PDA

View Full Version : Бях глупаво лапенце



LambOfGod
03-01-2010, 18:44
Наистина бях глупаво лапенце.
Вече не съм.
Тази тема никой няма да знае каква е! МУАХАХАХАХАХА!

cherinka
03-01-2010, 18:47
Защо се чувстваш едва ли не по-нисша от него, затова, че не си правила секс преди?
Това не е ревност... завист е...

LambOfGod
03-01-2010, 18:49
Защо се чувстваш едва ли не по-нисша от него, затова, че не си правила секс преди?
Това не е ревност... завист е...


Сега се замислих... И май наистина си права. Много ти благодаря... :)

BigFakeSmile
03-01-2010, 19:08
това е адски глупаво...не можеш да очакваш той да е нямал други преди теб, а секса е неизменна част от една връзка, особено ако Момчето е по-голямо от теб, не постъпвай детински, за да не съжаляваш после...Да не би да те е страх, че той има повече опит от теб и има с коя да те сравни, а ти не? Това е напълно безсмислено.
"Ревност е егоцентризъм, да се самоприживееш като единствен и уникален, да навлезеш в личното пространство на любимия и да се опиташ да присвоиш неговата свобода."
Хубав цитат е това, помисли малко върху него...

ShtrudeL
03-01-2010, 21:36
Човече 1...това не е ревност ^^

ivcheto0o
03-02-2010, 11:10
Защо се чувстваш едва ли не по-нисша от него, затова, че не си правила секс преди?
Това не е ревност... завист е...

hopekiller
03-02-2010, 11:43
Каквото и да направиш неможеш да промениш нещата. Спал е - минало време, а знаеш че то неможе да се променя, освен във филмите. Такаче няма какво да гризеш нокти и да ти побхеляват косите. Ако го обичаш трябва да свикнеш с факта.

soul1199
03-02-2010, 14:46
това е адски глупаво...не можеш да очакваш той да е нямал други преди теб, а секса е неизменна част от една връзка, особено ако Момчето е по-голямо от теб, не постъпвай детински, за да не съжаляваш после...Да не би да те е страх, че той има повече опит от теб и има с коя да те сравни, а ти не? Това е напълно безсмислено.
"Ревност е егоцентризъм, да се самоприживееш като единствен и уникален, да навлезеш в личното пространство на любимия и да се опиташ да присвоиш неговата свобода."
Хубав цитат е това, помисли малко върху него...

ReachlessGirl
03-02-2010, 16:01
Аз тази "неизменна част" съм я пропуснала с по - голямото момче от мен и в предишната ми сериозна връзка и в сегашната .. ии не съжалявам ако трябва да съм честна! :-o Страх от това да я сравни с някоя друга .. нима повечето жени не се страхуват точно от това, защото не веднъж са ставали свидетели и потърпевши? пф ..

Към авторката .. по - скоро е страх от това да не го загубиш, а не от това да не "навлезеш в личното му пространство .. да се опиташ да присвоиш неговата свобода" .. :lol: Нормално е да не искаш да свършва вашата приказка, но понеже ти се струва твърде хубаво, за да е истина и за това малко или много се е породил този страх у теб .. аз не виждам нищо глупаво в това .. е да не е хубаво, но определено няма да помогнат упреците .. :-o Няма нищо лошо в това да искаш да си "единствена и уникална" за него, защото точно това те прави различна от всички останали ..
Как да го преодолееш? .. иска ми се да ти кажа "опитай се не е трудно", но не мога .. мога само да ти напиша "опитай и всеки път когато усетиш ревност или страх го наречи се сещай за това колко хубаво ви е заедно и в крайна сметка как няма особено голяма полза от това да се здърпвате макар и за такива малки неща" .. успех! :)

vesito13
03-02-2010, 17:50
Не може винаги да чакаш момчето, с което ще имате еднаква бройка сексуални партньори. Щом наистина се разбирате и всичко е като в приказка, опитай се да преглътнеш тази твоя "ревност". Нищо няма да промениш, като изключим, че има шанс да развалиш връзката ви.

ef4etyYy
03-02-2010, 17:53
да не ти пука за предишните с които е спал, нали сега е с теб и спи с теб и обича теб!

ScionOfStorm
03-02-2010, 18:03
да не ти пука за предишните с които е спал, нали сега е с теб и спи с теб и обича теб!

мдам, безотказна логика. миналите неща са си минали, както и емоциите, свързани с тях.

ти си му в настоящето и ти си наред; другите просто си бледнеят. (:

BigFakeSmile
03-02-2010, 19:37
Хилари, каква е тази насмешка, с която коментираш отговора ми?
Знаем, че в твоите връзки секса не участва, добре, не го налагай на всички, имах предвид за порастнали хора, със здрав разум. Не разбирам какво нормално намираш в това да ревнува (да се дразни), че той е имал други преди нея, аз бих се радвала. От голямо значение е момчето, което ще отнеме девствеността ти да има опит и да знае какво прави, лично мнение. :)

LadyDi
03-02-2010, 19:43
Веднъж щом те отворят, сексът си е важен във връзката. Допреди това е нормално да си мислиш, че може да има истинска любов без секс.

А по темата. И аз съм ревнувала от предишните, които е докосвал и с които е правил секс. С времето минава. И наистина - важното е, че сега е с теб :)

ReachlessGirl
03-03-2010, 05:10
имах предвид за порастнали хора, със здрав разум.
извинявай, но за моите скромни близо 18 години не смятам, че бих се причислила към малките деца .. :? :? За сега все още не съм и изперкала .. същото се отнася и за момчето до мен, който даже е по - голям с 3 години ..

Не разбирам какво нормално намираш в това да ревнува (да се дразни), че той е имал други преди нея, аз бих се радвала.
Пак казвам .. ревност малко вероятно! По - скоро страх от това да не бъде сравнявана, дори и заменена .. просто си има хора и хора това е .. аз не казвам, че е хубаво даже е доста лошо, защото много връзки се провалят заради това нещо, но в крайна сметка човешко е .. има много по - големи прегрешения от това..

От голямо значение е момчето, което ще отнеме девствеността ти да има опит и да знае какво прави, лично мнение. :)
тук няма как да споря .. (: