PDA

View Full Version : Илиянци



haloooto
02-28-2010, 21:58
Здравейте! Тези дни ще имам път към София и тъй като вкъщи имаме малко финансови проблеми, а пък аз съм си заделила някакви пари и искам да си напазарувам дрешки, обувки и разни дреболийки. Чувала съм, че на Илиянци било много евтино (да, знам, че качеството е под всякаква критика, но така или иначе магазините в моя град, от които аз имам възможност да пазарувам също, предполагам, зареждат от там и само си слагат надценка). Та наистина ли е такава евтиния? Има ли голям избор? Какви стоки се продават? Струва ли си да бия път до там? Изобщо каквото се сетите :) Всяко мнение ще ми бъде полезно :)

FlowerPower
02-28-2010, 22:22
В Илиенци не съм ходила скоро, но доколкото си спомням имаше доста изгодна стока. Аз ти препоръчвам обаче да минеш през Кенвело и ю- би-джинс в ццс или терра нова (мола на Стамболийски и Витошка), а защо не и през Плиска. Има страхотни намаления!

haloooto
02-28-2010, 22:24
Какви са намаленията, по-подробна информация имаш ли :)

krisito9212
02-28-2010, 22:28
Да не правя нова тема :)
Други ден ще идвам в София и ще се разхождам най-вероятно в мола(mall of sofia),графа и витошка.Искам да питам дали има хубави намаления или нови колекции и какви са отзивите ви за коекцията на Бенетон,понеже имам ваучер за 100 лв и искам да си купя дънки ако си харесам.И последен въпрос -можете ли да ми дадете ориентир къде горе долу се намира бутика на "Джулия Контогруни"(за официални и булченски рокли).Знам,че е някъде около Витошка.Адреса е "Хан Аспарух"37 ако има значение :)

heiress
02-28-2010, 22:29
От къде е този ваучер? :oops:

haloooto
02-28-2010, 22:32
http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=3A8871BA6BBB77DB55424A73BBF51107

дано съм помогнала :)

Nakadah
03-01-2010, 01:06
В Илиенци не съм ходила скоро, но доколкото си спомням имаше доста изгодна стока. Аз ти препоръчвам обаче да минеш през Кенвело и ю- би-джинс в ццс или терра нова (мола на Стамболийски и Витошка), а защо не и през Плиска. Има страхотни намаления!

Човек дето иска да пазарува от илиенци щот нема кинти едва ли може да си позволи да влезне в Кенвело!!!

Илиенци е циганския збирнак БУКВАЛНО!!! От боклук по голям. Аз лично не бих купил нещо скапано щото е евтино. Може да си купа само 1 дънки но да са хубави!

cookie_master
03-01-2010, 06:09
Какви са намаленията, по-подробна информация имаш ли :)В Теранова има огромни намаления.Можеш да си купиш тениска за 5 лв или суичър за 15 :)

tWiLigHtgIrL
03-01-2010, 13:47
Какви са намаленията, по-подробна информация имаш ли :)В Теранова има огромни намаления.Можеш да си купиш тениска за 5 лв или суичър за 15 :)
дам..има и много яки роклички за по 5-10 лева :)
а се сещам и за евтини цени на много стилни дрежки на Сливница на Фирмата АМГ ООД ..ама точно адреса не мога да се сетя..а ако си с рейс от Централна Гара..с 85 можеш да питаш за спирката преди Лъвов мост и точно нас пирката е и магазинчето :)

А за Илиенци-не си прави труда изобщо да се разхождаш..в квартала ми е и от познати знам че са пълен боклук стоките а и + тва скоро ще го закриват и всичко е на безценицаа та не се знае коко ще намериш нещо хубаво ..

