PDA

View Full Version : fitness za na4inae6t



GredaXXX
03-01-2010, 18:11
Zdraveite vsi4ki,ako moje malko pomo6t iskam da napravq nqkakav relef(gyrdi,plo4ki,ryce) no sym na4inae6t :shock: na 14 sym 1.75, 60 kilograma.Molq kazvaite kakvi oprajneniq na den kolko pyti i t.n.Blagodarq predvaritelno :)

Valento
03-01-2010, 18:26
Zdraveite vsi4ki,ako moje malko pomo6t iskam da napravq nqkakav relef(gyrdi,plo4ki,ryce) no sym na4inae6t :shock: na 14 sym 1.75, 60 kilograma.Molq kazvaite kakvi oprajneniq na den kolko pyti i t.n.Blagodarq predvaritelno :)
Така ...
1: В сайта се пише на кирилица ...
2: Упражнения - Коремни преси (на шведска стена) , лежанка , полулег , скрипец , и това е за килограмите на лежанката започни с максимум 15 килограма да можеш да свикнеш на натоварванията ... и вземи с теб някой приятел да ти пази .. общо взето за релеф се правят упражненията с малко килограми ... за гърдите е леженката и полулега .. а за цепката между гърдите флайс.
Погледни тази страница http://www.bb-team.org/fitness/exercises/ и виш за всяка мускулна група , какви упражнения се правят.Успех в начинанието. :)

PsyDoggy
03-01-2010, 20:34
Въпрос по темата който можеби и тойа пич се пита. От релефа постига ли се обем на гардите или само се изчистват мазнините ... Смисал можеш ли да напраиш "големи" на външем вид гърди чрез малко кг. и мн. повторения (релеф) :?

Valento
03-01-2010, 20:40
Постига се обем на гърдите .. но като със приемането на разни вещества (химия) , релефа си е релеф , очертава мускулите и те прави готин ...

hamilcar
03-02-2010, 08:18
Има важна тема, която може да помогне. Също така кирилицата е абсолютно задължителна ! А отгоре на всичко темата се повтаря за не знам кой път.