PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



sladkish_14
03-01-2010, 19:02
.. да чувствам сякаш презрение към него,, Чувствам се .. мхм толкова излъгана! То е сякаш да искаш едно кученце толкова много, толкова време, и когато най - накрая видиш кученцето в ръцете на човека, който очакваш, че ще ти го даде- той пред очите ти да го даде на друго детенце.. а ти толкова силно си го искал и си вярвал на обещанията му, че ще бъде твое.Еми да, мина време, мина година и малко отгоре. Тогава защо изпитвам една болка от това да гледам новата му приятелка на профила му с думи написани 'обичам те, гушинко (h)' ,, НЕ бе, не го обичам вече.Не съм вманиечена бивша.Излъгана се чувствам ! Водеше ме при родителите му, при приятелите му - 2 години ! Кълнеше се, обещаваше, какви неща само ми казваше и какво ? Не мога да повярвам, че ме излъга така подмолно и страхливо си тръгна.А сега тръгнал на друга да ми го обещава ми яд ме е, как да не изпитвам болка,. Край на изповедта .. Та май не е нормално ? Как мислите ?

SpOrTs_GiRl
03-01-2010, 19:06
Повече от нормално е.

sladkish_14
03-01-2010, 19:14
Благодаря.Почувствах се по - добре. :)

SpOrTs_GiRl
03-01-2010, 19:18
... кой знае как е прозвучало, аз даже не се аргументирах .... Но найстина - разбирам болката ти, тя няма да спре за ден или за два - това е едно безумно предателство, което може би няма да разбереш с времето.. А и кой би могъл? .....
И не, не търси нещо, което "да те разведри" ... Хубавото само ще дойде и ще отнеме болката ти. :)

Take_That
03-01-2010, 20:09
Абсолютно нормално

SuperBadSuperFresh
03-01-2010, 20:11
Нормално е,успокоявай се,че най-вероятно и новата му е поредната "единствена" и колко му е някой ден и тя да си го отнесе.

anonimchetou
03-02-2010, 08:17
Нормално е. От една страна се чустваш излъгана защото си вярвала на думите му и т.н. и сега като го гледаш как е по същия начин мил с другата и може би ти става гадно и се сещаш за нещата които сте преживели и ти е говорел затова се чустваш излъгана. . защото си му вярвала.. може би и разочарование има нз.. ! Давай напред нека са си заедно ти се фокусирай върху себе си какво обичаш да правиш , кое те прави щастлива напук на всичко бъди хепи !

LadyDi
03-02-2010, 08:26
Ти очакваше да се ожени за теб ли?

Sofff
03-02-2010, 10:57
нормално е след като скоро сте се разделили ... да ти е кофти да гледаш как е с друга ... но спокойно с времето ще спре да ти пука ...

ivcheto0o
03-02-2010, 11:01
Нормално е. От една страна се чустваш излъгана защото си вярвала на думите му и т.н. и сега като го гледаш как е по същия начин мил с другата и може би ти става гадно и се сещаш за нещата които сте преживели и ти е говорел затова се чустваш излъгана. . защото си му вярвала.. може би и разочарование има нз.. ! Давай напред нека са си заедно ти се фокусирай върху себе си какво обичаш да правиш , кое те прави щастлива напук на всичко бъди хепи !

Mimchy
03-02-2010, 12:41
Няма вечни неща ,с всеки е така - ходим с някого,ксъаме ,после с друг , и с друг..докато някой ден не срещнеш човека , с когото се разбираш и искате да сте заедно :) Не трябва да те е яд и да ти е гадно,защото и ти след него си имала или ще имаш други приятели и ще им се радваш както на него

HappyBoo
03-02-2010, 12:43
Нормално е да се чувстваш така, но не и след година. Явно още го обичаш колкото и да отричаш. Яд те е, че той си е намерил друга и по някъкъв начин е продължил на пред без теб. Спри да се самосъжаляваш и тормозиш, нищо няма да постигнеш така. Вдигни глава и продължи на пред и ти. Няма нищо вечно, запомнете го.; )

BonbonaBaby
03-02-2010, 12:44
Ми виж са.. ако е бил някъф смотаняк си е напълно нормално, ама ти не си предполагала,че може да е такъв ...точно заради това винаги трябва да се опита ... рано или късно всичко излиза на яве .... :?