PDA

View Full Version : Какво по дяволите правя ????!!!!



essential919
03-01-2010, 18:28
Даже не знам как да ви опиша ситуацията :x Значи от 1 година съм влюбена в един мой съученик , но до днес нищо не се получава и то заради кой - МЕН ! Сигурно ще ме сметнете за луда за това , което ще ви кажа , но е истина за съжаление :X Та въпросното момче се опитваше да се сприятели с мен , но аз се държах необяснимо отчуждено. Е той също не е от най-свестните - целия клас го мрази , но както и да е един ми каза айде да станеме приятели , а аз какво му казах :X:X:X:X - НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ТИ ПРИЯТЕЛКА ! Представяте ли си ?!!!!!! E кажете си мнението , защо според вас правя така?Айде тва е от мене , че си изплаках очите X:X:X:X

milan4eto
03-01-2010, 18:41
Наистина много кофти си се държала...Еми според мен няма да е зле от тук на нататък да се опиташ да се държиш по-мило с него. Заговаряй го често, опитай се да намериш с него обща тема за разговор. От там нататък като се опознаете по-обстойно може да се получат нещата. :)

rosse13
03-01-2010, 18:50
Разбирам те и аз съм така-когато усетих че се сближавам с момчето което харесвам започнах да се отчуждавам. :shock: много е гадно и си нямам идея защо го правя.

BigFakeSmile
03-01-2010, 19:02
може би те е страх от нещо, толкова си го искала, и сега от страх допускаш грешки
Но и може би още не е късно, покажи му, че се интересуваш от него, не го отблъсквай

pussucetka
03-01-2010, 19:16
ми бъди себе си е, покажи му че се интересуваш от него.. к'во толкоз..

:P

speedemon5
03-01-2010, 19:17
Това момче защо целия клас го мрази.Може да е направил нещо.Ако е така въобще не се мъчи с него

Take_That
03-01-2010, 20:10
Според мен се държиш така, първо защото "целия клас го мрази" и второ, защото се страхувш от това, което чувстваш. Покажи му, че не ти е безразличен :)

SuperBadSuperFresh
03-01-2010, 20:15
От човек,който те пита "Искаш ли да сме приятели?" и от човек,който отговаря "Не искам да съм ти приятелка" не можеш да очакваш друго освен заобикалки и почти изцяло безмислени диалози.На сила сближаване не става-откажи се.

Nakadah
03-02-2010, 03:46
Даже не знам как да ви опиша ситуацията :x Значи от 1 година съм влюбена в един мой съученик , но до днес нищо не се получава и то заради кой - МЕН ! Сигурно ще ме сметнете за луда за това , което ще ви кажа , но е истина за съжаление :X Та въпросното момче се опитваше да се сприятели с мен , но аз се държах необяснимо отчуждено. Е той също не е от най-свестните - целия клас го мрази , но както и да е един ми каза айде да станеме приятели , а аз какво му казах :X:X:X:X - НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ТИ ПРИЯТЕЛКА ! Представяте ли си ?!!!!!! E кажете си мнението , защо според вас правя така?Айде тва е от мене , че си изплаках очите X:X:X:X

ех защо ли съм го минал (аз бях момчето и ме мразиха щото най-красивото момиче в даскалото си падаше по мене, ама се правеше на 2 стинки)

познай кво стана, след 2 месеца спрях да и говора, и така докато завърших.... трябваше да и видиш погледа като ни връчваха дипломите... жалко че не можех да го снимам...

:razz: :razz: :razz:

извод: ЗА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ ТИ ДРЕМЕ ЗА НА НЕКВИ ИДИОТИ МНЕНИЕТО?

FromAutumToAshes
03-02-2010, 05:09
Направила си го 'щото си тъпа малка 14 годишна с недоразвит мозък кифличка. Дано съм максимално ясен :)

essential919
03-04-2010, 17:25
Тва е проблема , че не съм на 14 :D

pepschy
03-04-2010, 17:40
Според мен се държиш така, първо защото "целия клас го мрази" и второ, защото се страхувш от това, което чувстваш. Покажи му, че не ти е безразличен :)

ии аз така мисляя +1 :-)

blue_ice
03-04-2010, 18:29
е хубу де на мен ми стана интересно защо целия клас го мрази 8-) и бтв доста гаден отговор си му дала кат те е помолил да станете приятели :D ако бях на негово място доста щях да съм обидена.. и се пак ако ти пука за него почни да се държиш по-мило се пак с държанието си го караш да мисли, че му се сърдиш

ayhan4o
03-08-2010, 21:26
постъпила си супер отвратителноо...ноо можеш да поправиш нещата, така че побарзай... :o :o