titinkaa
03-01-2010, 14:55
Нз за Илиянци в София как са нещата ама тука в Пловдив е скъпо там,даже скоро даваха по БТВ че тея анцузи където в илиянци ги продават ги взимали от Хасково на безценица,а в магазина на Илиянци са по 40-50-60лв,пет шест пъти по скъпо отколкото в Хасково да идеш да си го купиш или в Димитровград на пазара,от Улиянци единствено дънки си взимам и то щото съм малко по широка в ханша и там имапо големи модели,иначе нз дали са боклуци или не,ама то вече и нищо хубаво няма и по другите магазини говоря за качество.А иначе има много намаления в мола в Пловдив в Ню Йоркър,Теранова,Кенвело,пр дполагам че и в София са така намалени,а в Бенетон преди 1 седмица влизах и беше страшна скъпотия

silwinka
03-01-2010, 15:25
абе,не е скъпо.
отиди,няма какво да губиш..
все пак не всеки има еднакви парични средства! ;]

FlowerPower
03-02-2010, 16:12
[quote=FlowerPower]В Илиенци не съм ходила скоро, но доколкото си спомням имаше доста изгодна стока. Аз ти препоръчвам обаче да минеш през Кенвело и ю- би-джинс в ццс или терра нова (мола на Стамболийски и Витошка), а защо не и през Плиска. Има страхотни намаления!

Човек дето иска да пазарува от илиенци щот нема кинти едва ли може да си позволи да влезне в Кенвело!!!
...

В момента може :) Има якета, намалени от 100+ лв на 30 :P Тениските почти навсякъде са евтини, а точно в Кенвело има страхотни панталони, но са останали само малки размери :( . От Ю Би Джинс можеш да си вземеш изгодно сънки, ризи и рокли. 1 ден разгледай навсякъде и няма да съжаляваш.

haloooto
03-02-2010, 17:09
Ами и на мен ми се ще да обиколя много магазини, но съм страшно ограничена във времето. Едва ли ще имам възможност да ги посетя (а и как ще се оправя в този голям град), затова исках на едно място всички да си накупя и да е евтино и се насочих към Илиенци :(


А наистина ли ще го закриват? :(

rauwkost
03-02-2010, 17:17
Има страшно много боклуци, цените станаха както и по другите пазари, а колко ми става смешно, като кажете "не ходи на Илиенци защото са боклуци, ходи в Долче и Габана (примерно)" :? Брат ми се изръси доволно за едни дънки от магазин на "Армани", отидохме на Илиенци, и имаше абсолютно същите дънки, но на много по-ниска цена. Имам и позната която работи в МОЛ-а в един от "фирмените" магазини, и тя лично ми е казвала, че зареждат от Илиенци и неговите вносители. Смешно е като се правите на разбирачи и си мислите, че щом е от мола значи е НАИСТИНА марково.

buuu
03-02-2010, 18:47
илиЯнци

haloooto
03-02-2010, 19:16
да де, знам, че е с Я и в заглавието така съм си го написала, просто в последното ми мнение съм се объркала нещо :)

in4et0yy
03-03-2010, 16:53
Отиди в терра нова, там е евтино и има много яки неща :P

krisito9212
03-03-2010, 17:23
От къде е този ваучер? :oops:ами спечелих го от местият магазин за козметика,имаше промоция на омекотител на первол и така.Обаче в бенетон не си харесах нищичко...

Gllory
03-03-2010, 19:36
Отиди в терра нова, там е евтино и има много яки неща :P

Днес бях там и имаше страшни работи .. много готини тениски .. и даже си взех едни много готини дънки ... в момента има и мн.яки намелени работи .. и въобще в целия мол е намалено почти всичко. Не си заслужава да ходиш в Илиянци.. там няма НИЩО хубаво .. винаги като съм ходила съм оставала разочарована ..единственото нещо което можеш да си купиш от там са дънки (но не винаги можеш да си намериш хубави)

пп. ако например имаш 100 лева .. ще си вземеш страхотни работи от TRN и също и в Calliope има хубави неща ;)

malkazlatna
03-04-2010, 16:19
боже питат за илиянци вие казвате за теранова и кенвело.. до колкото илиянци-вчера бя там и пълна мъгла-нито е ефтино нито качествено..даже забелязвам,че някой неща са им по скъпи! 1 моя блуза си я бях купила 23лв. там беше 31..имаше мн готини фанелки с къс ракав, но не са ефтини.За мен лично, там няма ефтини неща, но поне има избор.има и хубави неща в мола в илиянци..но все пак си е леко циганиика..и то СКЪПА :grin: :grin: