PDA

View Full Version : На горещия стол е nia711



Canis_Dirus
02-28-2010, 19:12
нападайте!

Аз съм пръв!

На колко си години?
Къде живееш?
Какво означава ника ти?
Би ли приела предложение за брак от моя страна? 8-)
Абе, ти знаеш ли, че имаш страшни очи? 8-)

plmn
02-28-2010, 19:16
Как и къде се запознахте със сегашния ти приятел?

Какво виждаш в него?

С какво те плени?

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 19:17
Дай малко мерки 8-)

w0sh
02-28-2010, 19:22
Кой е любимия ти съфорумник от мъжки пол :Д

nia711
02-28-2010, 19:50
нападайте!

Аз съм пръв!

На колко си години? 17
Къде живееш? София
Какво означава ника ти? Ами принципно Ниа ми казват на кратко, а 711 е датата на която се бяхме събрали отново с бившия ми приятел :)
Би ли приела предложение за брак от моя страна? 8-) приемам предложението, ама ще почакаш, че още съм малка :D
Абе, ти знаеш ли, че имаш страшни очи? 8-) :oops: мерси много

nia711
02-28-2010, 20:10
Как и къде се запознахте със сегашния ти приятел? Ами на един рожден ден на брат ми :) На вилата ни в Ботевград бяхме и той нямаше къде да спи и трябваше да го заведа в апартамента ни в града с още няколко колеги на брат ми да спят там 8-)

Какво виждаш в него? Уважение, разбирателство и любов. Всички други неща са второстепенни. :)
С какво те плени? Ами като за начало с огромните си тръпчинки и зелените си очи :lol: . После с това че от малка се мъкна с брат ми и с неговата компания само по купшони и все съм искала да бъда с някой батковците :D ии те така. Същия шемет е като мен и ме кара да се смея. Имаме страшно много общи черти и какво да кажа кой не би бил очарован от това :)

nia711
02-28-2010, 20:14
Дай малко мерки 8-)
амиии височина: 166см., тегло: 53кг., гръдна обиколка: 92см., талия: 81см ии де да знам още какво 8-) вадя ти медецински прегледи тука като луда :lol:

nia711
02-28-2010, 20:18
Кой е любимия ти съфорумник от мъжки пол :Д
пф нз но принципно ме радват bulgarche , exploitedteen и Canis_Dirus :)

plmn
02-28-2010, 20:31
Какво и къде учиш?

А какво искаш да учиш в бъдеще?

Какъв ти е успеха?

Училището важна част от живота ти ли е?

Харесваш ли класа си?

8-)

vikitolove
02-28-2010, 20:32
каква искаше да станеш като малка?
а сега?
мразиш...
обичаш....
кое е нещото което те впечетлява в хората?
чертите който харесваш в себе си?
съответно който мразиш?
а в приятелят ти?(мразиш и харесваш)

shadow4e
02-28-2010, 20:34
А какво е цялото ти име? :)

nia711
02-28-2010, 20:37
Какво и къде учиш?
Английски и френски език в 31во СУЧЕМ Иван Вазов (повечето го знаят като Бастилията)
А какво искаш да учиш в бъдеще? Може би фотография или мебелен дизайн :)

Какъв ти е успеха? ами към 5, 5 и нещо :)

Училището важна част от живота ти ли е? Може да се каже, все пак докато завърша единственото ми задължение е да го посещавам :)

Харесваш ли класа си? Много

8-)

tainaTaa
02-28-2010, 20:39
Коя е най-хубавия ден в живота ти ?
А най-лошия?
Каква музика слушаш ?
Мечтата ти е ?
Как се казва брат ти ?
Ако имаше право на 3 желания, какви щяха да са те ?

plmn
02-28-2010, 20:41
Парите водещи ли са в живота ти?

Материалист ли си?

Би ли била с някого, само защото има пари?

Брак по сметка?

nia711
02-28-2010, 20:48
каква искаше да станеш като малка? Жърналистка, водеща на предаване или актриса :D
а сега? фотограф във някое списание или както вече споменах мебелен дизайнер :)
мразиш... лентяйството, безотговорността и лицемерието. Мразя когато някой закъснява, но на мен често ми се случва :D
обичаш.... Хората около себе си, природата и разходките и и шоколада 8-)
кое е нещото което те впечетлява в хората? в хората като цяло или? еми ще кажа общо само за хората около мен. Принципно се възхищавам на креативността у тях. Как от нещо малко правят нещо интересно и забележително. Харесвам хората които се усмихват и могат да те накарат да се усмихваш :)
чертите който харесваш в себе си? Ами това че на моменти разсъждавам малко по-трезво от моите връстници. Харесвам това че съм възпитана и почтенна и единствено мога да благодаря на майка ми за това :)
съответно който мразиш? Понякога съм прекалено мързелива и скучна.
а в приятелят ти?(мразиш и харесваш) Харесвам това, че е много забавен и постоянно ги ръси едни глупости :D . Това че и той е умен, начетен и доста преуспяващ за годините си. Има някакви поставени цели и ги следва, не като повечето момчета на неговата възраст, които мислят само за днес, не и за утрешния ден. Не харесвам това, че понякога е прекалено агресивен и избухва от нищото :)

