PDA

View Full Version : Хранителни Добавки :)



zlat11
03-01-2010, 12:43
Здравейте! Имам нужда от малко помощ.С трима мои приятели ходим на фитнес по 3 пъти в седмицата.Искам да ви попитам може ли да взимаме някакви хранителни добавки-и ако може моля кажете ни марката и дозата :-D .

П.П. -ГОДИНИТЕ 14, 14,15 :P

Valento
03-01-2010, 13:40
Протеин суроватъчен но ако ходите от скоро не е препоръчително да почвате веднага с добавките ... ходете около месец докато ви свикне тялото с натоварванията и след това посягайте към добавките ...

П.С : Няма да е лошо също така да си вземете някакви амино киселини , те са за възтановяване на мускола след тренировка (преимат се веднага след тренировка) :)

InDo
03-01-2010, 16:23
Протеин суроватъчен но ако ходите от скоро не е препоръчително да почвате веднага с добавките ... ходете около месец докато ви свикне тялото с натоварванията и след това посягайте към добавките ...

П.С : Няма да е лошо също така да си вземете някакви амино киселини , те са за възтановяване на мускола след тренировка (преимат се веднага след тренировка) :)

"мускола" С У пич кви са тея грешки стига вече,големи фитнес манияци една дума не можете да напишете... но както и да е!

По темата не бързайте с добавките,направете поне 2,3 месеца стаж и можете да се консултирате с някой напреднал, мисля че така ще бъде най-добре да ви обяснят кое,как,защо и така... но гледайки и годинките ви,мисля че ви е рано за тези неща но това е мое мнение айде и УСПЕХ!

Valento
03-01-2010, 16:34
Протеин суроватъчен но ако ходите от скоро не е препоръчително да почвате веднага с добавките ... ходете около месец докато ви свикне тялото с натоварванията и след това посягайте към добавките ...

П.С : Няма да е лошо също така да си вземете някакви амино киселини , те са за възтановяване на мускола след тренировка (преимат се веднага след тренировка) :)

"мускола" С У пич кви са тея грешки стига вече,големи фитнес манияци една дума не можете да напишете... но както и да е!

По темата не бързайте с добавките,направете поне 2,3 месеца стаж и можете да се консултирате с някой напреднал, мисля че така ще бъде най-добре да ви обяснят кое,как,защо и така... но гледайки и годинките ви,мисля че ви е рано за тези неща но това е мое мнение айде и УСПЕХ!
Грешката е моя за "мускола" не съм си на моето пц иначе знам как се пише спок ;)

Myrth
03-01-2010, 17:38
Защо искате да взимате хранителни добавки? За да напредвате по-бързо?


Няма да напреднете по-бързо с хранителни добавки!

InDo
03-01-2010, 19:58
Защо искате да взимате хранителни добавки? За да напредвате по-бързо?


Няма да напреднете по-бързо с хранителни добавки!

++ така си е! Със всичко е така дори и с химия пак е трудно,въпреки че съм твърдо против нея но си трябва много труд :)

shisharkatapz
03-13-2010, 15:06
ХАХАХАХА :D :D :D няма да напреднат по бързо с хранителни добавки а направо ще излетят,но това е друг въпрос.Вие сте малки,не тренирате както трябва 90% съм сигурен,не се храните както трябва,цигари,най-вероятно и алкохол...и най-важното пари нямате.Добавките са скъпи,говоря за истинските дето чакаш по 2-3 месеца да пристигнат от Америка.Аз например за 7 кила протеин и 600 бр. амино се изтупах със адски много пари(за два месеца).Но диетата ми е диета,тренировките ми са тренировки,всичко ми е ок.

Serseri91
03-13-2010, 15:22
Абе .. аз ви препоръчвам хранителни добавки за разсъдък.Още на 14 имате години растеж пред вас, ако сега тръгнете на фитнес ще си останете ниски, отделно може и да си навредите ако се целите към големите килограми.
Ако все пак искате да ходите на фитнес, изчакайте с добавките.Може да ядете мед, шоколад, яйце преди тренировки, това смятам, че ще ви е достатъчно в началото.И както преди мен казаха след 2-3-4 месеца стаж се консултирайте с човек който е запознат.

Everytime
03-13-2010, 15:26
Защо искате да взимате хранителни добавки? За да напредвате по-бързо?


Няма да напреднете по-бързо с хранителни добавки!

:smt045

05763
03-14-2010, 06:42
Ракия !

Everytime
03-14-2010, 08:57
Ракия !

:lol: :lol: :razz:

kadishona
03-15-2010, 06:15
Абе отивайте да пушите бе, кви са те глупости и както каза 'колегата' ракията също помага, чувал съм че повишава мускулната маса..

А сега сериозно... Земете се стегайте, прочетете нещо в интернет. Не ви трябват добавки наготово, а по-скоро правилно хранене