PDA

View Full Version : Страх ме е от себе си



uSmivKaLovE
03-01-2010, 11:23
Знам, че всичко, което стана си го правя сама! Защо ли? Много просто. Защото той не е виновен, че ме наранява. Аз просто го позволих. Позволявам го и още. Защото всеки път, в който му кажа, че няма да го потърся повече, потъпквам думите си като го потърся. Не знам, но е по-силно от мен. Ето сега просто искам някакъв контакт с него. Вероятността да получа обида или нищо е голяма. Понякога си мисля, че съм адски слаба и е така, обаче стигам до извода, че явно трябва да си го изживея. Да го търся, докато сама не престана да искам. Но кога ще стане това? Кога ще спра да се унижавам? Постоянно си повтарям всяка една обида от негова страна, но какво ми остава? Обсебена ли съм? Защо се държа така, сякаш не е виновен за нищо? Сякаш не е направил нищо? Какво става с мен?

PsyDoggy
03-01-2010, 11:30
мхм ти си виновна кату гледам... Имаш нужда от важе малко по висок лост и 1 стол :? другото го знаеш.

П.С.: касмет 8)

sunshinepp
03-01-2010, 11:31
Спокойноо и аз бях така преди време . . и честно казано от личен опит няма какво да направиш !
Просто трябва да чакаш и да понасяш всичко, което става ..докато в един момент вече спре да ти пука ;) .. Ще видиш :)
Може да сее лъжеш през това време колко ти е хубавоо с някой амаа . . едно голямо ТЦ ! Трябва да си силна и да не се предаваш . . гледайй напред а пък каквото става, нека си става ! :) :-)

NeENormalen
03-01-2010, 12:54
Момиче!!! ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ, знам кво ти е! С мен беше същото, но без обиди... Просто тя не ми обръщаше никакво внимание... и чак след 2 години ми каза, че й е писнало да я търся, не е искала да ме нарани и ми се извини, че ме нарани... каза ми също да започна да живея в свят в който тя не съществува... Смени града в който живееш или ако не изтрий му номера, скайпа, фейса, майспейса и т.н. и т.н. снимки простотии... кажи си на себе си "Той за мен не е човек, той не съществува", помага, но иска натякване, намери нова връзка след като осъзнаеш самата че си свободна :) дано помогне :)

ivcheto0o
03-01-2010, 14:37
Из4акаи да мине време.Друго няма какво да направиш след като сама осъзнаваш грешката си ,но искаш да продължваш.

onestar
03-01-2010, 17:08
Винаги е така. Когато се привържеш към някого, а след това го загубиш, правиш всичко, за да поддържаш някакъв "контакт" с него... Наред с това, за да задоволиш чувствата си, се унижаваш, търпиш, прощаваш, просиш внимание etc...
Не можеш да се откажеш, защото няма да го поискаш.

Може би ще се получи ако го видиш с друга, ако усетиш, че е щастлив без теб, ще си някак ненужна, а едва ли наред с всичко, което си изтърпяла ще понесеш и това.
Ще се получи също ако получаваш безразличие, вместо обиди, но това не зависи от теб...

Едва ли за момента можеш да направиш нещо, с което да прекратиш случващото се. Ще мине време, ще ти омръзне, ще паднеш твърде ниско и ще почувстваш нужда да се издигнеш отново - тогава ще успееш.

wasch0
03-01-2010, 17:57
Винаги е така. Когато се привържеш към някого, а след това го загубиш, правиш всичко, за да поддържаш някакъв "контакт" с него... Наред с това, за да задоволиш чувствата си, се унижаваш, търпиш, прощаваш, просиш внимание etc...
Не можеш да се откажеш, защото няма да го поискаш.

Може би ще се получи ако го видиш с друга, ако усетиш, че е щастлив без теб, ще си някак ненужна, а едва ли наред с всичко, което си изтърпяла ще понесеш и това.
Ще се получи също ако получаваш безразличие, вместо обиди, но това не зависи от теб...

Едва ли за момента можеш да направиш нещо, с което да прекратиш случващото се. Ще мине време, ще ти омръзне, ще паднеш твърде ниско и ще почувстваш нужда да се издигнеш отново - тогава ще успееш.


Дочасти подкрепям мнението но има едно НО..
Aко го видиш с друга няма да го забравиш.. ще се нараняваш и ще искаш да се бориш, да го имаш отново, ще съжаляваш за изгубеното..

LadyDi
03-01-2010, 18:08
Мазохизмът е голяма работа.
Какво се случи със себеуважението и с това, че ти самият си най-важен?

Take_That
03-01-2010, 20:34
Да го търся, докато сама не престана да искам. Но кога ще стане това? Кога ще спра да се унижавам? Постоянно си повтарям всяка една обида от негова страна, но какво ми остава? Обсебена ли съм? Защо се държа така, сякаш не е виновен за нищо? Сякаш не е направил нищо? Какво става с мен?

Ще спреш тогава, когато ти сама пожелаеш, когато раазбереш, че няма смисъл да го търсиш. И защо въобще го търсиш, мазохистка ли си? Харесва ти да те обиждат ли?!

Остава ти - да се разделиш с него...

Не си обсебена, ти сама си го правиш така.

anonimchetou
03-02-2010, 08:11
винаги съм го казвала и пак ще го повторя важните са първите 1-2 месеца от връзката защото именно тогава всеки един от двамата заема някаква позиция в тази връзка. В твоя случай ти си заела позицията на слабото момиче което всеки път го търси, И точно заради това той пак ще си те наранява защото знае ще ти пак ще му бягаш след гъза. Не трябва така . Трябва ясно да показваш че всичко си има граници. Да не позволяваш да се държат с теб кофти. Трябва да имаш достойнство а ти го губиш всеки път когато си се зарекла да не звъниш но го правиш.. В неговите очи твоите думи например "повече няма да те търся" може би вече звучат смешно защото те познава и знае че ще го потърсиш. Защо не се стегнеш и не му покажеш ясно че може да те загуби..?