PDA

View Full Version : Защо по дяволите винаги им се връзвам??



niichety
03-01-2010, 19:48
Такааммм..абсолютно винаги когато харесвам много някое момче го казвам, после се оказва, че някои друг негов приятел ме харесва (мой много добър приятел)..отхвърлям го, после първият ми разбива сърцето, скъсвам се да рева, след година чувствата отново се връщат, неговите уж се появяват за дългия перод от 3-4 седмици, връзвам му се, а после патя от тва..Толкова ме е яд просто не знам как да го опиша. И винаги става така.. После пак си блъскам главата колко съм тъпа и как може да се връзвам на някви 15 годишни идиоти..Просто имах нужда да споделя ;д


Също така да питам как ако някой от вас се е справял с тва, когато му се отвори шанс да е с човек, разбил му сърцето, как го преодолява и казва не, въпреки, че още има чувствата към този човек?



Е*аси несвързаното стана..Все тая. ;д

SpOrTs_GiRl
03-01-2010, 19:49
Яя ... най-добре остани сама за малко, какво ги въртиш толкова тия връзки ....

niichety
03-01-2010, 19:52
Сама съм отт 5 или 6 месеца и от тогава го харесвам тва момче ;д и не ги "въртя" връзките ;дд

fenastz
03-01-2010, 20:01
Щото не знаеш какво желаеш. Бтв като се връзваш на мойте себеподобни 15-годишни идиоти, ти на колко си :-o

SuperBadSuperFresh
03-01-2010, 20:17
Е,поне вече си го осъзнала и другия път ще имаш едно на ум.Междувременно се концентрирай на себе си и приятелите си :-P

whocaress
03-01-2010, 20:59
Не гледай толкова сериозно на нещата.. много по-лесно е без чувства, но пък после разбираш, че чувствата дори и лоши са хубаво нещо.. Nickelback-Pain чуй я (:

Nakadah
03-02-2010, 03:44
Такааммм..абсолютно винаги когато харесвам много някое момче го казвам, после се оказва, че някои друг негов приятел ме харесва (мой много добър приятел)..отхвърлям го, после първият ми разбива сърцето, скъсвам се да рева, след година чувствата отново се връщат, неговите уж се появяват за дългия перод от 3-4 седмици, връзвам му се, а после патя от тва..Толкова ме е яд просто не знам как да го опиша. И винаги става така.. После пак си блъскам главата колко съм тъпа и как може да се връзвам на някви 15 годишни идиоти..Просто имах нужда да споделя ;д


Също така да питам как ако някой от вас се е справял с тва, когато му се отвори шанс да е с човек, разбил му сърцето, как го преодолява и казва не, въпреки, че още има чувствата към този човек?

а после мъжете били тъпия пол който ходи по малкия пръст на жените...



Е*аси несвързаното стана..Все тая. ;д

niichety
03-02-2010, 15:22
Ми на 13 съм ;д Иначе да, тва се опитвам да правя-да обръщам повечевнимание на себе си и приятелите си

ReachlessGirl
03-02-2010, 15:28
Първо за "дългия" ти живот на 13 годишна е още прекалено рано да се вкарваш във филмите + това е напълно излишно .. :?

Второ .. не бих се върнала при човек, който ми е разбил сърцето, защото ще го направи отново! :?

iveto90
03-02-2010, 15:30
Първо за "дългия" ти живот на 13 годишна е още прекалено рано да се вкарваш във филмите + това е напълно излишно .. :?

Второ .. не бих се върнала при човек, който ми е разбил сърцето, защото ще го направи отново! :?

напълно съм съгласна с адашката!!!

niichety
03-02-2010, 20:45
Точно тва се опитвам да правя..

DarknessAngel
03-03-2010, 21:18
Добре. А сега се поспри малко. :) Имам няколко въпроса
Определението "Абсолютно винаги" колко случая включва ?
Уважаваш ли се ? ( След като е "разбил сърцето ти" и си плакала толкова много си се вързала отново ?)
Защо не си намериш някакво друго занимание освен момчетата и отхвърлянията например :) ?
Защо слагаш под общ знаменател всички 15 годишни ? Това,че някои се развиват по-късно не значи,че останалите са идиоти ... ?

И,да, имах втори шанс и казах "не" , въпреки, че исках да изкрещя едно очевидно "да", просто защото веднъж загубено не е същото. Ако и мислиш за себе си няма да оставиш да те правят на маймуна. :lol:

nymphadora
03-04-2010, 08:07
Не знам по дяволите!!! :lol:

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:34
Първо :Хахах то като гледам май и ти си там някъде (14-15 годишна..) xD
Второ : Винаги ? :lol: Я ми кажи с колко момчета си имала "връзка", ако 2 седмици ходене изобщо може да се нарече връзка... Или просто толкова ги харесваш тия момчета.. Отговора си го знаеш ти и честно казано не ме интересува.. В закючение ще ти дам един съвет : Вземи се осъзнай ;)

gret4ety
03-04-2010, 11:44
Еми ще ти отговоря с въпрос... Защо по дяволите винаги им се връзваш ?! 8-)

soul1199
03-04-2010, 18:53
ако си мислиш,че на 15 знаят,кво искат :lol: споко,тва е само временен етап :)