :wink:

egois74e
02-28-2010, 22:38
ако наистина е толкова отчайващо поговори с него, за да видиш дали грешката е в теб и да не я повтаряш повече с други хора, или проблема си е в него, но и в двата случая ще трябва да го преодолееш.. както каза Hilary се ще намериш друго слънце.. =P~

kukli4kata001
03-01-2010, 13:21
Вече има ли смисъл да знаеш дали те е обичал? Знам,че искаш да чуеш отговора, знам го..но просто приеми,че вече няма смисъл да знаеш. Щото може да не ти хареса и да чуеш доста неприятни неща (както се случи..).За тва просто не се рови в миналото и продължи напред, направи го, не се обръщай назад, просто недей. Не сипвай сол в раната си, защото тя е само твоя и теб ще те боли..ПРОДЪЛЖАВАЙ НАПРЕД, СТАНАЛОТО-СТАНАЛО.

kukli4kata001
03-01-2010, 13:25
[quote="egois74e"]ако наистина е толкова отчайващо поговори с него, за да видиш дали грешката е в теб и да не я повтаряш повече с други хора, или проблема си е в него, но и в двата случая ще трябва да го преодолееш./quote]
ммдаа.Аз направих така, говорих с него и разбрах, разбрах всичко.Цялата игра и лъжа и тн.И въпреки че сега го мразя затова се радвам, че така се случи защото поне истинатаа разбрах и сега съм спокойна. А той дали съжалява за казаните думи или не..вече не ме интересува и не искам да знам.

такаче, ще добавя още нещо към мнението си..ако е наистина отчайващо говори с него, но бъди готова за най-лошото, пък ако не си готова не рови в раната и не се самоунижавай докато се опитваш да намериш истината за нещо отдавна приключило (ако не за теб, предполагам поне за него..)

LovEsIckk
03-01-2010, 13:27
Kакво значение вече има дали те обича?
Щом ти е казал това ,значи не иска да е с теб.. Няма смисъл да го мислиш,просто.
Продължавай напред с високо вдигната глава.