nia711
02-28-2010, 20:51
А какво е цялото ти име? :)
Вирджиния Венциславова Маринова :) Под цяло неразбрах дали и трите, но нищо :D

Still1ME1Still1HERE
02-28-2010, 20:58
Абе, ти знаеш ли, че имаш страшни очи? 8-)

А ти знаеш ли,че цялата е страшна :) Хах...

А занеше ли,че винаги съмн искал да ти кажа,че си много хубава,но не съм намирал кога и къде,пък и не съм такъв човек (:

nia711
02-28-2010, 21:06
Коя е най-хубавия ден в живота ти ? Амии ако беше само 1... Ами когато разбрах, че са ме приели в 31во, защото имаше ужасно мн усложнения по преместването. Когато разбрах, че ще ставам леля. Деня в който видях баща ми след като 2 год не се бяхме виждали. Денят в който се загаджихме с приятелят ми 8-) Много ме радва тази дума :D
А най-лошия? Когато разбарaх, че са разпродадени билетите за Amorphis :( Не всъщност със сигурност има още много, но не се сещам в момента :)
Каква музика слушаш ? http://www.last.fm/user/Nia_Bubbles
Мечтата ти е ? Да обиколя света, да отида на концерт поне 1 на всичките ми любими групи, да пия бира с Peter Tetgren 8-)
Как се казва брат ти ? Калоян
Ако имаше право на 3 желания, какви щяха да са те ? Да обиколя света, да отида на концерт поне 1 на всичките ми любими групи, да пия бира с Peter Tetgren 8-)

nia711
02-28-2010, 21:07
Абе, ти знаеш ли, че имаш страшни очи? 8-)

А ти знаеш ли,че цялата е страшна :) Хах...

А занеше ли,че винаги съмн искал да ти кажа,че си много хубава,но не съм намирал кога и къде,пък и не съм такъв човек (:
Оу много мило :oops: :oops: Глътнах си езика 8-)

nia711
02-28-2010, 21:14
Парите водещи ли са в живота ти? Не

Материалист ли си? Не

Би ли била с някого, само защото има пари? Едва на 17 съм има време да мисля за тия неща 8-) . Все пак не :)

Брак по сметка?Не е за мен :)

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 21:39
С какво би допринесла за световния мир? :lol:

Snickers
02-28-2010, 21:45
Как/кога/защо фотография?
С какво снимаш? (смисъл... с какъв апарат)

nia711
02-28-2010, 21:46
С какво би допринесла за световния мир? :lol:
интересен въпрос :D Може би като измисля нов вид презервативи :lol:

nia711
02-28-2010, 21:49
Как/кога/защо фотография? Защото това ме влече :) Обожавам фотографията и от малка съм пред обектива. Сега е време аз да застана зад него :)
С какво снимаш? (смисъл... с какъв апарат) с Canon EOS 450d.

DieselBlood
02-28-2010, 21:49
Спортуваш ли?Какво?
Какво музика слушаш?
Любими изпълнители/групи?
П.с.знаеш ли,че май те имам в скайпа.

nia711
02-28-2010, 21:55
Спортуваш ли?Какво? Не само ходя на фитнес. Преди 5-6 години тренирах акробатика, но това си беше отдавна 8-)
Какво музика слушаш? питаха ме вече
Любими изпълнители/групи? Amorphis, Pain, Five Fingers Death Punch, AC/DC и много др :)
П.с.знаеш ли,че май те имам в скайпа. Възможно е :D The Wish Fairy ми е ника :)

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 22:03
Коя част от тялото най-много те възбужда?

nia711
02-28-2010, 22:06
Коя част от тялото най-много те възбужда?
такаа мина 12 :D мии раменете, гърдите (мъжки 8-) ) и дупето O:) :lol:

Still1ME1Still1HERE
02-28-2010, 22:07
А коя най-много не те :D

nia711
02-28-2010, 22:10
А коя най-много не те :D стъпалата на краката ии ми май е само това :D

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 22:13
Мнение за оралния секс? Ами аналния?
То верно мина 12 8-)

nia711
02-28-2010, 22:19
Мнение за оралния секс?
Ами аналния?
То верно мина 12 8-)
1. Който го е измислил евала му правя 8-)
2. Не. Мисля, че това вече е прекалено и доста извратено :) Има си определено места за тия неща :D

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 22:21
Че на оралния кво му е по-малко извратеното? :neutral:

nia711
02-28-2010, 22:23
Че на оралния кво му е по-малко извратеното? :neutral:
:-o абе имаш право :-o ама при оралния само жената е потърпевша. де дее кви ги говоря ...

