PDA

View Full Version : Боли ме...



sashit0
02-28-2010, 19:30
Не искам да ви занимавам с проблемите си, но няма с кой да споделям за тях :cry: Вижте вече мразя бившата си най - добра приятелка, защото тя винаги ме е излагала и какво ли още не :cry: В смисъл, че тази година и е 1 в нашия клас и ми открадна приятелите (всички пишат нещо от сорта "vile obicham te" , а аз ги познавам от малки и никога не са ми го писали :cry: Може да помислите, че е от завист (аз това бих помислила), завистта не засяга и краденето на момчета нали ?! Аз се любих в едно момче и тя прави всичко възможно дами го отнеме, за да е по - добра в нещо от мен... А и почва да си позволява да ме обижда пред другите и съм готова да се самоубия само, за да не чуя, че тя е по - добра приятелка от мен ! Боли ме всеки път като почне да ми говори за нас и нашето приятелство ... Какво приятелство по дяволите ! Имам само 3-ма приятели на които мога да се доверя ... Опитвам се да изглеждам добре пред нашите, но всъщност аз почвам да плача в тоалетните в даскало или отстрани него :cry: :cry: :cry: :cry: Не мога да живея с тази болка :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[

sunstreet
03-01-2010, 06:42
Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
Успех. :oops: :-)

sashit0
03-01-2010, 07:53
Мерси :-)

shitaviq
03-01-2010, 15:56
Няма приятели вече или рядко се намират истински приятели, да не говорим за най - добри приятели...

stoenski965
03-02-2010, 08:12
1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.

++ 8) :)

Paramour
04-07-2010, 18:39
Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
Успех. :oops: :-)
това първото е малко като автогол ... ако кажеш нейните, тя ще каже твоите ... така че си помисли
иначе другото е супер! :grin: :grin: :grin:

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:42
Да ти имам проблемите :)

ЗАЕБИ Я ! Не говори с нея, игнорирай я, намери си други приятели, ии скоро ще си намериш друго момче, когато най малко очакваш. Ако продължава да те обижда, прави го и ти. Не позволявай да те тъпче !

monboonbon
04-08-2010, 06:24
Аз пък ако съм на теб хич няма да я мисля. Така ще я натупам, че свят ще и се завие. Не трябва да и позволяваш да ти говори така! И аз съм имала такава приятелка и знам какво е чувството.

SmilezZz
04-08-2010, 06:47
1.Игнорирай я напълно..НЕ говори с нея..Запознай се с други хора от твоето даскало,или извън него..

2.Иначе възможно е да го прави нарочно или ти завижда..Но пределно ясно е,че не ти е била НИКАКВА приятелка..

3.Не мисли за нея..Нито за тези,които са те "оставили" заради нея..Това показва,че не са ти били никакви..

Sisi7u
04-10-2010, 12:18
Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
Успех. :oops: :-)
аз предлагам 1вото ама троянски кон. Пред нея се пр на фр а зад гърба и говориш ;]]
2рото и 3тото също стават ;]]

tedichhkata
04-11-2010, 19:09
1.Игнорирай я напълно..НЕ говори с нея..Запознай се с други хора от твоето даскало,или извън него..

2.Иначе възможно е да го прави нарочно или ти завижда..Но пределно ясно е,че не ти е била НИКАКВА приятелка..

3.Не мисли за нея..Нито за тези,които са те "оставили" заради нея..Това показва,че не са ти били никакви..

подкрепям напълно ;]] просто не си заслужава да се заниманаш с такива хора ;]] Игнорирай я ;]] запознай се с разни хора ;]] не е нужно да са от твоя клас 8) 8) 8)

twilightHeart
04-12-2010, 12:23
Оф, дее*а стегни се. Заради едната пикла ще ревеш. Ти неква сдухла ли си, че не можеш и ти да я обиждаш. Отговаряй и. Познавам мн такива момичета и помни, че нито едно такова не заслужва сълзите ти!