PDA

View Full Version : Когато не му пука..



kombarka
03-01-2010, 17:22
Не знам дали темата е точно за тук, ама.. уатевър.

Какво става, когато покажете на някого, че сте разочаровани, а на него не му пука изобщо (по-скоро не се опитва да оправи нещата). Просто някакви стабилни взаимотношения изведнъж да се прецакват и все едно нищо не е било. Нима на този човек не му пука?.. Или чака аз да оправя нещата? :? :o

nymphadora
03-01-2010, 17:37
ми като не може да разбере,че съм ядосана се ядосвам още повече..после ми минава :D

anisummer
03-01-2010, 17:47
В такива моменти аз просто оставям нещата и те си се подреждат. (това работи)

buuu
03-01-2010, 18:00
ми като не може да разбере,че съм ядосана се ядосвам още повече..после ми минава :D

+1 ама понякога ако е нещо маловажно или тъпо не отразявам много :lol:

SoStarstruck
03-01-2010, 18:01
ми като не може да разбере,че съм ядосана се ядосвам още повече..после ми минава :D

LadyDi
03-01-2010, 18:03
Моят мъж е толкова дебелокож в това отношение. Пък и на всичкото отгоре е разсеян, все нещо не е както трябва, непрекъснато имаме поводи да мърморя.
Какво се случва? Един ден се обърна и ми каза: "Лай си, хич не ми пречиш". Първо се ядосах, после като се замислих ми стана смешно.
Голяма работа. Ако се обичате и държите един на друг, дребните разочарования се преглъщат лесно. Ако е направил нещо, с което да разклати доверието ти в него, а после се държи все едно не му пука - трябва да говорите. За да разбереш дали си заслужава да инвестираш чувства там.

onestar
03-01-2010, 18:31
^^ И аз понякога оставям нещата да се подредят, но това не е решение. Ако не се говори за проблема, ако не се търси решение, той винаги ще се повтаря, а целта е да се премахне.

Предполагам той не знае как да оправи нещата. Или не мисли, че е нужно. Знае, че след известно време всичко ще е наред, затова не полага усилия.
Намали малко тази сигурност.

pepschy
03-01-2010, 19:05
ощее повече се ядосвам ;дд :lol: [/i]

Take_That
03-01-2010, 20:19
В такива моменти аз просто оставям нещата и те си се подреждат. (това работи)

+++
Но пък понякога трябва да се предприеме нещо :)

ShtrudeL
03-01-2010, 21:26
Това много не го понасям. Да ми се сърдят като демонстратират "разочарование" и цупене с очакване да почна да се извинявам първа... как пък не...ще ми се сърди някой си за глупости пък аз ще му падам в краката...

Nakadah
03-02-2010, 03:51
Не знам дали темата е точно за тук, ама.. уатевър.

Какво става, когато покажете на някого, че сте разочаровани, а на него не му пука изобщо (по-скоро не се опитва да оправи нещата). Просто някакви стабилни взаимотношения изведнъж да се прецакват и все едно нищо не е било. Нима на този човек не му пука?.. Или чака аз да оправя нещата? :? :o

ти кво искаш да ти каже бе. че му пука и ще се промени само заради тебе? че ще направи всичко за тебе и ще ти ходи по малкото пръстче?

ех мечти мечти....

FromAutumToAshes
03-02-2010, 05:04
Мисля че и двата варианта са възможни... Да е прекалено коравосъредечен и наистина да не му пука, или от инат да чака ти да предприемеш нещо.. Но няма как да знаем, единствено ти можеш да дадеш отговора на това :)

silky92
03-02-2010, 06:48
В абсолютно същата ситуация съм и аз и не знам как може хората да забравят толкова бързо или поне това да показват.. много гадно :?

Assshley
03-02-2010, 08:04
Това много не го понасям. Да ми се сърдят като демонстратират "разочарование" и цупене с очакване да почна да се извинявам първа... как пък не...ще ми се сърди някой си за глупости пък аз ще му падам в краката...