Still1ME1Still1HERE
02-28-2010, 22:23
Че на оралния кво му е по-малко извратеното? :neutral:Така,де,все пак и трите вида доставят удоволствие,уж :D

nia711
02-28-2010, 22:25
ти не се обаждай като незнаеш :D

ScionOfStorm
02-28-2010, 22:38
да пия бира с Peter Tetgren 8-)

ОООО! Бате Пешо! На Хипокриси вчера ходи ли, или предпочиташ Пейн?

Кое е любимото ти изкуство?

Какви книги те пленяват?

Любимо оръжие? Независимо реално или някакво измислено :Р

ArrowsOfDeath
02-28-2010, 22:47
Няма ли да си лягаш вече? :D

nia711
02-28-2010, 22:52
да пия бира с Peter Tetgren 8-)

ОООО! Бате Пешо! На Хипокриси вчера ходи ли, или предпочиташ Пейн? Ми малко ми е по-тежичко Hypocrisy, но ако можех щях да ида :grin: Проблема е че нямам 18 още и ще вземат да ме смачкат някъде :D Фрд ми вчера ходи и каза, че е било разцепващо. :smt002 Ти ходи ли ?
Кое е любимото ти изкуство? дървообработката и рисуването :)

Какви книги те пленяват? Ами някакви романчета (не лигави и любовни) и разни фантастики :)

Любимо оръжие? Независимо реално или някакво измислено :Р аха мии лък и http://www.diamond-smile.net/userfiles/mission_123123.jpg :lol:

nia711
02-28-2010, 22:55
Няма ли да си лягаш вече? :D
:D днес спах до 12, обаче след малко се гътам, че иначе утре ще е тежко ставането. Айде лека :)

ScionOfStorm
02-28-2010, 23:00
Не, и аз съм повече по ПАЙНера му на бат' Пешо :Р Иначе е било яко и на мен казаха.

Кой ти е любимият албум на Аморфис бтв, супер любима банда. Томи или Паси предпочиташ?

Дали Сайлънт уотърс няма ебахти красивата обложка? /имам тениска с нея 8-) /

nia711
02-28-2010, 23:07
Кой ти е любимият албум на Аморфис бтв, супер любима банда. Томи или Паси предпочиташ? а а не може така :D Все едно дете да питаш сладолед или захарен памък предпочита повече :D И двамата са http://prikachi.com/users/nia_711/831u.gif :D А за албум Skyfoger, Eclipse ии Silent Waters :smt007

Дали Сайлънт уотърс няма ебахти красивата обложка? /имам тениска с нея 8-) / I agree =;

nia711
03-01-2010, 10:17
Как ще коментираш моето мнение, че Elegy е единственият добър албум на Аморфис?
Те принципно нямат слаб албум :) На сърцето ми са всички, но най-много ми правят впечатление по горе изброените :) Любимата ми песен от този албум е Elegy и Cares http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/ba.gif

nia711
03-01-2010, 11:47
ахха леко че си счупихте прустите от писане 8-) :lol:

BioX
03-01-2010, 12:37
Коя заодия си?
Имаш ли любимо животно?
Кой е най-хубавия град в България според теб?

и честита баба марта :) :)

nia711
03-01-2010, 12:47
Коя заодия си? Козирог
Имаш ли любимо животно? Всякакви животинки обичам :smt003 Но малко ме е страх само от кучетата, защото каквато съм добричка няколко пъти са ме нападали :D
Кой е най-хубавия град в България според теб? България е невороятна страна. Трябва просто да я пазим и ценим. Нямам за сега любим град, защото не съм успяла да посетя всички градове. Но имам такова намерение и да стискаме палци скоро да имам възможност пак да се махна от София. :)

и честита баба марта :) :) Мерсии и на теб :)

