PDA

View Full Version : Малко опит (:



whocaress
03-01-2010, 20:53
Здравейте на всички (: Значииии от известно време ходя с едно момче.. което е значително по-голямо от мен ии съществено има по-голям опит. Когато сме заедно ии когато се натискаме той прави всичко, всмисъл той ме целува по врата опипва ии бла бла.. искам да ми дадете идея какво да направя за да му стане хубаво.. по възможност нещо различно от да го целувам по врата и да си сложа ръката на к*ра му (: П.С Девствена съм П.С2 Ще се радвам ако сред хилядите обиди сега, Бог знае за какво, някой да ми каже наистина някаква идея.. къде да пипам или нещо такова ;р хех (:

Bukmop
03-01-2010, 21:14
Здравейте на всички (: Значииии от известно време ходя с едно момче.. което е значително по-голямо от мен ии съществено има по-голям опит. Когато сме заедно ии когато се натискаме той прави всичко, всмисъл той ме целува по врата опипва ии бла бла.. искам да ми дадете идея какво да направя за да му стане хубаво.. по възможност нещо различно от да го целувам по врата и да си сложа ръката на к*ра му (: П.С Девствена съм П.С2 Ще се радвам ако сред хилядите обиди сега, Бог знае за какво, някой да ми каже наистина някаква идея.. къде да пипам или нещо такова ;р хех (:

Просто го докосвай ;) ще разбереш дали му харесва или не от реакциите му ;) или по-точно го "копирай" каквото прави той това и ти нооо незнам много по-лесно е да го попиташ какво му харесва и как му харесва колкото и тъпо да звучи аз бих питал приятелката ми какво и харесва нооо понеже беше девствена незнае какво и харесва и какво не :-D иии просто си правим експирименти ;)

whocaress
03-01-2010, 21:19
Мда, той по принцип знае, че нямам много опит ии няма нищо против да ме насочва, но не исках да разчитам само на него. Малко тъпо ми става.. не знам ((: Иначе благодаря.. не знаех, че ще срещна такова разбиране ;д

ShtrudeL
03-01-2010, 21:34
Гушкай го на голо ^^ Всмис...Пъхни си по някое време ръката под блузата му ^^ (Ако все пак го правиш...не знам...не е голяма философия,всичко е за мига ^^ (ух.. a lot like love <3)


...Какви са тея теми бе... Толко искам да си нагушкам мойто същество ^^

Bukmop
03-01-2010, 22:24
Мда, той по принцип знае, че нямам много опит ии няма нищо против да ме насочва, но не исках да разчитам само на него. Малко тъпо ми става.. не знам ((: Иначе благодаря.. не знаех, че ще срещна такова разбиране ;д

Мда има и някой свестни хора на света а :-D Добре дошла тогава :)

Nakadah
03-02-2010, 03:37
тая тема не е ли за раздел секс? :-o

pussucetka
03-02-2010, 12:11
Не е за раздел секс .. :-o .. Еми щом си неопитнаа наистинаа го попитай какво му харесва и какво да направишш .. Ако както казват по-нагоре копирай го .. :::

HappyBoo
03-02-2010, 12:18
Просто се отпусни и не се притеснявай, не бъди вкаменена..отдай се на момента и разбери какво му харесва. :)

soul1199
03-02-2010, 14:43
не го мисли толкова,то намомента става

Stan4o123
03-02-2010, 14:50
ГЪРБА!!!О,как обичам да ме пипат по гърба...особено като е с нокти... :D

moomoo
03-02-2010, 14:59
Съгласна съм с доста от сменията пред мен, само искам да добавя, гледай го в очите докато го правиш. Не знам за другите момчета, но моя приятел полудява. :D

ReachlessGirl
03-02-2010, 15:37
Добре явно само аз ще се спра на един друг елемент от темата ти .. след като е значително голям не си ли се замисляла какво може да поиска от теб? :-o
Ок искаш да правиш нещо различно, за да му е хубаво .. а според теб какво ще го задоволи най - много? Не казвам спи с него .. напротив ако действаш бавно ии ако на него наистина му пука за теб (а това ще разбереш в последствие) ще е хубаво, но идеята ми е да не се увличаш прекалено много и после да съжаляваш ..

и като оставим поучителните неща хората ти казаха .. докосвай го под дрехите ..

nikity9926
03-02-2010, 16:00
Не мисли какво правиш, а се отдай на момента и то ще ти дойде отвътре, освен това, както по-горе казаха, внимавай! След като е значително по-голям от теб знаеш ли какво може да поиска?! :-o

whocaress
03-03-2010, 21:48
Благодаря на всички! ((: Ами говорим често на тази тема.. а и по принцип и двамата говорим винаги това което ни е на сърце, така че за сега няма проблеми.. и знае, че за всичко си има време.. ;д още един път.. Благодаря на всички много за отговорите! (((:

Auby
03-04-2010, 01:32
ГЪРБА!!!О,как обичам да ме пипат по гърба...особено като е с нокти... :D

Ох аз как обичам да го тормозя такааа :oops: а на мен ми е кеф да дера каквото е пред мен :D :D жалко че не е споделено :-)

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:55
Абе к'ви са тия глупави теми е... :-x За пореден път показвате простотията си... И к'во общо има това с темата Любов подяволите ?! Направи му свирка пу да ти... аман от идиоти :-x

NeENormalen
03-04-2010, 12:06
Здравейте на всички (: Значииии от известно време ходя с едно момче.. което е значително по-голямо от мен ии съществено има по-голям опит. Когато сме заедно ии когато се натискаме той прави всичко, всмисъл той ме целува по врата опипва ии бла бла.. искам да ми дадете идея какво да направя за да му стане хубаво.. по възможност нещо различно от да го целувам по врата и да си сложа ръката на к*ра му (: П.С Девствена съм П.С2 Ще се радвам ако сред хилядите обиди сега, Бог знае за какво, някой да ми каже наистина някаква идея.. къде да пипам или нещо такова ;р хех (:
МИ ТО НЕ Е КОЙ ЗНАЕ КАКВО... Има няколко ерогенни зони, Пениса, дупето и гърдите... съвет, започни с дупето или гърдите... ако избереш гърдите докато се натискате, слез нежно надолу и с пръстче го гали супер леко по коремчето(долу до панталоните) даже мое да си навреш пръста 1 сантинетър в панталона му след това (ЩЕ СЕ ПОБЪРКА) УСПЕХ! :) :) :)