PDA

View Full Version : объркана съм ...



villytooOo
02-28-2010, 22:20
Здравейте , на 14 години съм и имам един проблем, .. не от дъгло време живея в чужбина.. Имам приятелка която познава едно момче от училище ии са мн добри приятели само че аз мн го харесвам .. проблема е че никога не съм го виждала :D а ужасно мн го харесвам , тя ми е расказвала за него и аз само от снимки ии от истории по случайност .. се "влюбих" в него.. Сега през лятото ще се прибирам в БЪЛГАРИЯ ии тя ми е обещала, че ще ни запознаем.. Естествено се радвам .. но незнам как ще издържа толкова време.. ако можете ме посъветвайте как да постъпя за да не полудея ии + ако се запознаем лятото как да постъпя :oops:

trustN0body
03-01-2010, 00:16
Хехе , нищо лично, но такива като теб не мога да ги разбера. Как може да харесваш някого , когото даже не си виждала ? Изчакай до лятото, виж се с него, и тогава ще разбереш дали наистина го харесваш или не. Едно е по снимки и истории, друго си е да го познаваш лично.

villytooOo
03-01-2010, 07:54
:) Знам какво искаш да кажеш .. и аз самата немога да се разбера :) Но мисля да направя точно същото :) сега да не мисля за него и да се "мъча" , а когато си му дойде времето тогава да се чудя к'во да правя :)