PIF
03-01-2010, 13:35
как хвръкна от сапунерка на такъв звяр (апарата)? 8-)
голямо си дупе!
завиждам :/

nia711
03-01-2010, 13:55
как хвръкна от сапунерка на такъв звяр (апарата)? 8-)
голямо си дупе!
завиждам :/
8-) ахахах емиии приятеля ми си ГО взе и аз вече почти не снимам със моя, а с неговия 8-) нахал, нахал ... :D

tWiLigHtgIrL
03-01-2010, 14:54
един въпрос-Защо не влизаш вече във фън-а? 8-)

nia711
03-01-2010, 15:24
tWiLigHtgIrL Влизам :) Но не мога по-цял ден да кисна във форума като цяло. Все пак имам по-важни задължения :)

antiWHAT
03-01-2010, 15:25
на какъв въпрос не би отговорила? 8-)

nia711
03-01-2010, 15:27
на какъв въпрос не би отговорила? 8-)
ще разберете ако ми задавате 8-)

plmn
03-01-2010, 15:29
Носиш ли висок ток?

А къси поли?

Ползваш ли грим често?

Тежък/лек грим?

Пушиш ли?

Пиеш ли алкохол?

nia711
03-01-2010, 15:36
Носиш ли висок ток? принципно не, но когато ми се налага нося :) И много обичам адски високи точкета :smt007

А къси поли? ми не, не си харесвам краката 8-)

Ползваш ли грим често? ами да всеки ден :)

Тежък/лек грим? лек

Пушиш ли? Не

Пиеш ли алкохол? да

plmn
03-01-2010, 15:43
Носиш ли висок ток? И много обичам адски високи точкета :smt007

еха 8) добре, добре 8-)

Canis_Dirus
03-01-2010, 15:55
Интересуваш се чисто от дизайна на мебели, или и от функционалността и материалите?
А от индустриален дизайн интересуваш ли се?
От дизайн на дрехи. Не на котюр, а на ежедневно облекло.
Колко функционалност е нужна на един дизайн?
За или против "безмислени" design features? 8-)

nia711
03-01-2010, 16:47
Интересуваш се чисто от дизайна на мебели, или и от функционалността и материалите? Хм ще отговоря в 1 на 2 от въпросите ти. Интересувам се от дървообработка и производството на мебели от дървесен материал :)
А от индустриален дизайн интересуваш ли се? Това съм го чувала само 1-2 пъти :D Само знам че тряа яко фантазия ии физика :D
От дизайн на дрехи. Не на котюр, а на ежедневно облекло. Да да и пак да :) Тук е доста неща мога да вмъкна в отговора си. Ходех на курсове по рисуване само и единствено на чеовешко тяло и анатомия. Имам ужасно много идей и не малко дрехи съм си прекроявала и правела :D
Колко функционалност е нужна на един дизайн?
За или против "безмислени" design features? 8-) Против. Заобиколена съм от архитекти, приятели на семейството ми, на брат ми гаджето,още адски мн приятели и прочие и прочие и мога да кажа твърдо против. До такава степен съм се наслушала на '' А еди коя си сграда има еди какъв си ъгъл който е напълно неиползваем и заема толкова много площ..'' че позицията ми е непоклатима :D Всички тези огромни и толкова сложни по форма сгради са красиви-да,уникални-да, но се хвърлят толкова много пари. Нека си прайм 7-8 етажни панелчета да ни е кротко на главата пък нека другите си строят техните фантасмагорий 8-)

Canis_Dirus
03-01-2010, 17:04
А някоя рисунка/скица да пуснеш?
Диетер Рамс?
Валтер да Силва?
ИКЕА?
Дизайна на италианските спортни коли vs. класическия дизайн на Порше 911?

Коя част от облеклото ти е любима за прекрояване и според теб предлага най-широко поле за изява на въображението?

А не смяташ ли, че мненията на познатите ти са повлияни от културата и ценностната система в България? Примерно, че мисленето на доста хора е все още във фаза индустриално общество, а не постиндустриално.
А ако смисълът на въпросните design features е чисто визуален?

ArrowsOfDeath
03-01-2010, 18:17
Щом толкова искаш да си "чупиш" пръстите ето ти малко храна за размисъл - какво мислиш за тълкуването на Ницше, че трагедията е тържество на живота?
Можеш още отсега да почнеш да го мислиш, от мислене да не успееш да заспиш и на сутринта да си изложиш мнението 8-)

plmn
03-01-2010, 19:01
Скачала ли си с бънджи? Ако не, би ли го направила?

А с парашут?

А без? 8-)

Обичаш ли да ходиш в планината? Защо да/не?

Караш ли ски?

А на море?

Можеш ли да плуваш?

Качвала ли си се на банана? 8-)

nia711
03-02-2010, 11:12
А някоя рисунка/скица да пуснеш? . (http://prikachi.com/users/nia_711/1134p.jpg)
Диетер Рамс? Ами запозната съм с неговите работи и ми харесват. Не мога особено да коментирам много, защото не съм чак толкова навътре в нещата му. Само ще кажа, че ми харесват и определено са прости за употреба, лесни за разбиране и удобни :)
Валтер да Силва? .....

ИКЕА? Имат невероятни идей :) Сестра ми работи в тази сфера и на какво ли не съм се нагледала.

Дизайна на италианските спортни коли vs. класическия дизайн на Порше 911? Не се интересувам особено от коли :)

Коя част от облеклото ти е любима за прекрояване и според теб предлага най-широко поле за изява на въображението?
Всяка една дреха може да бъде интересна и лесно за прекорояване в зависимост от идейте ти. :) Принципно аз наблягам на някакви роклички или дрехи които носим отгоре. На една блуза всичко можеш да сложиш и да направиш с нея и не се съобразяваш с какво я носиш, докато един панталон е много по прецизен. :) Поне аз така смятам и по това се водя :P

А не смяташ ли, че мненията на познатите ти са повлияни от културата и ценностната система в България? Примерно, че мисленето на доста хора е все още във фаза индустриално общество, а не постиндустриално.
А ако смисълът на въпросните design features е чисто визуален? Ами на първия ти въпрос не мога да отговоря, защото те разбират доста повече от мен и няма как дори и да искам да оборя мнението им. Какъвто и да е смисълът на тези design features според мен е безсмислен. Има много по-важни неща за които могът да се дадът тези пари, отколкото да се инвистират в нещо което радва окото ти. Така или иначе все пак това е работата на архитектите и те с това си изкарват хляба. Не съм аз тази която да казвам дали това е безсмислено или не, а дори и да го направя надали някои би ми обърнал внимание.

nia711
03-02-2010, 11:30
Скачала ли си с бънджи? Ако не, би ли го направила? не, но с удоволствие на 18тия ми рожден ден като подарък ще скоча :-P

А с парашут? не съм, но съм навита, даже повече от колкото с бънджи.

А без? 8-) Все още не съм мислела за самоубийство :D

Обичаш ли да ходиш в планината? Защо да/не? Разбира се :) Ами защото от малка наще ме мъкнат по планините и принципно обичам да се разхождам из природата. За това обичам да си ходя на виличката и да се разтоваря от тая София \:D/
Караш ли ски?не :) Карам борд.

А на море? само през летния сезон :p

Можеш ли да плуваш? НЕ :D :D

Качвала ли си се на банана? 8-) хахах даа :grin:

nia711
03-02-2010, 11:34
Щом толкова искаш да си "чупиш" пръстите ето ти малко храна за размисъл - какво мислиш за тълкуването на Ницше, че трагедията е тържество на живота?
Можеш още отсега да почнеш да го мислиш, от мислене да не успееш да заспиш и на сутринта да си изложиш мнението 8-)
Ти какво да не си си написал домашното по философия и сега да ти го правя като отговоря 8-)

BioX
03-02-2010, 11:35
имаш ли любима книга?
а филм?
гледа ли зимните олимпийски игри? 8-)
ако да кой спорт ти харесва най-много?

:) :)

Canis_Dirus
03-02-2010, 11:55
[Има много по-важни неща за които могът да се дадът тези пари, отколкото да се инвистират в нещо което радва окото ти. Така или иначе все пак това е работата на архитектите и те с това си изкарват хляба. Не съм аз тази която да казвам дали това е безсмислено или не, а дори и да го направя надали някои би ми обърнал внимание.[/quote]
А тогава какво ти е мнението за панелните блокове, липсата на зелени площи и тн. Би ли живяла в света описан от Оруел в 1984, или този представен във филма Equilibrium?

Къде би предпочела да живееш - в барков апартамент, или в панелка?

Canis_Dirus
03-03-2010, 14:53
Вярваш ли във вечната, чиста и непорочна любов?

Pustinqchka
03-03-2010, 15:16
Кое е мястото, което най-много би желала да посетиш?
Била ли си в чужбина? Къде?
Какво мислиш за изкуството?

nia711
03-03-2010, 16:02
имаш ли любима книга? напоследък съм се заробила зад учебниците и нямам особено време да чета, но все пак Кръстоносци на Хенрик Сенкевич. :)
а филм? P.S I love you, The Butterfly Effect и Fight club.
гледа ли зимните олимпийски игри? 8-) засякох ги по телевизията като бях при брат ми, но нищо повече :D
ако да кой спорт ти харесва най-много?....

:) :)