PDA

View Full Version : ЗА АИКИДО ХЕЛП ПЛС !!!!



ElectricFire
03-01-2010, 19:08
Някои може ли да ми каже кво представлява аикидо и как главно минават тренировките и ако знаете къде има в плевен да се тренира , от колко 4аса са тренировките и парите.


благодаря предварително :)

Bimmer
03-03-2010, 18:14
Според мен есенцията на това бойно изкуство се състои в това да изчакаш противника ти да те атакува, да го контрираш, повалиш и заключиш. При нас тренировката винаги започваше със щателна загрявка, след това сенсея ни подрежда и показва новите ( и не само ) техники, които ще правим с партньор за определено от сенсея време. Минаваше около нас, наблюдаваше, казваше грешки и показваше индивидуално. После ни нареждаше и цикъла се повтаряше докато не свърши тренировката.


1. Клуб по Айкидо към БАА - Плевен
(Българска Айкидо Асоциация) -
инструктор сенсей Даниел Адамов - 1 дан
място: училище Йордан Йовков - бившата Математическа Гимназия -Гео Милев
време:понеделник,сряда,чет ъртак и петък от 19:30 до 21:00
неделя от 18:00 до 19:30 медитация и работа с бокен



Плевен
АЙКИДО КЛУБ Плевен
Доджо
СОУ "Христо Смирненски", спортна зала

Инструктори
Мариан Г. Николов 1 Дан
Седалище

телефон / факс +359 (64) 453159 +359 (64) 453159
това беше всичко, което намерих. Надявам се съм ти помогнал. Успех, и знай, че ти трябва минимум, ама минимум година, за да изградиш нужната основа за надграждане. Постоянството му е майката

Nekadyrnika
03-16-2010, 20:58
Treniral sam 4 godini no vav Varna. Stignah 3-to kiu (predi kafeviq). Zavisi kakvi celi imash. Ako iskash da natupash nqkoi tva ne e na4ina. (zatova se naso4ih kam MMA) . Aikido e po skoro filosofiq otkolkoto BI. Za poddarjane na forma (kardio) , dobra podvijnost e idealno. Trenirovkite proti4at v zau4avane na osnovnite kliu4ove , zahvati ,sabarqniq, a po natatyk se slivat i se pravqt razli4ni kombinacii. Kato v tancite i gimnastikata e - za razli4nite ispiti u4ish opredeleni "horeografii" i "sy4etaniq". Sajelqvam za latinicata ama me marzi da go napisha na bulgarski :)