PDA

View Full Version : Агитка Волов Шумен 2010!!!



NeENormalen
03-01-2010, 13:37
Приятели Шуменци, Нека се съберем и да подкрепим града, в който живеем и/или сме израстнали! Всеки който е навит да се събираме и да крещим НЕ само на шуменския стадион, а и на чужд да пише съобщение! Ако не знаете вече се е свормирала агитка от 6 човека, която посети първия кръг в Албена срещу НЕместния Черноморец Балчик, и показа, че 6 човека имат повече кураж и смелост отколкот 60 моряци и 100 цигани!!!
Имаме песни, знамена, тъпани, шалове... вече текат преговори с ръководството за осигуряване на транспорт и още шалове!!!
Имаме условия само че:
1. Да си БЪЛГАРИН
2. Да си наистина Зарибен!!!
3. Да имаш свободно време
4. Да ОБИЧАШ ГРАДА СИ!!!
препоръчителни:
Да пиеш алкохол 8-) :smt006 :smt006 :smt006


Очаквам съобщения :)

iLovePussyJuice
03-01-2010, 16:20
Плюя ви на селото!
Т'ва по темата ли е? :lol:

dan40123
03-02-2010, 08:37
за горния мога да ти кажа, че Шумен наистина не е от хубавите градове ама ако плюеш на шумен то трябва да почнеш от далеч по-големи градове... огледай се

NeENormalen
03-02-2010, 10:36
Извън Темата сте и двамата... не става въпрос дали Шумен е хубав град, или не е... става въпрос да се обединят около 50-100 човека да крещят по стадионите и да подкрепят отбора... а относно обичащия сок от гениталии... кво да кажа за него... той сам говори за себе си... Заради хора с такива усти България е на това дередже!!!

smeshenmc
03-02-2010, 14:03
Пич , преди 2-3 години си имахме прекрасна агитка , от 17-18 годишни момчета които пътуваха винаги с отбора . Но когато отбора не върви няма и фенове . Последният мач на който ходих беше с/у Черно Море на полуфинала за купата .

iLovePussyJuice
03-02-2010, 15:53
Извън Темата сте и двамата... не става въпрос дали Шумен е хубав град, или не е... става въпрос да се обединят около 50-100 човека да крещят по стадионите и да подкрепят отбора... а относно обичащия сок от гениталии... кво да кажа за него... той сам говори за себе си... Заради хора с такива усти България е на това дередже!!!леко със заучените фразички само :lol:
к'во съм ви виновен аз? :lol:

+т'ва то не става с "аре да се събрем да крещим по стадионите"
отвътре трябва да ти идва...да имаш желание да подкрепяш любимия отбор, а не щото миналата седмица си чул за ГСХ или нещо такова (щото допускам, че случая е подобен :D)

пс- аз имам 1 мач за вашия отбор и дори още си пазя фланелката и гащетата за спомен :D

NeENormalen
03-03-2010, 15:20
А между другото Обичащ Сокове от Гениталии - ТИ от къде си точно че нещо не виждам??? :-o

iLovePussyJuice
03-03-2010, 16:10
А между другото Обичащ Сокове от Гениталии - ТИ от къде си точно че нещо не виждам??? :-oОт Куала Лумпур съм. :-o
К'во значение има от къде съм? ахахах

NeENormalen
03-03-2010, 18:17
Не ме вълнува мн мн от къде си, но си личи че си доста по необразован и недисциплиниран :? крайно време е да погледнеш към теб вместо към хората мъчещи се с всичко налично да създадат нещо красиво!!!

iLovePussyJuice
03-03-2010, 20:03
Не ме вълнува мн мн от къде си, но си личи че си доста по необразован и недисциплиниран :? крайно време е да погледнеш към теб вместо към хората мъчещи се с всичко налично да създадат нещо красиво!!!Като не те вълнува защо ме питаш? :lol:
Как по-точно реши, че съм необразован и недисциплиниран? :D

Съжалявам ако по някакъв начин съм възпрепятствал осъществяването на творенията на естетите. :( :oops:

NeENormalen
03-04-2010, 10:30
Плюя ви на селото!
Т'ва по темата ли е? :lol:
То си личи от километри бе човече, но няма значение, като не ти харесва идеята, защо си правиш труда да пишеш въобще... :-o

iLovePussyJuice
03-04-2010, 20:09
Плюя ви на селото!
Т'ва по темата ли е? :lol:
То си личи от километри бе човече, но няма значение, като не ти харесва идеята, защо си правиш труда да пишеш въобще... :-oАми аз постигнах целта си...и екзистенциално погледнато ме боли куро :razz:

smeshenmc
06-04-2011, 19:25
отбора се подновява ,
собственика на Доростол се е отказал от селяните от силистра
и ще идва на 99% да ни оправи футбола
защото Шумен е отбор с фенове , Шумен е футболен град . :)

Shumen 2010
05-08-2013, 19:53
Приятели Шуменци, Нека се съберем и да подкрепим града, в който живеем и/или сме израстнали! Всеки който е навит да се събираме и да крещим НЕ само на шуменския стадион, а и на чужд да пише съобщение! Ако не знаете вече се е свормирала агитка от 6 човека, която посети първия кръг в Албена срещу НЕместния Черноморец Балчик, и показа, че 6 човека имат повече кураж и смелост отколкот 60 моряци и 100 цигани!!!
Имаме песни, знамена, тъпани, шалове... вече текат преговори с ръководството за осигуряване на транспорт и още шалове!!!
Имаме условия само че:
1. Да си БЪЛГАРИН
2. Да си наистина Зарибен!!!
3. Да имаш свободно време
4. Да ОБИЧАШ ГРАДА СИ!!!
препоръчителни:
Да пиеш алкохол 8-) :smt006 :smt006 :smt006


Очаквам съобщения :)

mojeli da mi napi6e6 nqkolko pesni ?!