PDA

View Full Version : Най-доброто оправдание



wwww
03-01-2010, 16:00
Миналата седмица имам две забележки:
"n.10 се държи безобразно в час" - целият клас се държеше така, но госпожата по Химия не ме харесва и ми писа само на мен.
"n.10 и n.14 говорят в час" - да признавам за тази забележка съм виновен.
Класния каза, че ако утре не му обесня защо имам забележки (в смисъл да обесня, че съм невинен) ще вика родители в училище.
Моля кажете ми какво ще е най-доброто оправдание, което да ме оневини.

7 клас съм.

mrtn
03-01-2010, 16:11
Ще търпиш последствията..
пък и няма да те обесят заради две забележки.. :)

TrickyAngel
03-01-2010, 16:11
По-добре се оправдай пред вашите, отколкото пред класния. Или по-добре кажи истината..

kombarka
03-01-2010, 17:54
Аз съм страшно добра в оправданията.. измислям ги за секунди. 8-)

Например, че целия клас е бил виновен, ама все някой е трябвало да е черната овца. :lol:

cherinka
03-01-2010, 18:04
както си говорихме оня ден с една приятелка "супер много я мислиме и умуваме тая лъжа и колкото и достоверна да звучи, знаем, че накрая няма да ни повярват" :lol:

xoxi
03-02-2010, 06:07
Обясни, че всички така са правили и нямаш представа, защо само на теб са ти написали забележка.
За втората кажи, че си питал за химикалка, лист, молив, острилка или нещо такова.

А другия път си сядай мирно на зaдникa и внимавай в час. Няма да имаш забележки.

Chacho
03-02-2010, 10:04
Кажи, че си говорел в час, просто защото се случва. 40 минути никой не мълчи. А за държанието - кажи, че човек прави грешки и че все пак си 7 клас и понякога се случва да си по-буен. Осъзнаваш си грешката и това е. Да викат за подобно нещо родители си е просто смешно. Ако бях родител, не бих отишъл по повода. И не си измисляй оправдания, само ще си плювнеш на достойнстовото.

Pustinqchka
03-02-2010, 10:37
Ще си носиш последствията, по-добре кажи истината, че най-накрая всичко излиза наяве.

NeENormalen
03-02-2010, 10:42
Миналата седмица имам две забележки:
"n.10 се държи безобразно в час" - целият клас се държеше така, но госпожата по Химия не ме харесва и ми писа само на мен.
"n.10 и n.14 говорят в час" - да признавам за тази забележка съм виновен.
Класния каза, че ако утре не му обесня защо имам забележки (в смисъл да обесня, че съм невинен) ще вика родители в училище.
Моля кажете ми какво ще е най-доброто оправдание, което да ме оневини.

7 клас съм.
Хватката е не да се оправдавай, а да се признаеш за виновен(признат грях- полувин грях), като му обясниш, че жената не те харесва, и само теб гледа какво правиш и що струваш... Аз имах подобен проблем когато бях на даскало... баща ми беше учител и каквото и да се случи в нашия клас (дори мен да ме няма в час) винаги го стоварваха на неговата глава и ме вадеха мен виновен. Отнасях едно коснко и т.н....

onestar
03-02-2010, 11:36
Искаш да измислим нещо, с което да те оневиним при положение, че си виновен? :-o Смешно...

Заставаш пред вашите и им казваш, че си виновен и че ще се стараеш да не се повтаря повече. Чиста работа.

bebity92
03-02-2010, 12:20
Аз съм страшно добра в оправданията.. измислям ги за секунди. 8-)

Например, че целия клас е бил виновен, ама все някой е трябвало да е черната овца. :lol:
И аз така правя :razz:

KumchoValcho
03-02-2010, 16:13
Например, че целия клас е бил виновен, ама все някой е трябвало да е черната овца. :lol:Което е много жалко и тъпо отстрани. Все гледате в чуждата паница ,както се казва.

Веднъж си понесете шибаните последствия бе. Жалкари.

DinViesel
03-02-2010, 17:39
Аз съм страшно добра в оправданията.. измислям ги за секунди. 8-)

Например, че целия клас е бил виновен, ама все някой е трябвало да е черната овца. :lol:

и след като го кажа тва винаги следва " мен другите не ме интересуват , интересуваш ме ти " и до там :D:D

Zarity
03-02-2010, 19:46
Мали,две забележки,ко ше правим ся... 8-)

silwinka
03-02-2010, 21:02
кажи,че не е било нарочно,че не си искал/а и т.н
или пък направо си кажи истината,щото пак ще се разбере.