PDA

View Full Version : От друга планета ли идвам или...?



Zar4e
03-01-2010, 16:14
Пиша тази тема,защото имам чувството,че живея на друга планета...Повечето приятели тръгват с някого само ,,за да се фукат или ей така да не са сами без да изпитват никакви чувства...Скайп връзки има и тн..Има няколко приятели,които наистина фаресват човека до себе си и когато излизаме само мен няма кой да гушне,те си шушукат и там си се хилят...Все едно съм от друга планета...Харесвах момче и то много,отряза ме гадно,но го преживях...Писна ми!Има ли и други като мен?Вече не излизам с приятели...Вървя си сама с единственият приятел,който няма да ме изостави-кучето!Предпочитам да си стоя сама с него в някое кътче на парка и да си мисля ,отколкото да седя с приятели,които се натискат и тн... :booooomb:

ivcheto0o
03-01-2010, 16:19
Спокоино и твоят ред ще доиде.Само се надявам като това стане да не правищ грешката на приятелите си да си с някого без 4уства....

05763
03-01-2010, 16:24
Какво е да имаш чувства ???

hopekiller
03-01-2010, 16:31
Права си до някъде. ''Повечето приятели тръгват с някого само ,,за да се фукат или ей така да не са сами без да изпитват никакви чувства...Скайп връзки има и тн...'', абсолютно, безусловно се съгласявам с теб. Има много такива - и аз имам такива...познати - просто ей така, за идеята. Но не си права за това, че ги упрекваш, че се натискат пред теб. Мисля си, че ако и ти имаше приятел щеше да правиш същото. Мисля си, не съм убеден, защото всеки човек е възпитаван по - различен начин, има различна гледна точка и различна възгледи върху живота си. Още повече не съм съгласен с това, че се затваряш в себе си...наистина, човек в такива моменти има нужда да остане сам със себе си и да поразмишлява, но не за постоянно. Когато са с гаджетата си окей, не излизай с тях щом не ти е приятно, но те едва ли са през цялото време с тях.
А иначе не се притеснявай - ще кажа нещо, което попринцип не обичам да казвам - ''За всеки влак има пътници''. Не губи детството си, то е в основата, на хубавите спомени на един човек. Успех и да пратиш поздрави на кучето.

SoStarstruck
03-01-2010, 16:39
Права си до някъде. ''Повечето приятели тръгват с някого само ,,за да се фукат или ей така да не са сами без да изпитват никакви чувства...Скайп връзки има и тн...'', абсолютно, безусловно се съгласявам с теб. Има много такива - и аз имам такива...познати - просто ей така, за идеята. Но не си права за това, че ги упрекваш, че се натискат пред теб. Мисля си, че ако и ти имаше приятел щеше да правиш същото. Мисля си, не съм убеден, защото всеки човек е възпитаван по - различен начин, има различна гледна точка и различна възгледи върху живота си. Още повече не съм съгласен с това, че се затваряш в себе си...наистина, човек в такива моменти има нужда да остане сам със себе си и да поразмишлява, но не за постоянно. Когато са с гаджетата си окей, не излизай с тях щом не ти е приятно, но те едва ли са през цялото време с тях.
А иначе не се притеснявай - ще кажа нещо, което попринцип не обичам да казвам - ''За всеки влак има пътници''. Не губи детството си, то е в основата, на хубавите спомени на един човек. Успех и да пратиш поздрави на кучето.+1 Винаги хубави мнения даваш.

kronos
03-01-2010, 16:44
Намери начин да се събираш с приятелите. Ако не с тях тогава пробвай да намериш друга компания. Ако излизаш само с кучето си тогава наитина няма да има кой да те гушка.

hopekiller
03-01-2010, 16:44
Винаги съм благодарен, когато някой мисли така.
П.С: Пиша го с червени бузи.

wasch0
03-01-2010, 16:49
Да права си има такива хора, които тръгват с някого само, за да не са сами.. Както казаха вече не можеш да съдиш пирятелите си затова, че си имат пирятели и че се прегръщат,целуват пред теб.. Относно въпроса за чувствата може би още не ти е времето.. Забавлявай се, не се затваряй в себе си.. продължи напред :)

Ravage
03-01-2010, 16:57
И аз не мога да разбера какво е това ... Да погледнеш някого в очите и да кажеш "Обичам те" а на ум да си кажеш "не не е така" ... Къде изчезнаха чувствата ? Какво толкова има привлекателно в това да си с някой просто за да "ходиш" с някой... Това е чиста деградация на ценностната система на повечето хора. Не мога да си представя да съм с някое момиче и ежедневно да я лъжа, че искам да съм с нея и т.н

razores
03-01-2010, 17:27
Намери начин да се събираш с приятелите. Ако не с тях тогава пробвай да намериш друга компания. Ако излизаш само с кучето си тогава наитина няма да има кой да те гушка.



Зависи колко е толямо кучето 8)

nymphadora
03-01-2010, 17:31
Стига сте се самосъжалявали!
Естествено,че има и други като теб,но това не значи,че ще си сама завинаги :? Само не се затваряй в себе си,че ще стане още по-зле

h0usel0ve3r
03-01-2010, 17:35
всякакви лекета ги има вече .. та аз съм виждал една моя приятелка да тръгне със най-добрия ми приятел и то по скайп и после след 10 минути да дойде до тях и да го отреже,като му казва,че е искала да му види използваното изражение (той мн я харесваше) ... та относно по темата ... ей момиче,не се отчайвай не си на 30-40,че да се отказваш живота е на 2-3 крачки от тебе ... твоят ред ще дойде и тогава не допускай грешката на приятелите си и когато кажеш обичам те не мисли с мозъка,а със сърцето си. Желая ти успехи в живота и горе главата :-)

fenastz
03-01-2010, 17:43
И мен ме нервят. Ама кой ме пита ? Намери си хоби.

peshost
03-01-2010, 17:58
И мен ме нервят. Ама кой ме пита ? Намери си хоби.
++ пък и кво те инт. :)

LadyDi
03-01-2010, 18:07
И мен ме нервят. Ама кой ме пита ? Намери си хоби.
++ пък и кво те инт. :)
Ами да. Самосъжалението е много гадно за теб самата, плюс това другите го забелязват и хич не е привлекателно.
Голяма работа като някой не ти е вързал. Не е единствения на света.

kuklichka_bg
03-01-2010, 18:56
Е и аз съм сама,ама не се изолирам... :?

BigFakeSmile
03-01-2010, 18:58
Това, че се изолираш е огроомна грешка. не очаквай принца на бял кон да падне от небето..нужни са много контакти с хора, запознанства, така стават нещата