PDA

View Full Version : какво ще направите ако бившата/ят ви ще се жени?



assd
02-28-2010, 18:45
примерно сте обичали този човек, всичко е приключило преди години, но все още не ви е безразличен тотално и има някаква тръпка, някакъв блясък в очите останал когато го видите, и разбирате, че ще се жени/омъжва. как ще се почувствате?

filmimilmi
02-28-2010, 18:54
Ще разваля сватбата точно в последният миг преди тя да каже "Да", точно като по филмите. Но това стига чувствата наистина да са силни като живота и смъртта. Но от злоба няма никакъв смисъл, по-скоро би пропуснал сватбата и бих се напил, за да прогоня спомените. По-полезно от това да удавиш мъката едва ли има в случая.

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 19:05
ще се почуствам отвратително .. :?

fenastz
02-28-2010, 19:12
Ще взема пистолет и ще направя нужното....




























Майтап ве, дреме ми на кypа ! Нека е щастлива :-D

Valento
02-28-2010, 19:39
Щом одавна всичко е приключило не мога да и се мешам в сегашната връзка , щом е решила да продължи напред с човека до нея .. ще им пожелая да са много щастливи .. а мъката ми ще си я утеша в чашката .. за тяхно здраве ! :)

SoStarstruck
02-28-2010, 19:48
Ще почувствам едно странно чувство на .. обреченост,край. Сякаш една ера,която е траела толкова дълго вече свършва и нищо не може да се направи по върпоса. Няма да ми мине и през ума да се съпротивлявам срещу съдбата и да се опитвам да го спра по някакъв начин. Просто ще се примиря и ще потъна в дълги размисли за това какво е било,какво е и какво предстои да бъде .. Когато всичко свърши. След сватбата. Ще са от онези горчиво-сладки спомени от младините. :) Ех...

ShtrudeL
02-28-2010, 19:59
wow...А какво се очаква да направя? Да изпадна в истерия като по филмите,да злобея и да развалям сватби ли? Звучи ного смешно ^^

w0sh
02-28-2010, 20:02
ще се самоубия.





NOT


БХ ми е за хората, коитос а напуснали живота ми.

XTREMEFREERIDE
02-28-2010, 20:17
А какво трябва да направя ?

XxTheOnexX
02-28-2010, 21:50
Не понасям нито 1 от бившите си :lol: Дълъг семеен живот освен да му пожелая..дрее ми 8-)

onestar
02-28-2010, 21:59
Ммм... ако получа покана - ще отида на сватбата му... ще поздравя младоженците, и така.

После ще си спомням, ще се усмихвам и... май ще им се радвам.
Трудно е да се каже преди да си го изпитал.

egois74e
02-28-2010, 22:08
не си заслужава да развалям неговата сватба и неговото щастие в случай че любовта е само от моя страна... ако е взаимна и все още силна сигурно е нямало и до сватба да се стигне от негова страна, но дори и така да е аз първо нямам смелост да направя такова нещо .. да казват, че трябва да се бориш за щастието си, но кой е казал, че това е щастието на живота ми и, че ще сме заедно завинаги.... при всички случаи ми се очертава пиене :D

darkPaladin
02-28-2010, 23:22
защо някои хора мислят че химичното съеденение c2h5oh е решение на проблема? за мен е някаква течност от която те боли главата

YouDontKnowMe
03-01-2010, 00:45
примерно сте обичали този човек, всичко е приключило преди години, но все още не ви е безразличен тотално и има някаква тръпка, някакъв блясък в очите останал когато го видите, и разбирате, че ще се жени/омъжва. как ще се почувствате?
Ще се радвам. Искрено при това. Всеки заслужава щастие.Като не е с мен, майната му.

Nakadah
03-01-2010, 02:11
примерно сте обичали този човек, всичко е приключило преди години, но все още не ви е безразличен тотално и има някаква тръпка, някакъв блясък в очите останал когато го видите, и разбирате, че ще се жени/омъжва. как ще се почувствате?

ще и кажа Go Ahead
сигурно е имало основателна причина за скъсване, ай кой ще се жени на мойте години, освен някой идиот който ще се разведе 2 години по късно

nymphadora
03-01-2010, 06:18
ами ще ми стане гадно и до последно ще се надявам да стане чудо :D ама чак да ходя да му развалям сватбата..нее

valdesbg
03-01-2010, 07:24
Епа жива и здрава да е девойката. Не е лошо моме :)

И ще ме покани за кум то това е 100 % ясно :) само кума трябва да си намеря :-o

scanadal
03-01-2010, 08:08
Да се спасява :D
Щом е избрал да се задомява,няма да му провалям плановете.Живота си е негов все пак.Пък и е бивш,нямам тръпка към нито един бивш.Харесва ми новото и неизвестното :)

xoxi
03-01-2010, 08:27
Ако още го обичам ще съм много щастлива за него. Ще съм щастлива, че е намерил сродна душа, обича я, щастлив е с нея и е избрал да продължи живота си само с нея. Това е хубаво :)

3oPuTy
03-01-2010, 09:28
Един мой бивш се ожени,че даже и дете има :)
В началото ми беше малко кофти,но в крайна сметка преди време аз сложих край на връзката ни и е напълно нормално след време да е с друга :)

Chefinkaaa
03-01-2010, 10:24
Ясно е че няма да попреча на свадбата им ... Така е предпочел.. и то тука много зависи кой е сложил край на връзката... И ако все още го обичам и го искам за себе си .. няма да му кажа, че все още е така, понеже съм човек с достойнство и го намирам за тъпо да се молиш на някой да е с тебе и едва ли не да питаш за невъзможното, че чак и да стигнеш до там че да им разваляш свадбата... Просто ако ме покани ще отида, за да го поздравя .. но не и да остана да чуя как и казва "Да" ще се изнеса в някоя махленска кръчмичка да удавя мъката .. :)

hopekiller
03-01-2010, 12:35
Изживял съм нещо подобно. Когато разбрах, бях като парцал. Не знаех какво да правя. И правих най - глупавото - пиех. След това дълго време ме беше яд и си мислех ''Добре, ами ако...?'' До ден днешен, когато се подсетя за това ми е доста неприятно, такаче ако имаш възможност и ако я обичаш - отиваш при нея и и го казваш. Нищо не губиш, а може да спечелиш.

Lincheto
03-01-2010, 12:46
Всички сте с мерак да се напиете. А после?

Emilen
03-01-2010, 13:30
Изживяно. Каквото и да си говорим, в такава ситуация няма адекватна реакция, ако има някакви чувства. Оставате си със спомените и... това е. Времето си минава, а заедно с това изведнъж започвате да схващате, че за вас животът си тече по неговата си логика и нищо минало няма кой знае какво значение. Постепенно чуствата затъпяват, изчезват и остават само спомени, лишени от емоции. Вероятно, понякога се сещате за миналото време. Напомня го някой мирис, случка, музика. Но вече не изпитвате нищо.

Nich
03-01-2010, 16:06
ако наистина трябва да отговоря за бившия ми.... може би ще се пропия от щастие :Д и ще ги благословя да са заедно до смъртта.... ако настоящото ми съкровище обаче ми е станало бившо и тръгне да се жени.... светът ми ....надеждите ми.... ще се срутят тотално... не искам и да си го помислям... а ако е просто по принцип би ми било все едно :)