PDA

View Full Version : Завинаги в сърцето!!!



gLoRiToO
02-28-2010, 18:39
Завинаги в сърцето ми оставаш ти-едно куче,но за мен не само куче,а верен другар,дори брат.Спомням си когато те взехме,беше едно малко беззащтитно паленце,тогава дори и аз бях едно малко момиченце незнаещо нищо за живота.Предстои ни да се учим нали така Джеки?Когато отидох за първи път на училище и тръгвах притеснена от вкъщи с голямата раница на гърба,ти ме погледна със спокоен поглед сякаш искаше да ми кажеш"Спокойно,аз съм тук,не се плаши!".Да,ала сега те няма и дори да съм вече голяма,пак имам нужда от теб приятелю.Ти беше до мен 11 години от моя живот,видя как пораствам,как се влюбвам,как плача.Но съдбата,тъй жестока днес те раздели със нас.Прегърнала съм те,но немога да те върна и знам,че това е само твоето студено тяло и се надявам душата ти да е на по-добро място-там,където няма коли,които да те блъскат,там където ще можеш да ходиш и да гониш любимата си топка.Боли,когато знам че теб те няма,че няма кой да ме посрещне на вратата,няма кой да ми даде една кучешка целувка.Последната твоя целувка беше за збогом-погледна ме с влажните си кафяви очи,даде ми една от твоите топли целувки и доктора те заведе в студената стая,където заспа своя вечен сън.Когато те видях ти вече спеше и макар да зная,че никога вече не ще ме погледнеш със кафявите си очи,аз знам че си някуде горе и виждаш всички нас,които те обичаме и тъжим за теб.За нас ти никога не беше просто куче,ти беше нашето куче нашият Джечко.Обичаме те!Почивай в мир кученцето ми! Това бе моят верен приятел: http://www.album.bg/gloritoo/images/21826409/

amk933
02-28-2010, 19:02
Много съжалявам за загубата ти. Имала си едно прекрасно куче...

Но не се отчайвай. То винаги ще е с теб. Аз също съм губил такъв приятел и знам колко е тежко. Защото това са приятелите, които не говорят, но са винаги верни... :)

bubless
05-20-2010, 07:59
Разплаках се докато четох това..наистина си имала едно прекрасно куче ;(. Сажелявам за смърта му ;(..

nIkEnCeTy_bE
05-20-2010, 08:48
Искренно съжелявам за кучето ти. След като прочетох това наистина се уверих, че кучето е най добрия приятел на човека. Дори да не може да говори, то знае как да те успокои.

spopi
05-24-2010, 13:26
Много съжалявам :cry: :-) :cry:

SmilezZz
05-24-2010, 13:57
Много съжалявам за кучето ти..+..Напълно те разбирам и моето куче почина,и някакси е много скучно без него :cry: