PDA

View Full Version : Самотата е нещо ужасно.



ThisIsMe
03-01-2010, 16:54
Ще заминава любимият ми.Само ,като се замисля ...толкова мн ще ми липсва..ужасно мн.Свикнала съм да е близо до мен...Свикнала съм присъствието му...Свикнала съм да ме гледа в очите ,така както аз него.Дълбоко зелени..мили красиви,невинни.Мн го обичам ,заедно сме от мн време,но ни предстои дълга раздяла.Сега ме е обгърнала дълбока самота...близките ми са далеч от мен..само той бе слънчевият лъч в живота ми,но сега разбирам че няма как да е постоянно до мен да ме огрява...трябват пари,живота е труден ...налага се слънчевият лъч да огасне ,да се засенчи от мрачните облаци и страшната самота.Мразя я. В сърцето ми ще настане тъжна есен.Сълзите ще се сипят от очите ми,както листата падат от дърветата,бавно,болезнено, тъга.Но какво да се прави.Не винаги става така,както искаме.Самотата боли,но все пак сърцето обича и може би в това се крие силата на любовта :cry: :cry: :cry:

ivcheto0o
03-01-2010, 17:00
Растояние и много време това може да провали връзката независимо колко се оби4ате сега.Все пак вси4ко зависи от годините ви,продължителноста на връзката и какво мислите да правите докато сте разделени.

razores
03-01-2010, 17:24
Растояние и много време това може да провали връзката независимо колко се оби4ате сега.Все пак вси4ко зависи от годините ви,продължителноста на връзката и какво мислите да правите докато сте разделени.


+1

hopekiller
03-01-2010, 17:34
Красиво написано. Какви са критериите ти за много време. Защото, когато си влюбен и си далеч от половинката си много време е дори и един ден. Ако ви делят години един от друг обаче, наистина трябва да разчиташ на късмет. Неискам да те безокуражавам - възможно е всичко да стане. Такаче не бързай с изводите.

ThisIsMe
03-01-2010, 17:39
5 месеца е раздялата ... мн се обичаме ..заедно сме от 3 години и половина.. държим един на друг .говорили сме си мн неща за това време....просто ще ми е ужасно тъжно.

fenastz
03-01-2010, 17:44
Ако наистина се обичате, това е незначително препятствие. :) Имаш ли си вибратор ?

hopekiller
03-01-2010, 17:46
Моя съвет е - взимате си WEB камери и микрофони и през свободното си време нон - стоп на компютрите. Така никой няма да има време за изневяра. Не, шегата на страна. При това положение си мисля, че всичко ще е наред - не мисля, че някого от вас ще иска да наранява човека с когото е 3 години, просто заради идеята. Аз ще стискам палци - стискай и ти с мен, всичко ще е наред ще видиш. След дългата раздяла обаче знай, че ще има един период от няколко дена в които, или ще сте супер щастливи и няма да може да си се нарадвате, или ще е едно тегаво и сиво. Казвам ти го, за да имаш едно наум и да не действаш прибързано. Хайде успех и пиши за прогрес - казвай, кога да пускам палците.

hopekiller
03-01-2010, 17:47
П.С: Личи си, че го обичаш, или че изпитваш супер силни чувства към него, само по начина по който си написала първия пост. Вложила си доста емоции и чувство - пак те поздравявам за него.

buuu
03-01-2010, 17:51
мн кофти :( аз немога без моя слънчев лъч и ден.. пък камоли 5 месеца леле.. но дръж се ..щом сърцето обича времето ще мине бързо и пак ще сте заедно ! няма да се отчайваш :)

LadyDi
03-01-2010, 17:59
Ако наистина се обичате, това е незначително препятствие. :) Имаш ли си вибратор ?

Yep :)
Не го оплаквай все още човека, жив е, а и не заминава во веки веков.

Faces
03-01-2010, 18:57
Знаеш ли като прочетох написаното от теб ми изплува в съзнанието цитат от една песен който ми се струва много подходящ "Болката красива е и трябва да можем да я обичаме защото тя е до нас когато ги няма близките..."

SpOrTs_GiRl
03-01-2010, 19:23
Я престанете с негативизма.... Аз не видях приятеля ми 4 месеца и половина, но ВЯРВАХ.. и какво .... когато се видяхме сякаш се обикнахме още повече. :) ... Е.. сега е друго от негова страна.

ShtrudeL
03-01-2010, 21:30
О боже толкова е лигаво. О.О Не драматизирай. Той не умира. О.о Вярно,че е ужасно ужасно гадно ама това е прекалена драма...

Nakadah
03-02-2010, 03:39
Ще заминава любимият ми.Само ,като се замисля ...толкова мн ще ми липсва..ужасно мн.Свикнала съм да е близо до мен...Свикнала съм присъствието му...Свикнала съм да ме гледа в очите ,така както аз него.Дълбоко зелени..мили красиви,невинни.Мн го обичам ,заедно сме от мн време,но ни предстои дълга раздяла.Сега ме е обгърнала дълбока самота...близките ми са далеч от мен..само той бе слънчевият лъч в живота ми,но сега разбирам че няма как да е постоянно до мен да ме огрява...трябват пари,живота е труден ...налага се слънчевият лъч да огасне ,да се засенчи от мрачните облаци и страшната самота.Мразя я. В сърцето ми ще настане тъжна есен.Сълзите ще се сипят от очите ми,както листата падат от дърветата,бавно,болезнено, тъга.Но какво да се прави.Не винаги става така,както искаме.Самотата боли,но все пак сърцето обича и може би в това се крие силата на любовта :cry: :cry: :cry:


ще го преживееш, нито е първия, нито последния