PDA

View Full Version : Nivea балсам за коса



magicfairy
03-01-2010, 14:58
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=292_300&products_id=2243

Искам да попитам ползвали ли сте го и доволни ли сте, че косата ми е толкова изстрадала горката, искам да я подхраня малко, да живне. Ако имате и други предложения-слушам. :)

silwinka
03-01-2010, 15:28
едва ли ще стане.
по-добре си прави домашни маски,за подхранване и т.н
много по-хубави,ефикасни и евтини! (:

Бързодействаща подхранваща маска
Намазвате косата обилно с майонеза, увивате я с алуминиево домакинско фолио, а после и с хавлиена кърпа и така стоите между 60 и 120 мин. След това измивате косата с мек шампоан и я оставяте да изсъхне сама. Тази маска - италиански специалитет, се прави веднъж месечно до края на зимата.

Есенна маска
Прави се каша от печена тиква, жълтък и мед - в съотношение 1:1:1.

Зимна маска
Малко по-трудна за изпълнение, но пък много ефектна е зимната маска от 200 мл ракия, в която е пусната шепа жито. Държи се на тъмно и топло място в продължение на 2 седмици. След това се прецежда и към течността се добавят 2 супени лъжици зехтин. От тази смес се втрива всеки път половин час преди миене.

giveupbitch
03-01-2010, 15:44
да ти кажа, аз отдавна съм спряла да вярвам на шампоани и балсами за изтощена коса... сигурно всички съм ги минала,ама ефект-никакъв :D

magicfairy
03-01-2010, 15:47
Отдавна и на домашните маски спрях да вярвам, то какви ли не гадости си не слагах по косата.... Тогава поне предложете някой балсам, с който косата ми ще придобие поне мааааалко блясък или не знам оххххххххххххххх отчаяна съм тотално......

Neopitom3na
03-01-2010, 16:12
на мен ми харесва :P

psych0
03-01-2010, 16:54
аз сега съм с този на Wash and go с пшеница-май сега го рекламират ами хубав е косата ми е някакси по жива :)

Ebullience
03-01-2010, 17:58
Отдели едно 30 лв и си направи терапия с тази маска...
http://zlatnaribka.com/images/intint.jpg
цък (http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=95&products_id=307)

magicfairy
03-01-2010, 18:10
^ Разкажи повече, как действа на косата, за колко време, можеш ли да ми гарантираш, че е качествен, че да дам 30 лв на вятъра...

Shadowsogirl
03-01-2010, 19:26
Аз сега си взех на Лореал 5 Repair. В сряда ще пробвам и щи видя струва ли..

sunshine955
03-01-2010, 20:28
На елсев - розовия балсам за кашмирена мекота е хубав :)
може да не ползваш и шампоана както си решиш - се една и съща ми е косата .. мн омекотява,става гладка и блестяща :)
защо не ти помагат маските ?? ако си правиш маска със зехтин или бадемово маско косата става мн хубава .. :)

Molzinka
03-02-2010, 15:00
Взех си шампоана Elseve 5 Repair. Дано да подейства :( [-o<

Ebullience
03-02-2010, 15:30
^ Разкажи повече, как действа на косата, за колко време, можеш ли да ми гарантираш, че е качествен, че да дам 30 лв на вятъра...
Това е едно от най-добрите неща, които на по-достъпна цена можеш да вземеш на Българския пазар. Питай фризьорката си.. Още от първото измиване ще видиш драстична разлика. Нанася се само на краищата и е хубаво да постои 3-5 мин. Измива се и така... Аз ползвам само Лореал Про и косата ми е плътна, здрава, лъскава, не-цъфтяща и хидратирана от корена до върха, ако искаш и снимки мога да ти пратя :)